Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Projekt "Nowy Świat" [Rekrutacja Za Jakiś czas ;D] (Czytany 13284 razy)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« : 20 Czerwca 2011, 14:09:04 »
Poszukiwani szerokiej maści Kartografowie, Astrolodzy, Alchemicy a przede wszystkim ludzie z wyobraźnią. Jest to projekt nowego świata fantasy, który tworzyli by wspólnymi siłami tawernowicze. Będziemy ustalać i wymyślać wszystko razem. Mam nadzieję, że taki pomysł przejdzie i znajdziemy masę chętnych. Tym więcej osób będzie wspomagać projekt tym szybciej skończymy i wyjdzie nam to dużo lepiej. Liczę na kilka osób min: Ptakuba, Tazol, Spromultis, Nimrod, Belegor, Andre, w tym współorganizatora pomysłu Hadriana i innych.

Pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: 27 Września 2011, 20:31:07 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20 Czerwca 2011, 14:16:11 »
Nie wiem jeszcze jak, ale mogę się wam przydać ^^



IP: Zapisane
Buber

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20 Czerwca 2011, 14:21:16 »
Bardzo chętni się przyłączę. Mają to być pomysły takie jak do homm, czy jak do książki typu fantasy?


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 20 Czerwca 2011, 14:27:00 »
Bardzo chętni się przyłączę. Mają to być pomysły takie jak do homm, czy jak do książki typu fantasy?
Do raczej tego 2. Oczywiście na mnie można liczyć.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 20 Czerwca 2011, 14:59:53 »
Bardzo ciekawy projekt, sam bym mógł coś zrobić w wakacje w chwili wolnego czasu ;). Mam także nadzieje, że po stworzeniu takiego świata zagramy w nim fRPG.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 20 Czerwca 2011, 15:46:09 »
Niczego nie obiecuje, ale przez większość wakacji planuję się nudzić, więc jeżeli będę miał czas z chęcią pomogę.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 20 Czerwca 2011, 16:02:14 »
Nie wiem, czy przypadkiem tego tematu nie było? Oczywiście wchodziło to pod fRPG tylko. Zakończyło się zapomnieniem i nieukończoną sesją Ptakuby. Masz pozwolenie adminów, jeśli tak to....... Jak Najbardziej TAK!!!
Uwielbiam tego typu projekty, to coś dla mnie. Przez większość wakacji będę miał dostęp wyjątkiem jest 17 VII- 4 VIII, kiedy to ja będę miał kurs terenowy w Bocheńcu.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 20 Czerwca 2011, 16:30:07 »
Oficjalnie się zgłaszam ;)
Będę do dyspozycji przez prawie całe wakacje.
Zgłaszam się na weaponologa ;p


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 20 Czerwca 2011, 16:36:21 »
Chciałeś powiedzieć zbrojmistrza?
Ja tam jestem dobry w bestiariuszach i w geografii, łącznie z geologią.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 20 Czerwca 2011, 17:04:20 »
Będziemy wymyślać różnego rodzaju przedmioty, postacie, góry, królestwa, rośliny, zwierzęta, bóstwa itp. do tego świata. Jest to pewnego rodzaju stworzenie świata fantasy, nie samotnie lecz całą zgrają ludzi. Wiele osób tworzy własne, ale mało osób, stara się połączyć kilka koncepcji, pomysłów by stworzyć coś razem. To jest nasz cel, i nie wiem czy będzie potrzebna tu zgoda adminów, gdyż będziemy mieli dwa tematy w fantasy ( W sumie trzy razem z tym), które umożliwią nam w jednym, zapisywać już na stałe koncepcje, w drugi zaś dawać pomysły na nie. Chciałbym utworzyć również podział na poszczególne sekcje, dla osób zainteresowanych. Co tydzień będzie zmiana sekcji, co do wymyślanych rzeczy np: TYDZIEŃ MÓRZ, RZEK I OCEANÓW. Te najlepsze projekty, będą umieszczane na stałe a wybór owych projektów będzie wspólny. Każdy ma szansę dołożyć cegiełkę do budowy tegoż ustrojstwa.

Ale tak jak mówię jest to projekt na wakacje, więc myślę, że nie powinno być problemu z czasem.

Co do fRPG w tym świecie to nie jestem pewny, czy to dobry pomysł. Ja sam skończę swój świat w wakacje, w międzyczasie pomagając przy tym projekcie, ujawnię go i dopiero zajmę się z niedzielą tym zaległym fRPG. Więc na mnie jeżeli chodzi o fRPG nie liczcie, bo muszę się uporać z tamtym.

EDIT: Zapytam adminów.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Koran33

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 20 Czerwca 2011, 17:23:54 »
Ja się dołączę mam bardzo dobrą wyobraźnie, możecie na mnie liczyć  :)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 20 Czerwca 2011, 17:25:24 »
W pełni popieram pomysł z tygodniami tematycznymi (nie kojarzy wam się to z H6? ;>). Pierwsze ci chyba to nazwa świata oraz jakie rasy mają w nim być. Jakby co to jestem dobry w sprawach związanych z magią oraz niezły jeśli chodzi o geografię. Haha, kto by się spodziewał takiego odzewu w jeden dzień.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Koran33

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 20 Czerwca 2011, 17:28:36 »
Ja jestem dobry w atrybutach jednostki obrażeniach itp. W kreatywności też można mi zaufać miałem już kilka planów na jednostki.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 20 Czerwca 2011, 17:42:59 »
Ja jestem dobry w atrybutach jednostki obrażeniach itp. W kreatywności też można mi zaufać miałem już kilka planów na jednostki.

Ja pier..... co wy tu piszecie, jakie atrybuty, obrażenia i te jednostki... Boże.

Cytuj
Oficjalnie się zgłaszam
Będę do dyspozycji przez prawie całe wakacje.
Zgłaszam się na weaponologa ;p

To nie jest żaden FRPG... :spi:

Czytać dokładnie, to nie pomysł na grę, jeszcze jeden taki debilny post.


« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2011, 17:45:03 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 20 Czerwca 2011, 17:45:00 »
Zadzwonimy do pana.
Jestem przeciwny robieniu świata od dupy strony, że najpierw istoty, profesje, czary, milyjardy szczegółowych map, nie wiadomo co, a spójnego pomysłu nie ma.
Jestem zdania że trzeba zacząć właśnie od konceptu który utrzyma wszystko w kupie, wokół którego cały świat albo chociaż jego znacząca większość będą się kręcić. W projektach solowych można się bawić tak że spójny pomysł powstaje później w trakcie (vide mój Eiran), ale w zbiorowych nie, bo się rozpadnie wszystko po drodze.
Zacząć od ustalenia po co ma istnieć ten świat, czy ma mieć jakąś ideę przewodnią, jaki klimat świata itp. Potem ustalić rzeczy typu ogólnej natury np. bogów, magii i rzeczy sąsiadujących z ogólnym konceptem (np. jeśli chcemy świat z naciskiem na polityczne czy ciemne intrygi to opracować trzeba ogólnikowo sytuację tych intryg, jeśli świat z naciskiem np. na demony, to obmyślić o co kaman z nimi tak naprawdę), tego typu sprawy, potem już jakoś będzie szło, ale zawsze trzeba od ogółu do szczegółu, chyba że wpadnie jakiś naprawdę wybitny pomysł, który fajnie by się dało potem wpleść, ale musi być wtedy w miarę elastyczny.
I tak, te tygodnie tematyczne to też podchodzenie od tylnej strony.
Takie zdanie moje.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry