Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Might & Magic Heroes III HD Edition (Czytany 28473 razy)
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« : 10 Grudnia 2014, 15:43:31 »
Ubisoft potwierdził, że 29 stycznia 2015 roku ukaże się reedycja legendarnej trzeciej części naszej ulubionej serii gier strategicznych  :). W Might & Magic Heroes III HD Edition otrzymamy dokładnie to co w podstawowej wersji z odświeżoną grafiką w wysokiej rozdzielczości, ma być kompatybilna z trybem szerokoekranowym. Niestety ukaże się jedynie Odrodzenie Erathii, gdyż Ubisoft nie posiada kodów obu dodatków. Oprócz na PC, gra będzie dostępna także na tabletach z systemami Android i iOS. HD Edition kosztować będzie prawdopodobnie 59,90 PLN. Po screeny i więcej informacji można zajrzeć >>tutaj<<.

Jak wam się podobają wieści od Ubisoftu? Ja jestem pozytywnie nastawiony i z chęcią wydam 60 zł na odświeżoną grę legendę.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10 Grudnia 2014, 15:53:29 »
Brzmi fajnie i być może sobie kupię, choć z drugiej strony, niespecjalnie mi się uśmiecha wydawać 60zł na to samo w ładniejszej wersji. Mam nadzieję, że to będzie coś więcej aniżeli tylko odświeżenie wyglądu.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Grudnia 2014, 16:14:20 »
Również bardzo chętnie zainwestuję w Herki III pieniądze. Mam nadzieję, że powstanie jeszcze kilka odświeżonych artworków i że będą dołączone do zawartości :)

Szkoda, że są małe szanse na AB i SoD. No ale poczekamy, zobaczymy. Nic nie jest jeszcze przesądzone...


IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 10 Grudnia 2014, 16:17:21 »
Cytuj
Kompatybilna ze Steamworks wersja HeroesŸ III na komputery PC oferuje wieloosobowe lobby online, w którym możecie dzielić się swoimi osiągnięciami w HeroesŸ III z całą społecznością.

 ;) Nawet dla samej stabilnej gry multiplayer warto wydać te pieniądze.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 10 Grudnia 2014, 20:02:53 »
Cytuj
;) Nawet dla samej stabilnej gry multiplayer warto wydać te pieniądze.
60 zł dla stabilnej gry multiplayer lub polepszonej grafiki? W mojej opinii to dramatycznie mało jak na tą cenę, skoro jeśli chodzi o grafikę to jest w praktyce tylko umilacz, a multiplayer w Heroes jeśli chciałbym zagrać mam w HV. Z tym, że jak już gram z innymi to przez hot seat. Jeszcze żeby to było 20-30 zł, ok. Jednak w praktyce, przy tej cenie i to bez dodatków, to mam bardziej palące tytuły, niż odnowioną starą grę wystawianą przez Ubi, by kosić kasę. Aż dziw bierze, że nie dali tam jakichś mikropłatności. Jedyne co tutaj ratuje to fakt, że to podobno jest na steamie, a ten słysznie z wysokich promocji.


« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2014, 20:24:15 wysłane przez Murlok Męcik » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 10 Grudnia 2014, 21:07:47 »
60 zł dla stabilnej gry multiplayer lub polepszonej grafiki? W mojej opinii to dramatycznie mało jak na tą cenę, skoro jeśli chodzi o grafikę to jest w praktyce tylko umilacz, a multiplayer w Heroes jeśli chciałbym zagrać mam w HV. Z tym, że jak już gram z innymi to przez hot seat. Jeszcze żeby to było 20-30 zł, ok. Jednak w praktyce, przy tej cenie i to bez dodatków, to mam bardziej palące tytuły, niż odnowioną starą grę wystawianą przez Ubi, by kosić kasę.
Jednych fanów cieszy odkurzone Heroes III a innych Heroes V albo nadchodząca VII  :)


IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 10 Grudnia 2014, 21:20:26 »
Cytuj
Jednych fanów cieszy odkurzone Heroes III a innych Heroes V albo nadchodząca VII

Dokładnie, wszyscy są zadowoleni  :).
A społeczność HoMM jest nie do wytrzymania. Pojawiła się zapowiedź VII, a oni: "To już nie te same Heroes, lepiej byście odkurzyli trójeczkę". Odkurzają trójeczkę, a oni: "Na pewno nie kupię, bo szkoda wydawać pieniądze na odnowioną trójkę". Tak jest zawsze i tak zawsze będzie, Ubi mógłby stworzyć arcydzieło, a i tak połowa fanów będzie wiecznie niezadowolona.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 10 Grudnia 2014, 21:32:20 »
Jednych fanów cieszy odkurzone Heroes III a innych Heroes V albo nadchodząca VII  :)
Wiem, według mnie jednak szkoda, że jest to tak średnio zorganizowane. Bo przyznam szczerze, że od lat sobie ostrze pazury na HIII (miałem okazję grać jedynie epizodycznie i ewentualnie patrzeć jak grają), jednak ciągle mi coś ważniejszego wychodzi. Tu wyszła fajna zmiana, jednak przy tej cenie nie ma opcji by to kupić. Zwłaszcza, że Wiedźmin i Batman w przyszłym roku.

Edit1. Tym bardziej jest mi szkoda, bo okropnie od strony grafiki H3 mi się podoba, modele jednostek mają w sobie coś fajnego. No więc dlatego też jestem rozczarowany, bo za takie 20 lub 30 zł bym się poważnie zastanawiał.


« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2014, 22:16:48 wysłane przez Murlok Męcik » IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 11 Grudnia 2014, 09:28:56 »
Ciekawi mnie czy ulepszą trochę dialogi w kampanii  ;).
I mam jeszcze pytanie: Skoro to "Odrodzenie Erathi", to znaczy, że nie będzie Wrót Żywiołów?  :(


IP: Zapisane
Karti

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 11 Grudnia 2014, 10:16:58 »
@flapdzak
Będzie to tylko oryginał, bez dodatków, więc nie będzie tam wrót.

Mi się pomysł podoba, ale cena za to, co kupuję, jest niedorzeczna. Bardzo mnie cieszy fakt odświeżenia legendarnego tytułu i gdybym był bardziej bogatszy bardzo chętnie sobie bym to kupił, jednak na obecny moment mówię nie :/ Nawet nie wspominając, że nie ma tutaj obu dodatków, a to jeszcze bardziej działa na niekorzyść zakupu.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 11 Grudnia 2014, 10:53:11 »
@Reuel a właściwie Męciku ;D

Prawdą jest, że 60 zł to trochu dużo jak na grę z lat 90. No ale co począć? Ja jestem zachwycona; mam nadzieję, że do gry dołączą jakieś artworki bądź jakiś malusi brelok :> To byłoby piękne! <3

Także ubolewam, że nie będzie dodatków ale znam pewne osoby, które już ostrzą sobie zęby na modding AB i SoDa jeśli udostępnią kod ^^


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 11 Grudnia 2014, 11:34:06 »
Cytuj
Ciekawi mnie czy ulepszą trochę dialogi w kampanii  ;).
Nie nie, żadnych zagrywek z cyklu Lucasa i Gwiezdnych Wojen związanych z "polepszaniem" klasyków. Jak to polepszanie wychodzi, wszyscy wiemy.

Cytuj
Prawdą jest, że 60 zł to trochu dużo jak na grę z lat 90. No ale co począć? Ja jestem zachwycona; mam nadzieję, że do gry dołączą jakieś artworki bądź jakiś malusi brelok :>
Laxx to je Ubi. Jak będzie tam cokolwiek poza intrukcją to będzie dobrze. Zresztą fizyczne dodatki dodaje się do pudełek. Zdawało mi się zaś, że ta odnowiona wersja to tylko cyfrowa jest.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 11 Grudnia 2014, 12:56:29 »
Szkoda, że tak "oficjalnie" zapowiedziano, że to wszystko będzie bez dodatków. Ciekawe czy wtedy powstałyby intra do AB i SoDu :P

Tak, masz rację Murloczku. Mam jednak nadzieję, że nie będzie poradnika do gry rodem z V części - idź tu i tu, zrób to i to :P


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 11 Grudnia 2014, 14:17:42 »
Cytuj
Tak, masz rację Murloczku. Mam jednak nadzieję, że nie będzie poradnika do gry rodem z V części - idź tu i tu, zrób to i to :P
Ja Ci powiem, że wbrew pozorom ten poradnik nie był taki głupi, bo uczył pewnego sposobu myślenia. Chwilami można też do niego było podejść dosłownie, jak już byłeś zdesperowany i to wcale nie były takie głupie rady. No i przede wszystkim, poradnik był obszerny, a stawiam diament przeciw orzechom, że jeśli do HVII coś dostaniesz, to będzie to książeczka na 10 malutkich i ledwo zapełnionych kartek :>

Cytuj
Szkoda, że tak "oficjalnie" zapowiedziano, że to wszystko będzie bez dodatków. Ciekawe czy wtedy powstałyby intra do AB i SoDu :P
To stawia też trochę problemów. Bo ja jakbym kupił to jednak chciałbym przejść całą kampanię z HIII, osobiste zmagania z komputerem cenię sobie ogromnie, bo z innymi w Heroesy gram dość rzadko.


« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2014, 14:19:55 wysłane przez Murlok Męcik » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 11 Grudnia 2014, 14:25:41 »
Swoją drogą, pamiętam jak na fanpageu M&M na Facebooku w lutym pisali, że z HoMM III może być jeszcze jakaś niespodziewajka w tym roku i oto mamy :3


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry