Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes 1 i 2 na Gameboy Color (Czytany 3194 razy)
Newneko2000

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« : 28 Sierpnia 2014, 15:58:45 »
Ostatnio ściągnąłem z ciekawości Heroes 1 i 2 na Gameboy Color. Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji na temat zamków ani jednostek, a wiem, że różnią się od oryginału na PC - na pewno heroes 2, jest to mieszanka 2 i 3. Warto by było dodać te informacje na stronie Tawerny.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28 Sierpnia 2014, 17:29:12 »
Ostatnio ściągnąłem z ciekawości Heroes 1 i 2 na Gameboy Color. Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji na temat zamków ani jednostek, a wiem, że różnią się od oryginału na PC - na pewno heroes 2, jest to mieszanka 2 i 3. Warto by było dodać te informacje na stronie Tawerny.
Obawiam się, że nikt z redakcji nie gra/nie posiada gameboy'a...


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28 Sierpnia 2014, 17:57:08 »
Obawiam się, że nikt z redakcji nie gra/nie posiada gameboy'a...
Nie trzeba gameboy'a, wystarczy emulator tej konsolki na PC + ROM'y tychże gier - można to łatwo znaleźć na googlach i pobrać w parę sekund, inna sprawa - jest to nielegalne.

Osobiście grałem w "gameboy'ową" wersję HoMM i trzeba powiedzieć jedno - to świetne konwersje i szczerze nie mogłem uwierzyć, że da się umieścić właściwie pełnoprawnego Heroes'a na tak słabiutkim urządzeniu. Trzeba przyznać, że ktoś to wszystko fajnie obmyślił.

Na googlach łatwo o screeny z gry, gameplay na yt też się znajdzie - http://youtu.be/dfvjlUn0NsQ








« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2014, 18:18:31 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28 Sierpnia 2014, 18:48:25 »
Faktycznie, ciekawie to wygląda ;)

No to właśnie to miałam na myśli :P nikt z nas tego nie ma/nie gra poprzez to a chcąc zagrać w to przez inną drogę ;> łamiemy prawo. A szkoda, bo jak widać są miłośnicy starszych części i to na innych konsolach.

Chyba niestety nie pomożemy koledze na dzień dzisiejszy.

Ale z nas "Redakcja"... :3


IP: Zapisane
Newneko2000

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29 Sierpnia 2014, 01:31:59 »
Poprzez podanie informacji na temat gry typu jednostki, zamki itp. prawa nie złamiemy, a można by Tawernę uzupełnić o jeden dział poświęcony właśnie wersji Heroes na gameboya. Mogę trochę posiedzieć i spisać informacje typu jednostki, zamki i budowle + parę podstawowych informacji na temat samej gry, oczywiście, jeżeli redakcja będzie zainteresowana.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 29 Sierpnia 2014, 07:58:37 »
Poprzez podanie informacji na temat gry typu jednostki, zamki itp. prawa nie złamiemy, a można by Tawernę uzupełnić o jeden dział poświęcony właśnie wersji Heroes na gameboya.
Ech... ;)

Mogę trochę posiedzieć i spisać informacje typu jednostki, zamki i budowle + parę podstawowych informacji na temat samej gry, oczywiście, jeżeli redakcja będzie zainteresowana.
Każda pomocna dłoń jest u nas mile widziana. Myślę nawet, że jakąś "nagrodę" w postaci Punktów Uznania da się załatwić, jeśli będzie to zrobione na odpowiednim poziomie :)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry