Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Świątyni (Czytany 49001 razy)
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 11 Sierpnia 2012, 09:52:39 »
Racje masz Miker z IQ gry. Po prostu historia gry wymagała bicia się Inferna z Przystaniami, ale i tak do niczego nie doprowadziła, najlepiej by było zaatakować Nebirosa w mieście, bo wtedy nie miał by szans ucieczki. I najlepiej w bliższym mieście przy tobie.
Czy na mapce nie ma takiego artefaktu jak w Heroes 5 "kajdany wojny" które uniemożliwiają ucieczkę Nebirosa, bo by musiał walczyć do końca?  ^_^ ;) ;D :D
Oj by się coś takiego przydało, jedna duża i porządna bitwa i już mam go załatwionego! A ponieważ rządziłbym się dobrą armią każdy z demonów musiał od nowa rekrutować armię. xD


IP: Zapisane
szprucho

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 11 Sierpnia 2012, 13:34:10 »
Wielka prośba. Mam problem jak dużo osób wcześniej z 3 misją. Podbijam i przejmuje wszystkie miasta a zalicza mi 2 tylko. Przechodziłem na paru patchach i to samo. W związku z tym prosiłbym o save z zaliczoną tą misją. Byle jaki save tylko żeby była zaliczona ta misja. Z góry dzięki.


IP: Zapisane
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 11 Sierpnia 2012, 16:14:33 »
Mi akurat dobrze przeszła misja, choć np. w nekropolii jak odwiedzałem groby w 1 misji to gdy jeden z nich zaliczyłem kimś innym, nie Anastazją, to mi nie zaliczył zadania, to było irytujące


IP: Zapisane
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 14 Sierpnia 2012, 11:50:58 »
Witam ponownie!
Już prawie przeszedłem kampanie świątyni, a więc podsumowując:
1. najpierw rozbudowałem na maxa mój pierwszy zamek, nie biegając po terenach Ashwick  :rolleyes:
2. po odkryciu i zebraniu surowców z morza ruszyłem z pełną armią na Ashwick, międzyczasie Nebiros sam sobie przyszedł i zajął Ashwick zostawiając swój pierwotny zamek pusty
3. następnie ruszył po  mnie do dawnego zamku i dostał baty
4. ruszyłem na Ashwick i po zdobyciu go zaatakowałem zamek na zachodzie
5. po zebraniu armii ruszyłem na państwo Gerharda, wszystko poprzejmowałem, zbieram armię na matkę roju i pokonuję sporadyczne teleportacje rycerzy przystani, pozdrawiam
jak byście chcieli szczegóły to piszcie, z chęcią opowiem o mojej strategii, grałem Iryną, poziom Łez na maxa level  ;>


IP: Zapisane
TopFunny525

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : 21 Września 2012, 23:33:35 »
Znaczy się tak, kampanię świątyni przeszedłem z jakieś dwa razy. I według mnie, jest to najprzyjemniejsza kampania w całym Heroes VI :). Bardzo łatwo mi się ją przechodziło, oprócz ostatniej misji, nad którą męczyłem się z 5 godzin :P. Właśnie, jeśli o nią chodzi. To sprawa wygląda następująco :

Pokonać Iriną wszystkie neutrale na terenie miasta,
Wysłać dodatkowego boha na zbieranie zasobów,
Zaatakować Ashwick,
Przygotować się na walkę z Nebirosem,
Pokonać Nebirosa,
Zdobyć szybko wojska i pójść rozwalić łeb mateczce,
Pokonać resztę wojsk wilków i demonów przy okazji też ukręcić łeb markusowi,
Zrobić z Isegrim jesień średniowiecza.

Oczywiście, to nie jest tak proste jak się wydaje. Potrzeba mnóstwo czasu. Ja przeszedłem wszystkie bitwy na Szybkiej walce, dużo łatwiej i szybciej jest(oprócz bossa naturalnie :)).

Jeśli ktoś ma problemy z tą kampanią to mogę pomóc(o ile mogę :))...

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 22 Września 2012, 16:07:28 »
Ta misja jest o wiele prostsza, gdy idzie się drogą krwi, ale o wiele trudniej tą łez. Wystarczy, że wróg pokona ci twojego herosa lub zajmie twoje miasto i już misja pokojowa zamienia się w krwawą jatkę. Ja po pokonaniu Nebirosa, nie mogłem ruszyć na Matkę Roju, bo co chwila jakiś heros podjeżdżał. W tym momencie zrezygnowałem z drogi łez.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

MaveR211

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : 07 Października 2012, 17:43:10 »
4 misja jest do d.... gdy grałem za pierwszym razem gdy gra wyszła meczyłem się strasznie komp super dopakowany miesiac i już przystań biegała z setkami jednostek później już legiony już około 5 godziny gry miałem max poziom a natłukłem jednostek przeciwnika na maxa bez strat własnych praktycznie po 10h :) mapa była obczyszczona markus pokanany 3 razy i za 4 razem gdy wrócił z legionami 4 podstawwoych jednostek olałem go i odrazu do Gerharta .

Co mnie denerwowało w tej misji to totalna pasywność chociaż przeciwnik miał mocniejsze jednostki non stop sieział w miastach nic nie podbijał bo jednostki neutralne były już tak mocne ze ciezko było je pokonać bez strat.

Własnie teraz skończyłem kampanie 2 raz i postanowiłem pograć troche inaczej taktyka z Desperados troche pionków czarnych troche białych :)

Szybko zabiłem matke roju z jakimiś stratami otworzyłem bramy i pozwoliłem się dziać osłabiłem Wilki tak abyszanse były wyrównane miedzy demonami . Zostałem w zamku i robiłem tylko jakieś dywersje na pojedyńcze zamki wilki i demony sporo się wymeczyły potem była to tylko formalność 5h i po sprawie cała mapka moja.

To chyba idealna recepta na tą kampanie nie wtrącać się miedzy demony a wilki a osłabione jednostki wilków najpier pomęczyć.


IP: Zapisane
aknoimak

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 08 Listopada 2013, 22:45:12 »
Po długiej przerwie znowu gram kampanię Świątyni i nie mogę znaleźć w 2 misji tej Świątyni do odbudowy dzięki której dostanę źródlane Nimfy. Za wskazanie gdzie jest ta świątynie byłbym bardzo wdzięczny.



IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 09 Listopada 2013, 15:20:01 »
2 misja to jest tam gdzie z Hiroshim walczymy? Dawno nie grałem ale o ile pamiętam to za Kirinem są dwa portale. W jednym śnieżne panny a drugim nimfy. Jak nimfy znajdziesz to idziesz po prostu ciągle na północ tej wysepki. Tam powinna być taka świątynia z kamiennym wężem.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
BlackBerry

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 25 Lutego 2014, 20:13:30 »
Siemka.
Właśnie zacząłem kampanię Nagami, i nie wiem jak wykonać zadanie dodatkowe, mianowicie "Wilcy! Won stąd!" - zadanie - zdobądź forty przystani na wschodzie. Tylko nie mam pojęcia gdzie jest ten fort :/ W dodatku jest coś dziwnego, obszar jest pod kontrolą przeciwnika,  nie ma tam żadnego fortu.... Daję screen.


Zwróćcie uwagę na mini mapkę- jest tam obszar niezajęty przeze mnie, a nie ma fortu ani nic żeby go zacząć kontrolować. Hmm, jakieś pomysły?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 01 Marca 2014, 11:35:46 »
Witaj ;)
Z tego co pamiętam fort o którym mowa znajduje się dokładnie na południe od naszego miast Strandhold (dokładnie 2 tury max 3).
Wygląda mi to na że gra się zbuggowała ostatecznie nie doładowało tekstury fortu który musisz zająć. Zrób reset misji lub ostatecznie re-instal choć On może być uciążliwy.

Do supportu nie się nie fatyguj bo już nie pomaga.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : 02 Marca 2014, 00:05:06 »
Raczej chodzi o zadanie poboczne.
Od samego początku jest błąd z tym związany. Na Twoim screenie zaraz pod liczbą zasobów drewna gdzie widzisz takie trzy ściany powinien stać fort.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Strony: 1 ... 5 6 7 [8]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry