Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Arcypaskudne dzieła Andre (Czytany 24023 razy)
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 19 Stycznia 2011, 18:47:11 »
@Ireth moim zdaniem OCENIAĆ mogą wszyscy ale krytykować kogoś kto partaczy może wg mnie ten ktory sie na danej rzeczy zna i wie co ktos robi zle. ;p
KRYTYKOWAĆ znaczy tyle samo co OCENIAĆ, czyli analizować i opisywać złe i dobre strony dzieła. A to, że ktoś nie jest mistrzem w danej dziedzinie, wcale nie znaczy, że nie ma prawa wytknąć błędów:
Cytat: Dabu
Tak, bo jak nie umiem sobie zrobić jajecznicy, to ma mi smakować jakiś syf podawany w starej restauracji?

-> Nie wydaje mi się, żebyś mógł narysować coś, co by się równało z Giovanniego rysunkami.
Oj, myślę, że jakby się postarał to by mógł :P Poza tym, trudno jest porównywać dwóch artystów gdy tematyka prac jest różna.


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 19 Stycznia 2011, 19:42:06 »


-> Nie wydaje mi się, żebyś mógł narysować coś, co by się równało z Giovanniego rysunkami.
Oj, myślę, że jakby się postarał to by mógł :P Poza tym, trudno jest porównywać dwóch artystów gdy tematyka prac jest różna.

 Dokładnie, nie należy oceniać ksiażki po okładce, zwłaszcza gdy oni jeszcze zaczynają lub sa na jakimś tam etapie i wciąż szlifuja swoje zdolności artystyczne. No i tematyka, to tak jak bym gosciowi od samochodów kazał narysować z pamięci rycerza a on mnie samochód. A nie źle, bo oba złe by wyszły... jak on też by rysował samochód.... I on by był mistrzem a ja ciurą ;D Hmmm chyba zepsułem wypowiedź ale gdzies tam miał byc ukryty sens ;)


IP: Zapisane

Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 19 Stycznia 2011, 21:17:15 »
Nie martw sie marbas, jest jak najbardziej zrozumiala :)

Nie chce sie klocic , mi tylko chodzilo o to ze ja np nie lubie(i strasznie mnie to irytuje) gdy ktos kto kompletnie sie na czyms nie zna krytykuje i poucza znawcow czy fachowcow.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 19 Stycznia 2011, 23:31:33 »
No tak, jak ktoś umie jeździć to spokojnie może wrzeszczeć "uważaj na tego kurczaka na drodze!" do kierowcy, jak ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o rysowaniu może wytykać innym rysownikom wady i zalety danego rysunku, jak ktoś umie wypić dwa "pól litra" i nie bije po tym dzieci... nie, po alkoholu tylko niektórzy są normalni, ale chyba każdy zrozumiał...


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 20 Stycznia 2011, 09:21:45 »
To tak jak z kaloryferowym. Najpierw odkręć kurek a potem wszystko się sypie... (ukryty sens)
A tak ogólnie to rysunki nie są złe ale też nie rewelka. Tzn. ten smok 1 jest najlepszy z tych 3.

Pozdrawiam.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 20 Stycznia 2011, 18:49:35 »
Nie chce sie klocic , mi tylko chodzilo o to ze ja np nie lubie(i strasznie mnie to irytuje) gdy ktos kto kompletnie sie na czyms nie zna krytykuje i poucza znawcow czy fachowcow.
Nie wydaje mi się bynajmniej, aby Giovanni był znawcą w tym fachu. Zarówno on, jak i Andre są amatorami, dlatego nie widzę przeszkody aby mogli się wzajemnie krytykować, czy chwalić.
Koniec tego tematu, bo offtop się zaczyna robić.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 21 Stycznia 2011, 11:26:52 »
Dziękuję za krytykę i pochwały. Jeśli ktoś szczególnie chciałby, bym mu coś nabazgrał, to niech zleci mi to, ale jest jeden warunek: nie chce żadnych ludzi, elfów, krasnoludów itp. Same potwory!!


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 21 Stycznia 2011, 16:13:52 »
Rozumiem, hehe ;> Ja stadium same potwory miałem jeszcze rok temu. Dobra, więc dawaj piekielnego bobra chaosu!


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 21 Stycznia 2011, 20:21:05 »
Rysunki bardzo mi się podobają, więc myślę że przetestuję twoje umiejętności i poproszę cię o narysowanie wilkołaka, chowańca(impa) i (...) Ostatnie możesz wymyślić sam  :P


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 31 Stycznia 2011, 21:18:39 »
To ja ci andre na zamowienie dowale cos mega trudnego!

To ma być byk
skrzydlaty
zionący ogniem
z łuskami
w momencie uchwycenia na rysunku grzebiacy noga w ziemi, przygotowujacy sie do szarży

powodzenia ^^


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 11 Czerwca 2011, 10:33:33 »
BUUUMMM BANG TRZASK SZUM PFRR

nadchodzi

mroczna era technologii!!
Witajcie w świecie warhammera 40k i rysunków na małym formacie wykonanych w nocy!


Tau fire warrior

Eldars Howling Banshee

Orkz Nob


Ork jest w trakcie skoku. Akcja obrazków dzieje się w trakcie burzy piaskowej. Te numerki to godziny rysowania.
-----------------------------------------------------------
Co do zamówień, potwierdźcie to zrobie. Mam wenę.
Chętnie łyknę coś z uniwersum warhamera40k.


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 12 Czerwca 2011, 12:24:54 »
Moja rada - najpierw naucz się rysować, a dopiero potem bierz się za cieniowanie. Rysunek orka w ogóle nie wygląda na coś dynamicznego. W Banshee widać już trochę dynamiki, ale wszystko jest jakby krzywe.  Fire warrior zaś wygląda jak nieudolne rysunki moich niegdysiejszych "kolegów", mimo to najbardziej mi się podoba. Ogółem - w szkolnej skali dałbym ci maksymalnie 2. To nie jest rzecz, którą powinno się publikować. Ja żeby swoje prace na DeviantArcie zamieścić musiałem się porządnie zastanowić, a mimo że moje bazgroły do poziomu artystycznego mają daleko, to są o wiele lepsze.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 12 Czerwca 2011, 13:29:10 »
No młotniaste to one nie są  ^_^. Lepsze prace dodałeś na początku tego tematu. To chyba tyle, jeżeli te smugi uważasz za cień to jesteś w błędzie. No chyba, że to jakaś, nie wiem burza?. Powiedz, pięści tego orka robiłeś od linijki?, jest za bardzo kanciasta. Broń na pierwszym rysunku nie wyszła ci kompletnie, na drugim rysunku broń w lewej ręce jest również jakaś dziwna, nie wiem czy to tak miało być. Ostatnim błędem jest dziwny, źle wykonany topór w lewej ręce orka ( Ten mniejszy ). Ale ogólnie prace po poprawkach byłyby znośne. Najlepsza ostatnia.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 12 Czerwca 2011, 19:38:28 »
On w drugiej ręce trzyma bolter.

Spromultis, Ty w swoich pracach w ogóle nie masz cieni, są nieproporcjonalne, a do tego większość z painta, więc nie mów mi tu, że lepiej rysujesz...


« Ostatnia zmiana: 12 Czerwca 2011, 19:40:57 wysłane przez andre94nt » IP: Zapisane
Majqello

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 12 Czerwca 2011, 22:00:35 »
Dziękuję za krytykę i pochwały. Jeśli ktoś szczególnie chciałby, bym mu coś nabazgrał, to niech zleci mi to, ale jest jeden warunek: nie chce żadnych ludzi, elfów, krasnoludów itp. Same potwory!!

Narysuj coś skrajnie, skrajnie zdeformowanego :-)

Co do prac to widać postęp względem poprzednich : > ale pracuj nad anatomią i cieniowaniem. po prostu trzeba rysować rysować i rysować ;-)


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.265 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry