Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes II (Czytany 52782 razy)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 20 Marca 2012, 17:51:23 »
A ja uważam H4 za najlepszą zaraz po H3 i nie zgodzę się z tezą że 1,2 albo 5 są lepsze.
Projekt bardzo ciekawy ale wykonanie koboltów nie dokońca jest dobre. Chciałbym pograć jednostkami z modu Heroes 3 Succesion War bo te mają świetne wykonanie.


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 08 Sierpnia 2012, 22:43:32 »
Osobiście posiadam ten mod "przenoszący" heroesa II do III odsłony serii. I muszę powiedzieć, iż jestem całkiem ciekawą, przyjemną modyfikacją. Wiadomo, przeniesienie budynków, jednostek, dorobienie po 1 poziomie stworzeń (w h3, jak wiecie jest o 1 poziom stworków więcej;]). Do tego dochodzi spore wyzwanie jakim jest praktycznie stworzenie Inferno i Cytadeli praktycznie od zera. Wisienką na torcie jest pustynny zamek. Jedyny większy minus jaki znalazłem, to dosyć mały wybór map, lecz zapewne ich pula będzie się powiększała o kolejne w pełni grywalne scenariusze. Pożyjemy, zobaczymy:)


« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2013, 16:00:43 wysłane przez MiSi » IP: Zapisane
Dalaryan

**

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 17 Maja 2016, 21:11:48 »
Zauważyłem że jakoś wiele osób wybowiada się na forach Heroes I i Heroes II :D .
Dlatego chciałbym rozwiąć trochę to forum (chociaż o jeden temat ^_^ ).
A więc pytam się was co polubiliście w tej grze i jakie były wasze odczucia na temat tejże gry???

p.s.-nie będę pisał co mnie się podobało, ponieważ strasznie dawno grałem w tą część i prawie nic nie pamiętam ale dobrze mnie się w nią grało  /thumbsup/

Ja najbardziej polubiłem edytor ;))


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 21 Maja 2016, 14:48:58 »
Świetna i zabawna grafika :-) A poza tym to przecież prawie to samo co trójka. Te same zalety.
Fajne jest to, że zamki bardzo się różnią. W HIII są raczej jednakowe pod względem budowy. Nie wszystkie jednostki mają ulepszenia, a ulepszenia są zawsze inne w każdym mieście.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 [8]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry