Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Klan M&M Heroes VI (Czytany 17148 razy)
eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 24 Stycznia 2012, 20:39:07 »
Bez urazy ale weź mi takich głupot nie gadaj. Gra bez broni rodowych ułatwieniem? Nie bądź smieszny. Zagrajmy bez żadnych ułatwień, zwykła grę to zobaczymy czy gra będzie tak banalnie prosta jak mówisz. Kto normalnie na multi gra z auto vs neutralne. Po tym co powiedziałes nie chcę z Tobą grać bo wiem, że bez broni rodowych nie potrafisz grać jak wielu graczy, ja nie wykluczam w ogóle tych broni rodowych ale według mnie taka gra jest tylko na grę z kolegami, a nie na zwykłą potyczkę. Na turniejach o ile w ogóle będą, gra będzie się odbywała zapewne bez broni rodowych. To moje zdanie na ten temat, jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam.


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 24 Stycznia 2012, 20:53:31 »
Mówiłem o tym, że bitwy vs neutralnym łatwo wygrywać. Z brońmi rodowymi jeszcze łatwiej - fakt. Problem balansu - owszem, istnieje ale sądzę, że całościowy balans obejmie również ten aspekt rozgrywki jakim są bronie rodowe, których dobór może pomóc w stosowaniu pewnych taktyk.

Umówmy się, że umiejętność odpowiedniego wykorzystania nowego elementu w grze świadczy o klasie gracza, czyż tak nie jest?


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2012, 21:08:47 wysłane przez Rozkurwiciel » IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
IWAN12

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 24 Stycznia 2012, 23:23:18 »
Rozkurwiciel ma rację. Aspekt broni rodowych bardzo urozmaica grę i pozwala na wzbogacanie swoich taktyk. Osobiście sam lubię poeksperymentować z różnymi brońmi. Tak więc jak grać to tylko z brońmi. I ja bym raczej tak od razu nie wykluczał ich z turniejów ;)


IP: Zapisane
eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 25 Stycznia 2012, 00:41:55 »
Dodam jeszcze tylko to, ze gra z bronmi może być niesprawiedliwa ponieważ ktoś ma np. 5 poziom broni rodowej, a druga osoba 2 i od razu jest wiadome, ze wygra ta osoba mająca większy poziom broni rodowej. Na obecna chwile niektóre bronię są do tego zbugowane np. Arachne, zamiast dawać 15% wampiryzmu daje 2000%. Jak już mówiłem nie wykluczam zupełnie gry z bRonmi rodowymi ale według mnie tylko z kolegami lub komputerem. To jest tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.



IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 25 Stycznia 2012, 09:47:33 »
Co do Arachne to rzeczywiście masz rację :huh:. Trzeba się póki co przed używaniem tego powstrzymać. Poczekamy na patche.

Co do poziomu broni rodowej to zależy trochę od tego jak bardzo nam zależy. Jeśli trochę tak, bo jesteśmy fanami serii, lubimy HoMM lub po prostu chcemy nawiązać równą walkę to pilnujemy prac w Kuźni Dusz i czasu na tępawe przechodzenie kampanii nie trzeba tracić.


« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2012, 16:11:13 wysłane przez Rozkurwiciel » IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
IWAN12

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 27 Stycznia 2012, 20:55:35 »
Ktoś planuje jakieś nowe walki na ten weekend?

Jakby co to jestem chętny. Piszcie, bo cały czas będę niedaleko kompa. Nawet jak mnie nie będzie online w Confluxie to piszcie.


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 27 Stycznia 2012, 21:22:34 »
Spoko IWAN, uderz do mnie w sobotę wieczorkiem to zagramy coś ale bez broni rodowych póki co bo są niezbalansowane.

W poprzednim tygodniu średnio wyszło, tylko krótkie starcie z Zodiakiem i tyle w kwestii. Proponuję w tym tygodniu sobotę 21 i niedzielę 10. Odzywajcie się do mnie, nick ten sam. Będę hostem.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Fleszu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 145


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 27 Stycznia 2012, 22:10:11 »
Co do klasy gracza eviltiger to się lepiej nie wypowiadaj. Zagraj z nim a potem mów! Jeśli wygrasz z nim (grał przeciw mnie przystanią więc o tym zamku mówię) to chylę czoła.
Powiem tak pograłem trochę na multi i jest to najlepszy gracz jakiego spotkałem. Ma nick godylla na confluxie.
A wracając do broni rodowych jest to do zabawy z kumplami ale nie ma nic wspólnego z balansem prawdziwej rozgrywki, więc jakiekolwiek klany grające jakąś ligę czy coś w tym stylu z broniami to śmieszny pomysł.


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 28 Stycznia 2012, 01:41:01 »
Fleszu - albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo człowiek kryjący się pod nickiem eviltiger (nic do Ciebie nie mam, powtórzę) jest twoim bożyszczem, albo koniecznie szukasz pretekstu by się do kogoś przyczepić w napince internetowej, albo jesteś po prostu głupi i nie rozumiesz ludzi posługujących się językiem polskim, którym gadasz codziennie. Ćwiczenie czyni mistrza? Jak widać nie.

Nie powiedziałem NIC co mogłoby w JAKIKOLWIEK sposób obrazić eviltigera. Co więcej przyznałem mu rację patrząc przez pryzmat balansu, który bądź co bądź, nie jest jeszcze doskonały i widać to nader wyraźnie w broniach rodowych jako przedmiocie sporu.

Ale meritum, oto moje zdanie, do którego tak mocno się przywaliłeś "jeśli nie masz pomysłu do czego może się przydać Katana Kirina, albo z jaką frakcją najlepiej współpracuje Miecz Wilka, to żaden z Ciebie gracz HoMM VI (nie że personalnie wjeżdżam, mówię ogólnie)". Widzisz to: "(nie że personalnie wjeżdżam, mówię ogólnie)". MÓWIŁEM OGÓLNIE, że jeśli ktoś umie wykorzystać bronie rodowe, często je zmienia i czyni elementem swoich taktyk to świadczy to o jego umiejętnościach, jest to dodatkowy czynnik określający klasę gracza. W mojej wypowiedzi nie ma słowa nt. klasy gracza o nicku godyla. Więc odbij do cholery i nie rób sobie personalnych wycieczek w temacie, w którym zgadujemy się na grę.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Fleszu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 145


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 28 Stycznia 2012, 09:12:51 »
Eviltiger(Godylla) nie jest jak to nazwałaś moim "bożyszczem". Uważam, że jest to bardzo silny gracz. A coś nie coś mogę na ten temat powiedzieć, ponieważ pograłem trochę w necie i jeszcze nikt mnie nie pokonał.
Co do mojego posługiwania językiem polskim to ostatnie o co powinieneś się martwić.
Bronie rodowe mają to do siebie, że samo ich zastosowanie zaburza balans rozgrywki. Jeśli ktoś gra pół roku w tą grę to ma bardziej rozwinięte bronie niż ten co miesiąc. Siadanie do rozgrywki gdy od początku sytuacja jest nierówna wypacza jej sens.
To tak jakby Kubica wsiadał do malucha a Hamilton do Ferrari.
Więc nie chodzi mi tylko i wyłącznie o balans między broniami ala zastosowanie ich jako takich.


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 28 Stycznia 2012, 13:18:15 »
No to gitara. Od czego jest Kuźnia Dusz? Nie trzeba czasu poświęcać na podpakowywanie broni, wystarczy o tym pamiętać.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Fleszu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 145


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 28 Stycznia 2012, 14:25:01 »
Premie rodowe są dla funu ale grać z nimi ligę to totalne nieporozumienie.


IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 28 Stycznia 2012, 18:29:36 »
Również chętnie dziś bym coś dobrego zagrał, także zapraszam na Confluxie lub gg (1755772).


I jak ktoś chętny....?


« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2012, 21:18:33 wysłane przez Zodiak180 » IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 28 Stycznia 2012, 21:54:43 »
Eh, jednak dziś nie dam rady, jutro z rańca, tak koło 10 na dobry początek dnia ;) Dawno nie grałem, forma mogła trochę spaść.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 28 Stycznia 2012, 22:30:52 »
Skoro dziś się nie udało z nikim zagrać to może uda mi się jutro rano być , zobaczymy...


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry