Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Do których byś dołączył?
Elfy Ped*** - 18 (7.9%)
Brodate Skurw***** - 24 (10.5%)
Głosów w sumie: 32

Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Tradycyjny Pojedynek ;] (Czytany 7843 razy)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« : 30 Grudnia 2011, 18:15:41 »
Jak w temacie, po której stronie konfliktu staniecie? Czy będą to Aksamitne, jedwabiście gładkie Elfy? Czy może bitne, śmierdzące potem i dymem Krasnoludy? Do których Wam bliżej charakterem, a może i wyglądem? Zapraszam do dyskusji. Na początek daję głos na Krasnoludy, myślę że ich twardy a zarazem chamski charakter mnie do nich ciągnie. Topór w dłoń, czas powycinać trochę Legolasów w pień  ;D.


« Ostatnia zmiana: 10 Lutego 2012, 12:54:00 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09 Lutego 2012, 17:07:09 »
Ja dałem głos na krasnale, jestem niski i mam niskich kumpli, a poza tym wolę górników narażających swe życie niż ekologów przywiązujących się do drzew.


IP: Zapisane
horda1

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27


Ach ta magia!Zawsze najlepsza

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 09 Lutego 2012, 17:45:44 »
Zagłosowałem na krasnale.Nie zamierzam stać po stronie jakiś blondowłosych pedałów ;D (żarcik z tym określeniem)


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 09 Lutego 2012, 17:57:01 »
Jak to powiedział w Wiedźminie pewien oprych: "Psa bym nie ruszył, ale elfa bym za**bał". Ewentualnie nasuwa mi się jeszcze cytat z Dni Ognia (Wiedźmin) - miecz Zoltana miał wyryty napis "Na pohybel skur*ysynom"


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 09 Lutego 2012, 18:28:25 »
Widzę że wypowiedzi przeciwne elfom, ale nie wszystkie są pedalskie.
Ja stoję po stronie elfów dostojnych i inteligentnych, ale i silnych którym wzrost zdecydowanie pomaga a umiejętności strzeleckie są znacznie lepsze niż toporki z którymi na krótkich kikutach krasnoludy nie dadzą rady dobiegnąć do większości.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 09 Lutego 2012, 18:30:59 »
A ja trzymam ludzką neutralność- i tak ludzie "wszystkich nie-ludzi wy**bią z podwórka", więc po co ta dyskusja?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 10 Lutego 2012, 10:46:13 »
Ta a jak się nieludzie skończą to zaczną ludzi wyrąbywać z podwórka . Bliżej mi do krasnoludów , do tych małych chamskich ,awanturniczych i zapijaczonych dupków ( większość cech pokrywających się z moim charakterem :D no może oprócz "zapijaczonych") . Nie cała rasa jest taka są też osobniki szlachetne i prawe , ale identyfikuje się raczej z tymi pierwszymi :D

Taki biedny ten pojedynek można by dodać też inne rasy : ludzi ,orków ,niziołków , gnomy itd :D


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 11 Lutego 2012, 22:57:00 »
NA BRODY NASZYCH PRZODKÓW, DO BOJU!!

Oddałem głos na krasnoludy. To jedna z moich ulubionych ras fantasy, podczas gdy elfy to jedna z najbardziej znienawidzonych. Niech brody, topory i kufle (możliwie najpełniejsze) zatriumfują nad drzewolubnością! Co ciekawe, do krasnoludów mi bardzo daleko. Jestem wysoki, nie lubię się lać i generalnie olewam większość denerwujących mnie rzeczy zamiast latać za nimi z toporem. Alkohol uważam za płynne łajno, którego najlepiej by już nie było.

A jeśli już chodzi o kwestie bojowe... To na co elfom zdadzą się te ich łuki i świecące mieczyki, skoro się tylko połamią na solidnych krasnoludzkich zbrojach? Może i krasnoludy są niskie, ale to oznacza tylko, że trudniej je trafić, w końcu krasnolud jak powszechnie wiadomo udźwignie pięćdziesiąt razy tyle, na ile wygląda! Krasnoludy od wieków tworzą swoje metalowe arcydzieła ogniem, młotami i obcęgami, do których elfy bałyby się choćby zbliżyć żeby sobie buźki nie zarysować!

Nie, żadnego orkowego, niziołczego i gnomiego ścierwa! Najpierw trzeba oczyścić świat z tych łysych królików, a dopiero potem zająć się drugorzędnymi sprawami!


« Ostatnia zmiana: 11 Lutego 2012, 23:05:57 wysłane przez Spromultis » IP: Zapisane
Falcon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


Galeria piosenek w podpisie, wysyłaj swoje na PW!

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 12 Lutego 2012, 20:33:11 »
Może i krasnoludy są niskie, ale to oznacza tylko, że trudniej je trafić, w końcu krasnolud jak powszechnie wiadomo udźwignie pięćdziesiąt razy tyle, na ile wygląda!

Jak wiadomo każdy Słoniochomikomrówkodziad potrafi podrapać się po tyłku, rzecz to oczywista gdyż przecież to stworzenie często widywane i masz racje druhu z wiadomości powyższej. Każdy krasnolud, którego znam uniesie wielokrotnie więcej niż sam waży :P. Jestem za elfami bo jeden mi wczoraj pożyczył dychę.


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 13 Lutego 2012, 18:00:51 »
Sugerujesz, że siła krasnoludów nie jest oczywista nawet dla kogoś, kto nawet nie wie, co to jest krasnolud? I, pfu, dychę? Prawdziwe pieniądze robi się ze złota!


IP: Zapisane
Bleku
(Heroesiak)

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 15 Lutego 2012, 19:31:31 »
Ja też za krasnalami !
No chyba, że niski z zarostem na twarzy jest elfem...
Młoty i topory w dłoń.
Wyrżnąć elfów ! Elfki zostawić...


IP: Zapisane
"And the world peace"
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 27 Lutego 2012, 20:29:01 »
Taaa kulturalnych .... taki post to się raczej godzi krasnoludom niż elfom  ty chędożona długoucha cioto :D
Hmmm drewno przyda się nam do naszych bogatych kuźni coby było tam ciepło a no i jeszcze z tych waszych " ważnych " drzew powstaną kufle do wspaniałego krasnoludzkiego piwa :D
Ta wasza magia to kicz i tyle . Spróbuj sobie czarować z 1,5-metrowym toporem w brzuchu lub czaszce, jak ci się uda to będziesz dobry :)
Te wasze łuki  phhhhhhh te strzały się przez skórę nie przebiją a co dopiero nasze wspaniałe mitrhrilowe pancerze .

Koniec udowadniania wam że krasnoludy są lepsze idę się napić porządnego krasnoludzkiego piwa , skopać parę tyłków w karczmie i powycinać moim toporkiem paru spiczastouchyh palantów:D



BRAĆ SIĘ ZA PIWO I TOPORY !!!


Wiadomość doklejona: 28 Lutego 2012, 17:47:26
Tak i po powąchaniu leżycie pod stołem gdy krasnoludy chleją beczkami i zazwyczaj żaden nie odpada zbyt szybko :D .
Grrrrr mój topór będzie pływał w twych wnętrznościach za nazwanie wspaniałego krasnoludzkiego piwa "browarem" . Browar to pija Ferdynand Kiepski a nie krasnoludy .
Nie , nie wsadzimy sobie tych kufli w pupę bo krasnoludom nie sprawia to przyjemności tak jak elfom .


« Ostatnia zmiana: 28 Lutego 2012, 17:47:26 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 28 Lutego 2012, 17:37:56 »
Piwo najwięcej to ok. 8% alkoholu. Wódki mają powyżej 50% więc to chyba logiczne że wypijecie znacznie więcej piwa żeby dość do tego samego stanu co elfy po powiedzmy po 3 litrach.

Edit: Usunięto niecenzuralne wiadomości pozbawione kultury, jeśli jeszcze raz zobaczę takie to nagrody bez wahania rozdam warny./Loczek


« Ostatnia zmiana: 28 Lutego 2012, 17:52:29 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 28 Lutego 2012, 17:49:52 »
Ok , zdzierżę to że elfy piją wino bo to napój tak szlachetny jak ta cała długoucha rasa , ale że tchną chociaż wódki to przesada .
Elfy padłyby po jednym kieliszku wódki dlatego też piją swe wino .
A kto nie jak krasnoludy (no i po części gnomy) wytwarzają wódkę i pędzą bimber

Po 3 litrach wódki to elf  by był tak pijany (jeżeli oczywiście by ustał na co jest 0.00000000000001 %szansy ) że by Saurona wpuścił do Rivendell bo by myślał że to jego koleżka :D



IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 28 Lutego 2012, 18:10:25 »
Nawet jeśli elf jest w stanie powąchać batonik z alkoholem, to legendarne twarde czerepy krasnoludów to przebiją. To powszechnie znany fakt, podobnie jak sprawa z krasnoludzką siłą, że krasnolud może wypić więcej wódki niż sam waży (razem ze swoją potężną krasnoludzką pieczenią ze smoka w żołądku) i nadal rzucać dwumetrowymi toporami z zabójczą celnością! W pełni upity krasnolud jest jeszcze groźniejszy niż normalny!


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry