Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jakiego brata wolisz w Heroes II?
Archibald - 30 (44.1%)
Roland - 14 (20.6%)
Obaj są równi - 6 (8.8%)
Nie grałem/am w Heroes II - 17 (25%)
Nie wiem - 1 (1.5%)
Głosów w sumie: 68

Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Roland czy Archibald? (Czytany 11053 razy)
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« : 23 Stycznia 2009, 21:51:32 »
No właśnie, jakiego brata w II wybraliście i dlaczego.
Roland jako dobry, sprawiedliwy, uczciwy władca ; czy Archibald jako zły, mściwy i arogancki król Enroth .
Ja wybrałem Archibalda z 5 powodów:
1. Lubię Nekromantów i Czarnoksiężników.
2. Smoczusie.  ;>
3. Przypadł mi do gustu jego wygląd i charakter.
4. Za głos Archibalda.
5. Szczególnie lubię złe charaktery w starych Heroesach.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 24 Stycznia 2009, 12:01:56 »
Ech, Nightin zabrał mi kwestie...Zgadzam się w całej rozciągłości. Archibald jest - IMHO - dużo lepiej zaprojektowaną postacią niż Roland. Szkoda, że zamienili go w kamień.
Taka ciekawostka - Archibald miał miejsce w pierwotnej fabule AB, która to miała być dokończeniem wątków z MM VII. Kolejny żal do tych 5% fanów, przez których wywalono Forge'a i zmieniono fabułę...
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24 Stycznia 2009, 17:43:59 »
Tak. Wprawdzie nie grałam w H 2 ale uważam, że na pewno polubiłabym Archibalda bardziej niż poczciwego Rolanda. Ja bardziej lubię czarne chcaraktery... np.: Biara. Xeron, Lucyfer Kreegan, Kha - Beleth, Sandro, Markal. :) zresztą - jestem z tego znana ^_^

Co do fabuły AB - miał on się przyczynić do powstania Forge poprzez sojusz z nekromantami i tymi cosiami z kosmosu (dokładnie nie wiem jak się nazywali :P)


IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 24 Stycznia 2009, 18:00:56 »
Oczywiście, że Archibald. Złe postacie najczęściej są lepiej skonstruowane niż te dobre dlatego gra nimi jest zdecydowanie ciekawsza. Poza tym głównym powodem grania nim była oczywiście możliwość sterowania zamkiem czarnoksiężnika( mój ulubiony zresztą). Dokładnie już nie pamiętam, ale chyba w MMVI gracz musiał uwolnić Archibalda z kamienia, a potem ten chyba uciekł do Deyji gdzie został przywódcą nekromantów, ale niestety tak jak większość głównych postaci nie przeżył Rozliczenia.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 24 Stycznia 2009, 18:04:54 »
Hm. Żeby się w H 6 nie okazało, że Archibald przeżył Rozliczenie, wojny w Axeoth i Ashan ;] no co? Wszystko może się zdażyć ;) ale wątpię w to :(


IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 24 Stycznia 2009, 18:40:27 »
Rzecz wielce nieprawdopodobna. To, że Archibald przeżył Rozliczenie i znalazł się w Axeoth można na upartego jeszcze przełknąć, bo oba światy są jako tako ze sobą powiązane. Jednak po pierwsze nie sądzę, aby twórcy gry po tym jak stworzyli nowy świat z zupełnie inną historią, nagle wrócili do starego, a po drugie nawet jakby jakimś kosmicznym cudem tak się stało( osobiście byłby to dla mnie totalny bezsens) wątpię, aby znalazł się tam zły Ironfist.


IP: Zapisane
Agrael-Raelag

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 25 Stycznia 2009, 12:33:35 »
A ja jednak wole poczciwego Rolanda i dobrą stronę.Pewnie za chwilę napadnie na mnie Lax z Liszami i Kościanmymi smokami,ale ja i tak wole Rolanda.


IP: Zapisane
Nieszczęśliwie zakochany
Diraen

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


No ja myślę, że nie myślę...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 26 Stycznia 2009, 10:42:52 »
Ja  w ankiecie wybrałem Archibalda ze wszystkich wyżej wymienionych powodów. Dodam też, ze jego kampanie są dla mnie ciekawsze. Po długim zastanowieniu jednak dochodzę do wniosku, że Roland też jest fajnym bohaterem. Choć mimo, że wolę dobro, to tym razem jestem za Archibaldem.


IP: Zapisane
Nie każdy może, nie każdy umie, nie każdy chce. Ale można umieć, wystarczy chcieć. Można chcieć, lub umieć chcieć. I można chcieć wszystkiego...
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 26 Stycznia 2009, 11:09:41 »
Hm... Dawno grałem w drugą część jeszcze jak byłem małym dzieciakiem , może powinienem zagrać jeszcze raz :P Dużo z tego nie pamiętam ale były dwie ścieżki wyboru kampanii Roland dobra i Archibald zła ,tak? :niepewny: Jeśli się nie mylę to dla mnie lepsza była kampania Archibalda ze względu między innymi samej charakterystyki postaci , oraz zamków którymi się przewodziło , to by było na tyle ;)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Razenroth

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 84


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 23 Lipca 2009, 15:40:02 »
Archibald- wszystko już chyba zostało powiedziane, ja od siebie dodam, że z reguły wolę grać tymi złymi, NOD w C&C, Core w TA, Kreeganie i Nighon w H3


IP: Zapisane
Nie gram by grać, gram by wygrywać
Net12

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 23 Lipca 2009, 18:23:39 »
Ja także wolę Archibalda i też wolę złych. Roland jest taki sobie poza tym nie podobała mi się akademia w II. Za to nieumarli i Loch - miodzio!


IP: Zapisane
Razenroth

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 84


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 24 Lipca 2009, 15:23:11 »
Ze względu na fakt, iż w połowie Kampani miałem Format, a potem dorwałem się do piątki.. czy ktoś mi moze powiedzieć, jaki jest finał kampani Archibalda?


IP: Zapisane
Nie gram by grać, gram by wygrywać
fanatyk heroes

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Słońce mnie spala, a twój głos dopala

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 26 Lipca 2009, 12:16:14 »
A ja wolę dobrych  ;>

Ale i tak wybrałem Archibalda  8)


IP: Zapisane
dark fufuu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 27 Lipca 2009, 14:07:01 »
każdy woli co chce;p
Roland jest inteligenty miły itd...
a archibaldek ma swoj chrakter boski;)
oczywiście Archibalda wybieram przeszedłem cala 2 po tym jak mi się znudziła 3 i 4 bardzo fajne misje były szczególnie ta co robimy rzez chłopom i łucznikom:)  i jak  on był bardzo miły, gdy się dowiedział ze go nie zdradziliśmy jednak :) to tez fajne było w kampaniach .


IP: Zapisane
Spieszmy się kochać botów nie grających heroesa , za  szybko się nawracają...
Benekodbana
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


homm - życiowa pasja

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 15 Marca 2010, 10:43:15 »
moim zdaniem archibald gdyż jest zły a ja to lubie, lubię czarnoksiężników i nekromantów, ma super głos i dla tego że roland ma cieniutki zameczek najlepszy tam jest krzyżowiec a w h5 krzyżowiec jest 2 poziomu 8)


IP: Zapisane
h3 żądzi
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry