Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heros I (Czytany 37286 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 29 Lipca 2008, 17:03:18 »
jeżeli chodzi o HOMM I to zostało nieźle zrobione jak na rok produkcji ;)

Brawo. W koncu ktoś kto sensownie napisał.

Co do Minotaura ^^^ - może źle cię zrozumiałam, wybacz ale  jakoś dziwnie to napisałeś i odpowiedziałam jak odpowiedziałam :P na następny raz pisz jaśniej.


IP: Zapisane
Minotaur Nadzorca

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Minotaur ceni się odwagą ,siłą i wiernością.

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 29 Sierpnia 2008, 12:02:32 »
jeżeli chodzi o HOMM I to zostało nieźle zrobione jak na rok produkcji ;)

Brawo. W koncu ktoś kto sensownie napisał.

Co do Minotaura ^^^ - może źle cię zrozumiałam, wybacz ale  jakoś dziwnie to napisałeś i odpowiedziałam jak odpowiedziałam :P na następny raz pisz jaśniej.

Chodzi mi o to że postacie w czasie walki z przeciwnikiem mogły by być mniejsze!!!

To jest małe przegięcie temat był od miesiąca nie tykany więc pierwsze ostrzeżenie bo potem posypią się osty/Loczek



« Ostatnia zmiana: 29 Sierpnia 2008, 12:26:46 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Odwaga Siła Wierność
Historia elfów cienia była okrutna!
Cierpienie ,śmierć i wojna!
Minotaury ,golemy ,gargulce ,centaury i inne stworzenie między ludzkie ,niemiały lepiej . Badania magów odbywały się właśnie na nich ,ale nie to było najgorsze ,bo przeżywały te zwierzęta najgorsze cierpienia od ludzi ,nekromantów i magów przez zabijanie.
adi95

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 03 Kwietnia 2010, 22:07:03 »
herosy 1 są nawet niezłe osobiście nie lubię ich tak jak 3 ale są spoko tylko małe pole walk
i nie chodzi o to że jak coś jest stare to do dupy ale też może być spoko


IP: Zapisane
http://s12.battleknight.onet.pl/index.php?loc=hire&ref=MjExNjIw kliknij to zarobie na BattleKnight i wspomożesz zabijanie niewinnych ludzi
raelag320
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 06 Kwietnia 2010, 09:15:24 »
Jak miałem 5 lat grałem w Homm1 przeszedłem całe z pomocą taty.

Czasami chciałbym wrócić do dawnych lat...

Naszczęście zawsze mogę sobie w nie zagrać!


IP: Zapisane
Quroq22

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 18 Kwietnia 2010, 11:16:53 »
Hmmm dawniej jak byłem mały grałem w takie gry jak: Duke Nukem 3D, Doom 1 i 2 i inne shootery. Pózno zacząłem grać w HoMM i przyznam się zacząłem od 3 potem 4 i jeden do niej dodatek. Teraz mam całą 5 sage z dodatkami i fabuła jest powyżej średniej (w 5). Teraz chciałbym popykać w HoMM 1 ale staruszkowi coś monitor się zepsuł a nowego nie wczytuje ;/ (skoro ma 16 lat). Więc mam pytanie czy HoMM 1 i 2 można odpalić na XP'eku?
P.S. Chciałbym zobaczyć tamtą fabułe i ostatnio gram coraz częściej w stare gierki (Fallout 1 i 2, HoMM 3 i inne) więc na grafie mi nie zależy.

Proszę o pomoc ;)


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 18 Kwietnia 2010, 11:51:17 »
Tak można odpalić na Windowsie XP. Jedynie problem tkwi w dźwięku przy zmianie z mono na stereo wyrzuca mnie z gry , ale to jest zbędna czynność , reszta śmiga aż miło popatrzeć na pierwsze teksturki :)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Quroq22

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 18 Kwietnia 2010, 14:57:07 »
Cieszę się, że można na XP'eku odpalić, ale wolałbym wytłumaczenie jak to zrobić. Odpowiedzi przeslijcie na priva.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 27 Kwietnia 2010, 12:11:03 »
na XP wszystko mozna zagrać, gorzej z vistą, na niej niema co marzyć, grałem w dwójkę i mi się podobała, co do jedynki jednak była zbyt stara na mego staruszka nawet na XP.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Shadya222

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 13


Vamp of Tawerna :D

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 05 Stycznia 2011, 19:15:59 »
h1 była moją pierwszą w życiu grą komputerową (na kompie brata bo wtedy jeszcze nie miałam swojego) i bardzo mi się podoba także teraz. Ciekawie się gra, nie gorzej niż w innych częściach, a grafika, mimo że stara, jest ładnie zrobiona jak na tamte czasy, a 4 zamki mi wystarczają. Stare gry wcale nie są gorsze. Chwilowo od dłuższego czasu :P czekam aż user zwany Sepulchure odda mi płytę. :)


IP: Zapisane


Z pazurrem 8)
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #69 : 04 Lutego 2011, 16:43:17 »
Musiałem odświeżyć. Gdyby temat był nietykany to co innego, ale że jest przyklejony i był odświeżany mniej niż miesiąc temu co sobie pozwolę. A to dlatego, że odpaliłem dziś Heroes I i spędziłem przy tej grze cały poranek ^_^. Nadal cholernie wciąga. Ta gra ma tyle już lat a mimo wszystko wciągneła mnie na pół dnia :). Nie spędziłem tyle czasu przy żadnej cześci heroes w tym roku jeszcze. Brak czasu. Granie od święta w piątą część i trzecią. A tu proszę ;). Magia pierwszej częśći. :rolleyes:


IP: Zapisane

tyfon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 28 Maja 2011, 22:26:10 »
Moją pierwszą grą(ogólnie) były właśnie herosy I. Chyba najlepsza(jeśli nie licząc III) część. Fakt grafika słaba, ale kogo to obchodzi przy takiej fabule!


IP: Zapisane
czarcilord7890
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


widmowy smok i władca czartów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #71 : 01 Sierpnia 2011, 18:22:20 »
No Heroes I mi się bardzo podoba, bo od tego zaczeli się herosi  :) Mój ulubiony zamek, to zamek czarnoksiężnika  ;D


IP: Zapisane
Zobaczcie moje forum



www.heroes6.pun.pl
Banned
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


Dziedzic Loży Szyderców

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 02 Sierpnia 2011, 18:09:50 »
No Heroes I mi się bardzo podoba, bo od tego zaczeli się herosi  :) Mój ulubiony zamek, to zamek czarnoksiężnika  ;D

Moj też  :). Czarne smoki, to najlepsze jednostki w grze  8)

Wiadomość doklejona: 02 Sierpnia 2011, 18:12:14
No Heroes I mi się bardzo podoba, bo od tego zaczeli się herosi  :) Mój ulubiony zamek, to zamek czarnoksiężnika  ;D

Moj też  :). Czarne smoki, to najlepsze jednostki w grze  8)

Czarne smoki? Miały być smoki! Pomyliło mi się z Heroes II!  :oops:


« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2011, 18:12:14 wysłane przez Banned » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Goblidak
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


Władca Goblinów i Orków

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #73 : 04 Sierpnia 2011, 20:15:03 »
Heroes I to początek serii HoMM i bardzo podoba mi się ta gra. Jednostki są fajne, nawet kampania. Krótko mówiąc TO FAJNA GRA  ;D


IP: Zapisane
PaoDak
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 09 Sierpnia 2011, 14:53:26 »
Heroes I to gra, która rozpoczęła sagę Heroes of Might and Magic. Wtedy pojawił się pierwszy Heroes. Fabuła opowiada o tym, że czterech lordów pokłóciło się i rozpoczęło wojne. Dlatego Heroes I mi się podoba. Gdyby nie Heroes I, to nie byłoby H2, H3, H4, H5 i H6. Podoba mi się kampania i jednostki. Najbardziej hydry, minotaury, feniksy i palladyni. Ale każda gra ma swoje wady. W tamtych czasach gry miały słabą grafikę, ale liczy się grywalność.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.176 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry