Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes II (Czytany 52563 razy)
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #90 : 15 Czerwca 2010, 19:04:54 »
jakby ktoś chciał to mógłbym mu załatwić: mam złotą edycję dwójki, wystarczy mi w PW podać e-mail i w temacie wpisać Heroes 2

/jest w sieci dość serwisów aukcyjnych. Proszę tam się ogłaszać. Luk

Edit: Chodzi mi o to,że posiadam i mogę wysłać nawet emailem



« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2010, 19:33:57 wysłane przez DWito11 » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 29 Stycznia 2011, 12:41:07 »
W sumie w jedynkę nigdy nie grałem i do od "dwójki" zaczął się mój ciąg do Herosów. Nie miałem wtedy nawet komputera i chodziłem   pograć  tam nie wiem raz na miesiąc może ;p(nie wyobrażam teraz  sobie miesiąca bez kompa śmieszne nieprawdaż ?:P) do kuzyna. I graliśmy głównie w "Hot Seat" na multi. Gra do której żywię niegasnący sentyment i do której wielokrotnie wracałem.
Coś co mi się zawsze podobało w 2 a czego już było mniej w 3 to bardziej indywidualne podejścia do zamków, i np podwójne ulepszenie smoka ;p
Choć chyba i tak wolałem Tower i Tytanów.

a Ulubieni Bohaterowie to chyba w Tower Halon i Alagar w Lochu ;P


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Facet677

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 02 Maja 2011, 12:21:11 »
gra jest bardzo fajna. Ale ja mam pytanko: jak w nią dobrze grać, bo bez przerwy przygrywam.


IP: Zapisane
DzikenS

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : 03 Maja 2011, 22:59:53 »
Na stronie Tawerny znajdują się poradniki. Myślę, iż warto do nich zajrzeć. Przede wszystkim należy poznać ruchy komputera, umieć patrzeć w przyszłość, a więc przewidywać ruchy i planować rozbudowę zamku. Taka dobra rada - nie bój się prowadzić 3 bohaterami i więcej, zdobywać miast, wyruszać kawałek dalej od zamku. Wszystko planuj mądrze i logicznie walcz.


IP: Zapisane
czarcilord7890
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


widmowy smok i władca czartów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #94 : 01 Sierpnia 2011, 18:51:56 »
Moim zdanie Heroes II jest równie fajne, co Heroes III, chociaż ma mniej zamków i ulepszeń. Moje ulubione jednostki to kościany smok z nekro i czarny smok z czarnoksiężnego.  ;D ;D ;D

i jeszcze jedno

Facet677

DzikenS ma rację. Jest wiele poradników w tawernie, które ci pomogą nie przegrywać  ;)


IP: Zapisane
Zobaczcie moje forum



www.heroes6.pun.pl
DzikenS

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 02 Sierpnia 2011, 00:15:55 »
Pewnie już ktoś kiedyś to powiedział, lecz stwierdzenie, że Heroes of Might and Magic II jest równie dobre co Heroes of Might and Magic III to bardzo odważne, w tym temacie, słowa. Kiedyś byłem "zakochany" w drugiej części gry i faktycznie to zauroczenie trwało całkiem długo. Dziś jednak bez większych wzburzeń i oglądania zdziwionych twarzy ludzi ze mną rozmawiających, śmiało mogę stwierdzić, że część trzecia jest lepsza i ma większą grywalność.


IP: Zapisane
Banned
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


Dziedzic Loży Szyderców

Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 02 Sierpnia 2011, 18:17:57 »
Heroes II jest fajne i fajnie się gra czarnoksiężnikiem  ;D on ma najmocniejsze jednostki w grze  ;D

Moim zdanie Heroes II jest równie fajne, co Heroes III, chociaż ma mniej zamków i ulepszeń. Moje ulubione jednostki to kościany smok z nekro i czarny smok z czarnoksiężnego.  ;D ;D ;D


Ja podobnie uważałem, ale teraz myslę, że jednak Heroes III jest lepsze  :rolleyes:
ale nie mam nic do dwójki


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Goblidak
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


Władca Goblinów i Orków

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #97 : 04 Sierpnia 2011, 20:38:09 »
Heroes 2 to fajna gra, podobna do Heroes III i lepsza od Heroes 1 i 4. Moje trzy ulubione zamki, to czarnoksiężnika, nekromanty i barbarzyńcy. Najbardziej z nich lubie nekro  ;D




« Ostatnia zmiana: 05 Sierpnia 2011, 08:17:52 wysłane przez Goblidak » IP: Zapisane
PaoDak
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 09 Sierpnia 2011, 14:57:50 »
Heroes II to druga część sagi Heroes. Jest podobna do poprzednika i Heroes III. Fabuła i kampania jest zupełnie inna. Podobają mi się jednostki czarnoksiężnika i nieumarłych. I ogólnie ta gra mi się BARDZO podoba  ;D :D


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 10 Sierpnia 2011, 16:03:15 »
Mi się podobają jednostki rycerza i nekromanty. Grafika też niczego sobie :D


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : 11 Sierpnia 2011, 09:24:03 »
Heroes II ogólnie mi się bardzo podoba. Moje ulubione zamki z tej gry to nekromanty, czarnoksiężnika i czarodzieja (najbardziej lubię nekromanty :) ). Grafika, grywalność i klimat też mi się podobają  :D


IP: Zapisane
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 01 Września 2011, 11:30:29 »
W Heroes II właśnie ciekawie się gra. Właściwie to podobnie, jak w Heroes III. Jest taki podobny klimat, muzyka i oczywiście grywalność. Fabuła też jest ciekawa, o dwóch braciach, jeden dobry, jeden zły. Później ten zły przejmuje władzę... i wiadomo, co się dalej działo.


IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 16 Września 2011, 20:28:24 »
<sentyment> W dwójke grywałem jak miałem 4 latka... ech co to były za czasy! ośmioletnie kompy nie cheatowały... ogólnie, heroes 2 i quake 2 to dwie pierwsze gry w jakie grałem... </sentyment>


IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : 21 Października 2011, 22:16:18 »
H II w porównaniu do I wprowadziła sporo pozytywnych zmian. Jest od jedynki co najmniej 3-4 razy lepsza.Lepsza grafa,większa realistyka (choć i tak jej nie ma xD ), więcej nacji.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 20 Marca 2012, 16:59:51 »
Zapowiedziano ciekawy mod do gry, twórcy mają w planach stworzenie trzech nowych frakcji. Raczej nie robię sobie wielkich nadziei, ale oczywiście kibicuję im z całego serca. Gdyby porządnie wykonali wszystko, co zapowiadają, to otrzymalibyśmy niebagatelne dzieło.

Odsyłam do newsa - http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_332_projekt-ironfist.html


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry