Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
2 misja gdzie to jest ? (Czytany 13447 razy)
aquasplash

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« : 23 Października 2011, 11:42:29 »
jak w temacie na drugiej mapie nie potrafie znalezdc drogi do :

1:kirina tego ,,weza,,
2.do questa z jakas pania na screnach pokazalem o co mi chodzi wie ktos jak i gdzie dostac sie do tych dwoch miejsc?








IP: Zapisane
Anatema

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 23 Października 2011, 11:51:07 »
Droga do Kirina prowadzi tędy gdzie masz zakryte czarne pole. Kliknij na niego, a Twoja bohaterka sama znajdzie drogę ;) Później musisz przejść przez oba portale znajdujące się za Kirinem i w każdym z nich wybrać jedną z dwóch dróg - drogę łez lub drogę krwi.
Gdy przejdziesz przez zielony portal dotrzesz do nimf i będziesz mógł wybrać czy dołączą do Ciebie siłą bądź odbudujesz ich sanktuarium (o ile się nie mylę potrzeba 15 jednostek drewna).
Za niebieskim portalem czekają Cię inne duchy, które również możesz pokonać lub pomóc im znaleźć zaginioną kapłankę.

Ja wybrałam Irinie drogę krwi, ponieważ tak było szybciej i wygodniej ;)
Gdy za pierwszym razem szukałam kapłanki zajęło mi to sporo czasu, a w wyniku tego komputer zajmował zamki.
Jeżeli jednak wybierzesz drogę krwi, musisz się liczyć z tym, że na końcu staniesz do walki z 12 Kirinami ;)

Wybór należy do Ciebie :) Powodzenia


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23 Października 2011, 12:24:37 »
Co do tego wyboru... W pierwszej misji nie straciłem szanownej pani Martyny tylko ją wygnałem. Teraz w drugiej misji nie dość, że muszę w cztery tygodnie pokonać jakiś fort (są wojska w środku), to jeszcze strzeże go szanowna pani Martyna. Już raz z nią przegrałem. Nawet jakbym wygrał, zostałoby mi pewnie jakieś 2-5 rekinów. Czy ktoś wie jak ją pokonać? Nie chce mi się zaczynać od nowa 1 misję (robiłem ją 4 godziny) i wybierać drogę krwi. :/

Wiadomość doklejona: 23 Października 2011, 12:29:28
Gram na standardzie.


« Ostatnia zmiana: 23 Października 2011, 12:29:28 wysłane przez hajducekg6 » IP: Zapisane
Anatema

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 23 Października 2011, 12:32:20 »
Co do tego wyboru... W pierwszej misji nie straciłem szanownej pani Martyny tylko ją wygnałem. Teraz w drugiej misji nie dość, że muszę w cztery tygodnie pokonać jakiś fort (są wojska w środku), to jeszcze strzeże go szanowna pani Martyna. Już raz z nią przegrałem. Nawet jakbym wygrał, zostałoby mi pewnie jakieś 2-5 rekinów. Czy ktoś wie jak ją pokonać? Nie chce mi się zaczynać od nowa 1 misję (robiłem ją 4 godziny) i wybierać drogę krwi. :/

Wiadomość doklejona: 23 Października 2011, 12:29:28
Gram na standardzie.


Może nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale ja gram na automatycznej bitwie i rzeczywiście straty w armii są nieporównywalnie mniejsze. O ile we wcześniejszych edycjach włączenie automatycznej bitwy było niekorzystne, tak w Heroes VI ta funkcja została poprawiona.
Szczerze polecam chociażby "do sprawdzenia" z jakim wynikiem wyjdziesz z tej bitwy :)


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 23 Października 2011, 18:23:01 »
Co do tego wyboru... W pierwszej misji nie straciłem szanownej pani Martyny tylko ją wygnałem. Teraz w drugiej misji nie dość, że muszę w cztery tygodnie pokonać jakiś fort (są wojska w środku), to jeszcze strzeże go szanowna pani Martyna. Już raz z nią przegrałem. Nawet jakbym wygrał, zostałoby mi pewnie jakieś 2-5 rekinów. Czy ktoś wie jak ją pokonać? Nie chce mi się zaczynać od nowa 1 misję (robiłem ją 4 godziny) i wybierać drogę krwi. :/

Wiadomość doklejona: 23 Października 2011, 12:29:28
Gram na standardzie.


Może nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale ja gram na automatycznej bitwie i rzeczywiście straty w armii są nieporównywalnie mniejsze. O ile we wcześniejszych edycjach włączenie automatycznej bitwy było niekorzystne, tak w Heroes VI ta funkcja została poprawiona.
Szczerze polecam chociażby "do sprawdzenia" z jakim wynikiem wyjdziesz z tej bitwy :)
Poprawiona?! Ja w drugiej misji przez dłuższy okres korzystał tylko z szybkiej bitwy i po kilu walkach armia była przeczyszczona. Jednorazowe użycie nie jest złe, ale ciągłe używanie prowadzi do tragicznej sytuacji.



IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Anatema

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 24 Października 2011, 12:18:15 »
Pawek widocznie radzisz sobie lepiej w bitwach bez pomocy komputera. Ja niestety nie mam takiej umiejętności, a granie w kampanię Świątynią jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Bardzo rzadko wcześniej grałam magami, raczej zawsze wolałam wojownikiem i teraz mi ciężko ;)
Być może kolega ma ten sam problem co ja, dlatego zaproponowałam mu takie rozwiązanie ;)


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 24 Października 2011, 20:19:23 »
Postanowiłem zmienić poziom na łatwy, żeby mieć więcej wojsk. Jeszcze nie sprawdzałem bitwy automatycznej.


IP: Zapisane
krx1988

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 26 Października 2011, 00:22:50 »
Kilka uwag, co do tej misji.

1. Posiada ona kilka błędów. Przynajmniej ja u siebie zauważyłem.
- nie zawsze wczytuje się fort na wschód od miasta, w którym zaczynamy. (zadanie: Wilcy! Won stąd!)
- nie zawsze na mapie pojawia się Kirin
- często nie zostaje nam broń rodowa (jakaś tam katana, ale to już było w jakimś temacie)
Radą na te problemy jest restartowanie mapy w kółko, aż wszystko będzie bobrze.

2. Co do przejścia mapy. Nie ma co się śpieszyć, tylko czyścić mapę ze wszystkiego.
- W pierwszym zadaniu, mamy aż 4 tygodnie.
- Później, też nie ma co się spieszyć do tego miasta. Gdy w końcu do niego dojdziemy i wykonamy zadanie: "Deklaracja niepodległości". Najlepiej jest wykonać najpierw zadanie "Ronin". A, później brać się za zadanie z Kirin'em.
- Droga łez jest łatwiejsza.

Co do tego wyboru... W pierwszej misji nie straciłem szanownej pani Martyny tylko ją wygnałem. Teraz w drugiej misji nie dość, że muszę w cztery tygodnie pokonać jakiś fort (są wojska w środku), to jeszcze strzeże go szanowna pani Martyna. Już raz z nią przegrałem. Nawet jakbym wygrał, zostałoby mi pewnie jakieś 2-5 rekinów. Czy ktoś wie jak ją pokonać? Nie chce mi się zaczynać od nowa 1 misję (robiłem ją 4 godziny) i wybierać drogę krwi. :/

Wiadomość doklejona: [time]23 Październik 2011, 12:29:28[/time]
Gram na standardzie.


Może nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale ja gram na automatycznej bitwie i rzeczywiście straty w armii są nieporównywalnie mniejsze. O ile we wcześniejszych edycjach włączenie automatycznej bitwy było niekorzystne, tak w Heroes VI ta funkcja została poprawiona.
Szczerze polecam chociażby "do sprawdzenia" z jakim wynikiem wyjdziesz z tej bitwy :)

Nie wiem jak wy gracie. Na poziomie trudnym, nie straciłem ani jednej jednostki przez całą mapę do końca. Ale, akurat robię to dla wyniku. A kluczem do sukcesu są: taktyka, regeneracja, leczenie i atak ze wsparciem ;)


IP: Zapisane
Little

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 08 Listopada 2011, 19:26:30 »
Mógłby ktoś pokazać na mapie gdzie mogę znaleźć ciało perłowej kapłanki?


IP: Zapisane
realag13

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 08 Listopada 2011, 21:23:19 »
od śnieżnych efemeryd idziesz na wschód.na jednej z małych wysepek jest portal, który prowadzi do małego regionu na wschodzie, na którego końcu znajdziesz ciało perłowej kapłanki.


IP: Zapisane
Little

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 09 Listopada 2011, 19:20:28 »
Ok, dzięki, znalazłem, teraz sram się z trzecią misją  ;D


IP: Zapisane
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 13 Listopada 2011, 18:44:30 »
Czy ktoś wie, co się znajduje w podziemiach, bo mam mało wojska, a ciągle mnie nękają wrogowie, muszę poszukać tej przeklętej kapłanki (2 misja), czy ktoś mógł by podać dokładniejszy opis jej przejścia?


IP: Zapisane
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 23 Stycznia 2012, 21:25:49 »
Czy ktoś wie, co się znajduje w podziemiach, bo mam mało wojska, a ciągle mnie nękają wrogowie, muszę poszukać tej przeklętej kapłanki (2 misja), czy ktoś mógł by podać dokładniejszy opis jej przejścia?

W podziemiach nie pamiętam co było,ale nic ważnego poza przejściem pomiędzy dwoma niemalże najsilniejszymi miastami wroga,trochę surowców i jakieś tam pierdołki ;) Kapłanka jest na południowym-wschodzie,w wąwozie koło miasta wroga,ale żeby tam przejść trzeba wejść na wodę koło śnieżnych efemerydek i iść cały czas na południowy-wschód,na innych wysepkach są tylko surowce i chyba mniej silne artefakty,ogólnie podziemia i wysepki są strasznie skąpe  :(


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Boski

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 96


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 23 Lutego 2012, 15:43:15 »
Mi w trakcie robienia tej misji, fort na wschodzie, nie wiem w którym momencie nagle przerobił się na jakiś dziwne ruiny -> załączam screenshota. Rozumiem, że nie wynika to z żadnych przyczyn fabularnych, tylko jest to po prostu błąd?


IP: Zapisane
Boski Tron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 23 Lutego 2012, 18:22:32 »
Mam ten sam obraz przechodząc po raz któryś tam misję. Nie wiem czy to bug, czy też tak twórcy po prostu postanowili. Poczekam na kolejne patche wtedy zobaczę.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry