Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes II (Czytany 52562 razy)
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 01 Lutego 2007, 12:08:04 »
Cytuj
Mam dla was niemiłe wieści. Windows Vista nie obsługuje 16 bitowych aplikacji, więc będziecie mogli pożegnać się z H1 i H2.
[snapback]2694[/snapback]
Nie bende z tego powodu rozpaczał bo nie zamierzam już do tych części powracać :P Ale i tak miłe wspomnienia z dzieciństwa związane z HoMM II pozostaną jeszcze długo w pamięci =]


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 07 Lutego 2007, 07:01:15 »
Zaczynałem od II choć i mam w chacie I. Teraz wszyscy rzucili się na Heroes V. Poza tym Windows Vista to shit.


« Ostatnia zmiana: 07 Lutego 2007, 07:06:16 wysłane przez Tobiasz » IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 07 Lutego 2007, 13:25:43 »
Cytuj
Windows Vista nie obsługuje 16 bitowych aplikacji,
O to bym się nie martwił, na pewno wymyślą jakieś emulatory ;)


IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 08 Lutego 2007, 07:41:33 »
W Viście ma być emulator ten sam co w XP.


IP: Zapisane
adamol

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 25 Kwietnia 2007, 17:52:29 »
No to kup złotą edycję heroes od I do III
kupiłem i na XP chodzi dość dobrze ( czasem mysz się zatnie ale nie można mieć wszystkiego ).
Natomiast czy ktoś może pomóc mi w heroes I???
Włączam i pokazuje mi się obraz taki jak powinien ale niewiele większy od ikony!!! Byłbym zobowiązany żeby ktoś mi pomógł.
A co do haseł w heroesach 1 i 2 to według mnie jest to niby niepotrzebna rzecza, ale mnine cieszy.... /happy/


IP: Zapisane
Byłem głupcem ufając światłości
http://images13.fotosik.pl/96/adfd6854b8719c1d.png
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 25 Kwietnia 2007, 20:53:09 »
Ja zaczynałem sagę Homm od 2 części teraz mam dodatek ale już w to nie gram.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




zbyl2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 26 Kwietnia 2007, 16:11:09 »
W 2 podobała mi się bardzo grafka taka jakby bajkowa :D  Choć i tak (jak każdy na pewno wie) w 5 jest najlepsza grafa /flower/  :D  /lol/


IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 20 Maja 2007, 14:26:54 »
Ta wiadomo. Grafika 3D jest podstawą gier 21 wieku., ale 10 lat nikt nie myślał o grafice 3D.


IP: Zapisane
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 21 Maja 2007, 16:57:08 »
Od dwójki zacząłem wogóle moją przygodem z grami komputerowymi i całym tym bajzlem...
Byłem jeszcze mały i trochę na początku nie kumałem o co w tym chodzi ale potem mnie to wciągnęło totalnie! ;)


IP: Zapisane
mateo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 154


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 21 Maja 2007, 18:13:23 »
a ja w homm2 jeszcze nie grałem zacząłem od homm3


IP: Zapisane
WielkQpa

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 140

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 21 Maja 2007, 18:53:06 »
lepiej se zagraj w homm1, homm 2 troche mi sie nie spodobał


IP: Zapisane
edo-kun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 06 Lipca 2007, 00:57:12 »
Ja tam grałem chronologicznie.
W jedynce przezylem szok jak okazalo sie ze kampania to tylko jedna misja, z mozliwoscia grania z czterech punktow :D Wtedy jeszcze nei mialem kompa i do kolegow chodzilem tluc w moich bohaterow.
Pozniej druga czesc - chodzilem grac z bratem ciotecznym do GOKSTiR'u (gminny osrodek kultury sportu turystyki i rekreacji :P) z bratem zesmy wykupywali czas na granie (zlotowka za godzine chyab to bylo) i zesmy siedzieli na jednym kompie calymi popoludniami.
Pozniej brat cioteczny kupil kompa i zesmy u niego grali.
Weszła trojka. Pojechalem do niego na cale wakacje - czas grania: od 10 do 12 i pozniej od 15 do 1-2 w nocy. Na tych wakacjach na monitorku 15" CRT, nos w odleglosci 40 cm od niego (jakos tak byl umeblowany pokoj w bloku, a byl to pokoj malutki) skopałem sobie wzrok. Okularki nosze do dzis.
Pozniej kupilem sobie kompa, ale gra samemu to juz nie to.

Wracajac z offtopu: w 2 podobal mi sie zamek nekro i wogole wyglad zamku. podobala mi sie opcja hot-seat i ten klimat podczas gry... najgorsze bylo to ze jak sie ulepszalo np tytany to ulepszenie go bylo drozsze od kupienia nowego juz ulepszonego. No i duchy w tej czesci wymiatały. Genialna jednostka. iestety gracz komputerowy nie potrafil jej wykorzystac (zrobilem mape gdzie kazdy ma na poczatku po 1 duchu i 100 chłopów przy zamku). Do kitu bylo tez to ze nie bylo rownowagi pomiedzy zamkami. Dragon city wymiatało... No i brak zamku - trzeba bylo wykupywac jednostki kazda z osobnej budowli... cos pieknego. I 3 poziomy ulepszenia smoków u warlocka. O! Hydry! w pierwszej części były genialne, w drugiej też wymiatały, a później ani wyglądu, ani kopa nie miały. piony sie zrobiły. tam jak milo sie hydre to mozna bylo nawojowac na planszy, a w nowszych czesciach dalej sie jest nikim. Tytani fajnie wyglądali. No i chłopi tradycyjnie byli do niczego. A cyklopy ktos pamieta? te straszne cyklopy paraliżujące wzrokiem i potrafiące atakować dwa obszary pod rząd? Grafika była piękna. taka bajkowa. W 5 części poniekąd jest tego powrót za co dziękuje Ubisoftowi.
Wspomnienia odżyły i sie rozpisałem  /lol/


IP: Zapisane
WielkQpa

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 140

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 06 Lipca 2007, 13:42:36 »
w jedynce było wiecej niz jedna misja musiałes miec cos w stylu dema


IP: Zapisane
Woogy

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 06 Lipca 2007, 14:37:32 »
Nigdy nie grałem ani w HI, ani w HII, ale przy okazji mam pytanko... Nie wiecie gdzie jeszcze moznak upić te gry?? Bo ich nigdzie nie widze :/


IP: Zapisane
Ziomxp

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 06 Lipca 2007, 19:12:18 »
Pierwszy lepszy Empik ziomuś /happy/ Cała Saga Heroes (I-III) jest sprzedawana w serii Extra Klasyka za 20 zł /happy/


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry