Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Homm5: Wiedźmy i Demony <Sanktuarium Mod> (Czytany 38727 razy)
Schiza996

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 05 Maja 2012, 13:01:21 »
Nie moge sie doczekać tego moda... grałem w cytadele i jest zrobiona super :) Sanktuarium też zapowiada sie ciekawie.


IP: Zapisane
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 18 Października 2012, 20:10:24 »
Jak daleko są posunięte prace nad modem? Wiadomo kiedy będzie premiera? Są  jakieś screeny, filmy itd.? Bardzo mnie to ciekawi.


« Ostatnia zmiana: 19 Października 2012, 18:02:42 wysłane przez Jeddite » IP: Zapisane
Esto100nec1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 13 Grudnia 2012, 04:57:51 »
sylan, Wyjdź na komunikację z Захаром, może i znajdzie wspólny język.
On tu http://forums.ag.ru/?board=heroes5&action=display&num=1150358578&start=350




« Ostatnia zmiana: 13 Grudnia 2012, 05:07:26 wysłane przez Esto100nec1 » IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 14 Grudnia 2012, 22:31:36 »
Łał, co to? Czy to mod do h5 bo aż trudno uwierzyć?


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 14 Grudnia 2012, 22:41:44 »
Kolego, czy nie widzisz, że autor posta powyżej nie zna polskiego? Czuć translatorem na kilometr.

A tak do rzeczy - albo jestem głupi i nie poznaję elementów istot, albo to są nowe modele.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 14 Grudnia 2012, 22:48:29 »
Kolego, czy nie widzisz, że autor posta powyżej nie zna polskiego? Czuć translatorem na kilometr.

A tak do rzeczy - albo jestem głupi i nie poznaję elementów istot, albo to są nowe modele.
Przyjrzyj się: kappa - rogaty demon, kensei - dolna część od żywiołaka.
Ogółem? Pobirę to!


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 14 Grudnia 2012, 23:01:38 »
Fajnie. To zakup słownik ruskiego.

A ręce Kensei'a, Akashy?


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 14 Grudnia 2012, 23:08:39 »
Fajnie. To zakup słownik ruskiego.

A ręce Kensei'a, Akashy?
Nie wiem jakim sposobem ale prawdopodobnie ten mod jest ''wyciągnięty'' z MMH6. Zobacz inne mody które są pod linkiem tego ukraińca.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Esto100nec1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 15 Grudnia 2012, 12:06:30 »
Szkoda, że nie wiem polskiego, tak jak chciał, chociaż niektóre polskie słowa mi znane i bez tłumacza, ponieważ są one mieszanka niemieckiego, ukraińskiego stylu. Ale oto szczegółowy opis na temat mody. PS Подметте że ммод nie zastępuje jakichkolwiek specyfikacji i nie na рассу, a dodaje nowe, 9.
Opis moda:
Dodaje do gry 9-tę wysoką рассу, a mianowicie Naga (nazywam je Wodne). Dodaje 13 istot w grę, a mianowicie:
акулья стаража; ванидзаме; ostre przeciwpowodziowe; szyny; kappa-сойа; kensei; кенси; nagy-generałowie; bagiennych nagi-generałowie. Wszystkie istoty z bohaterów 6.
Tak samo: Orki żołnierzy; elitarnych orków żołnierzy; czarna straż; giant spider z Dark messiah.
Mod tak samo dodaje wersję próbną miasta Nag (nie zastępuje ani jeden z 8 istniejących miast). Tym nie mniej to miasto wciąż jest dostępny tylko z edytora map.

download
Autor moda: zAhAr
Wymagania:
Do instalacji wymagany jest gra Heroes of Might and Magic 5, dodatek Arbitrzy Hordy, пропатченая do wersji 3.1.

Opis instalacji moda:
Rozpakuj pobrane przez was NCF_new_creatures_by zahar.rar archiwum, zobaczysz folderu bin i data, skopiuj je do głównego katalogu gry.

Jak używać mod:
Tworzymy lub bierzemy już robioną mapę i otwieramy w edytorze. Wybieramy jakieś miasto, alokacja (pozyskał czerwony odcień) i w bok, menu po lewej stronie, w zakładce "Shader" wpisz co następuje : "AdvMapTownShared:MapObjects\sanctuary_small_town.(AdvMapTownShared)" teraz сбиваем kursor z zamku (wybierając dowolny inny obiekt na mapie), a w miejsce starego zamku pojawi się nowy, zamek Nag. Po zapisaniu mapy, można uruchamiać grę plikiem "H5_Game.NCF.exe" (plik, który chcesz rozładunku z archiwum znajduje się on w folderze bin).

Wiadomość doklejona: [time]15 Grudzień 2012, 12:24:18[/time]
Нечего, думаю через 2 года будет мой проект готов и если не забуду то выложу у вас. Мой проект не похож не на один основной массы разработанных он тоже не заменяет, а добавляет в игру :P но не нейтралов :)

Wiadomość doklejona: 15 Grudnia 2012, 13:33:15
Fajnie. To zakup słownik ruskiego.

A ręce Kensei'a, Akashy?
Nie wiem jakim sposobem ale prawdopodobnie ten mod jest ''wyciągnięty'' z MMH6. Zobacz inne mody które są pod linkiem tego ukraińca.
Oto mój stary podręcznik. Przeniesienie na język sami. Może to ci w czymś pomoże i jeśli ktoś nie знаит jak dostać z 6-tych HEROES pliki :P
http://depositfiles.com/files/892c25kkh


« Ostatnia zmiana: 15 Grudnia 2012, 13:33:15 wysłane przez Esto100nec1 » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 16 Grudnia 2012, 13:37:50 »
Możesz to zahostować na innym serwerze?
Can You host it on some other, free server?
или вы можете положить его на другой сервер?


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 16 Grudnia 2012, 15:23:44 »
Z tego co widzę materiał na nowy temat się zrobił. Przeglądam i rozumiem że koledzy odkryli jak można wrzucać modele z innych gier do H5 jakiś render (w sumie nie jestem pewny czy tak można to nazwać bo renderowanie to 3D -> 2D no ale) czy coś, więc zapytam z ciekawości czy jest możliwośc wrzucania też modeli samodzielnie zrobionych np.Blender? Umożliwiło by to przeniesienie wielu nowszysch projektów robionych pod H3 do H5 (z tym ze przed renderem na defy 2D). Z góry dzięki za odpowiedz kogoś kto się zapoznał ponieważ ja tylko zadanie wszedlem robić  ;D


IP: Zapisane
Esto100nec1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 16 Grudnia 2012, 18:28:55 »
Możesz to zahostować na innym serwerze?
Can You host it on some other, free server?
или вы можете положить его на другой сервер?
Сервер на котором я выложил материалы и так бесплатный.
Эти изменения вступили сегодня, хотя обещают что бесплатно, но там уловка. Стоимость SMS 1$ Может позже этот бред уберут.
Если нет, то я вам перезагружу файлы на другой сервер.

Wiadomość doklejona: [time]16 Grudzień 2012, 18:41:52[/time]
Z tego co widzę materiał na nowy temat się zrobił. Przeglądam i rozumiem że koledzy odkryli jak można wrzucać modele z innych gier do H5 jakiś render (w sumie nie jestem pewny czy tak można to nazwać bo renderowanie to 3D -> 2D no ale) czy coś, więc zapytam z ciekawości czy jest możliwośc wrzucania też modeli samodzielnie zrobionych np.Blender? Umożliwiło by to przeniesienie wielu nowszysch projektów robionych pod H3 do H5 (z tym ze przed renderem na defy 2D). Z góry dzięki za odpowiedz kogoś kto się zapoznał ponieważ ja tylko zadanie wszedlem robić  ;D
Захар некоторые модельки вытягивает с Dark messiah
_________
HEROES VI (S_orc2zip.exe -> Data1.orc = Data1.orc.zip -> S_zip2orc.exe = Data1.orc).
Чтоб запустить S_orc2zip.exe нажимаем правой кнопкой мыши по *.orc в контекстном меню (Открыть с помощью/Выбрать программу и указываем путь к файлу S_orc2zip.exe всё все фалы игры распакованы  :) Удачи вам поляки.

Wiadomość doklejona: [time]17 Grudzień 2012, 02:40:24[/time]
By means of this client http://depositfiles.com/filemanager.html can download the files laid out by me free of charge.

Wiadomość doklejona: 17 Grudnia 2012, 02:47:12
Everything, from a server again it is possible to download free of charge  :slonko:


« Ostatnia zmiana: 17 Grudnia 2012, 02:47:12 wysłane przez Esto100nec1 » IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 06 Marca 2013, 13:08:02 »
Witam,To będzie te Sanktuarium?Z tego co widzę to tylko Bohatera i drzewka um brakuje ale jak się mylę Sylan to proszę o poprawkę ;).Muzyka będzie jak ta z sanktu H6 czy nowa?Mi się wydaje że bardziej ta z h6 bo drugie może zniechęcić.Może dasz te rekiny(Jeśli się uda)zamiast syren?Kirin powinien na 4 łapach ale Magmowy smok ma najbardziej podobną budowę ciała(Jeśli nie Wulkaniczny)ale ogólnie to Super Mod bardzo bym chciał nim zagrać tym bardziej że Krasnale są lipne a Sanktu jest Cud Miód!Wyszło lepiej nawet od Twojej Cytadeli!^^ C:  :D  ^_^

@Down A ja jestem ciekaw czy wogule wyjdzie   :niepewny:

Edit:Sylan a może Rekina dasz od tego Ukrainca?Ciekawe jak on to zrobił...


« Ostatnia zmiana: 07 Marca 2013, 10:41:18 wysłane przez eska204 » IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 06 Marca 2013, 13:18:18 »
O jak miło że modujesz cos takiego :>
Nie wiem co chodzi Belegorowi ze sa puszyste meduzy - moze tylko ogon trochę nieproporcjonalnie gruby ale no cóz sam model nie, Kenshi może nie przybrał a przypakował ;D

Ogolnie ten rusek tez ciekawe porobił modele, jestem ciekaw co z tego wyjdzie ;)


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 13 Kwietnia 2013, 16:02:30 »
Co do sanktu na NCF'ie to nie pobierajcie.Tylko nowy wygląd miasta i tyle nie możemy rekina,kappy,kensei'a zrekrutować.Ale jeśli komuś się udało bardzo proszę o napisaniu jak zrobił ten CUD :O.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry