Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jak być oryginalnym czyli: mazianie Asderuki (Czytany 52188 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« : 20 Maja 2013, 23:08:44 »
Skoro już zaczęłam od nowatorskiego tytułu, to mogę się pochwalić jakże nie zgłębionym do tej pory tematem. Mianowicie chodzi mi tu oczywiście o... SMOCZE BÓSTWA!

Skoro już początek mamy za sobą pragnę powiedzieć, że prace nie są nowe i ciągle nie ukończyłam tego ciągu. Żeby nie było, zainspirowałam mnie Oliwsen i oczywiście same arty bóstw z h6. No ale dość już tego pisania czas się chwalić:

Elrath

Malassa

Shalassa

Urgash

Sylanna

Sylath

Arkatha w zasadzie mam... ale wygląda jak ognista żyrafa, jak ktoś miał okazję zauważyć. Poza tym jest zrobiony całkowicie w komputerze więc i tak odstaje od reszty. Także z małym dopingiem może w końcu zrobię tę serię do końca.


« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2014, 01:50:42 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20 Maja 2013, 23:13:13 »
Sylath i Mallasa boskie, reszta niestety niezbyt mi się podoba. Moim zdaniem Elrath wygląda jakby był włochaty i liniał, Sylanna jak jeleń, Urgash zaś niczym głodny i zły pterodaktyl. Co do Shalassy i Arkatha zaś- po prostu inaczej ich sobie wyobrażałam i moja wizja mocno odbiega od twojej. Ale pod względem graficznym bardzo ładne są :)/


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 21 Maja 2013, 14:39:05 »
Osobiście powiem, że najbardziej podoba mi się Malassa! :]
Ale reszta smoczych bóstw też wyszła naprawdę ciekawie i każdy na swój odmienny sposób wyróżnia się wśród pozostałych ;]
Elrath ma pióra jak anioły, Shalassa jak morski wąż, Urgash - demoniczny, Sylanna powiązana z naturą, Sylath prawdziwy smok powietrza, nawet Arkath podobny do tych magmowych smoków ;] Nie wiem gdzie Ty widzisz żyrafę? xD
Czekamy na więcej ;]


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 21 Maja 2013, 15:36:19 »
Mi się żadne nie spodobało po za Arkathem i Ylathem.Mimo że Malassa to mój ulubiony smok to twoja wersja mi się niezbyt spodobała.Cahan co do Urgasha i Syllany według mnie ma racje.Ładnie to zrobiłaś ale ich kształty tylko...


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 21 Maja 2013, 18:00:19 »
Adseruki - pierwszy raz widzę Twoje prace robione ręcznie. Wszystkie poprzednie co pokazywałaś były w digitalu. Nie powiem, podobają mi się :) Widać, że zainspirowała Cię Oliwsen :P

Arkath też nie wyszedł źle, ale z całej bandy najmniej mi się podoba.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 21 Maja 2013, 19:13:53 »
Arkhata już pokazywałaś z tego co pamiętam. Ocenię po kolei każdego
-Elrath - futrzak ;D Czegoś mi w nim brakuje, może jakiegoś przejścia pomiędzy żółtym futrem, a białymi skrzydłami. Może zobacz jakby było mu w żółtych skrzydłach?
-Malassa - najlepsza praca! Bardzo ładna głowa, można by dodać te oczka Lochu, ale i tak wygląda świetnie!
-Shalassa - Usunąłbym te zbędne płetwy, albo chociaż sprawił, by nie kontrastowały one z żółtą skórą. Zabrzmię nieprofesjonalnie, ale ten biały grzbiet jest niepotrzebny i psuje cały efekt.
-Urgash - za mało demoniczny, ale jako smok jest cudownie stworzony i w dość ciekawej pozie i otoczeniu,
-Sylanna - nie jest zła, ale bardziej bym wyostrzył jej zdrewniałe kopyta, chyba że ma kopyta pod spodem tych brązowych włosów, ale czy to miałoby sens? Gdyby biegła przewróciła by się o nie :rolleyes: Wszystkiego dopełnia skrzydło na pierwszym planie, bo wygląda jakby "wychodziło" z pleców (całe, jakby to była błona a nie skrzydło), wiem że to wina ustawienia, ale tak jakoś przyciągało to moją uwagę. A i jeszcze trochę za chuda.
-Sylath - byłby moim ulubionym, gdyby nie lekko "koński" łeb.
-Arkath - Za chudy i za jednakowy, widać tą analogie do Płonącej Żyrafy ;)


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 21 Maja 2013, 21:05:04 »
Skrzydło zasadniczo jest przytwierdzone do boku razem z błoną. Fakt jest odrobinę za wysoko, ale jak mówiłam, te prace nie są nowe. Co do jej nóg zaś, to przestraszę wszystkich ale to miały być korzenie XD

Widzę, że Malassa się cieszy raczej przychylną opinią i w zasadzie jest też moją osobistą ulubienicą :)

A tu zgoła coś innego:

Alicja- praca którą zrobiłą dla mojej znajomej jako prezent i pomimo roku od jej ukończenia, dalej mi się podoba. Motyw dość oczywisty - Alicja w krainie czarów.


« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2014, 01:51:37 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 21 Maja 2013, 21:22:19 »
Cóż, smoki były bardzo dobre, a w twojej Alicji nie podoba mi się dziecinne przedstawienie tej postaci. Ja przywykłem do spaczonej wizji tej postaci według Americana McGee, a więc jak dla mnie Alice to osoba ze zryciem psychiki wprost proporcjonalnym do czasu jaki spędziła w psychiatryku (10 lat).
A kot paskudny, jakaś różowa decha z oczami.
Tyle o tematyce, teraz wykonanie - aparat po prostu dobry, włosy tak samo, kotek mi nie leży, ale musze przyznać że zrobiony bardzo w porządku (wyrażam opinie o wyglądzie, oceniam wykonanie i użyte style oraz techniki), las w tle jest genialny, a kwiatek i sukienka zarąbiste. Efekt pogniecionego papieru bardzo mi sie podoba, rozmycie trawy z przodu i lasu w tle po prostu 'urywa d**e', chociaż z tego co wiem to jest to dość prosty do uzyskania efekt, ale proste nie znaczy kiepskie.
Ze wszystkich tu udostępnionych twych prac najbardziej podoba mi się Elrath, szczególnie efekt światła z tych linii/znaków na ciele. No i futro idealnie pokredkowane w różnych odcieniach.


« Ostatnia zmiana: 31 Maja 2013, 21:04:58 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 22 Maja 2013, 19:12:07 »
Cóż nie powiem, Alicję McGee też uwielbiam. Grałam w obie części, chociaż bardziej przypadła mi do gustu pierwsza (głos kota jest obłędny). Jednak moja koleżanka mogła by się mocno przestraszyć takiego przedstawiena. Szczególnie, że to właśnie ją narysowałam, a że dziewczyna fascynuje się fotografią to i umieściłam tam aparat. Bla

Kot... no cóż muszę przyznać, że jestem z niego zadowolona. Wzorowałam się kolorystycznie na tym z Disnejowskiej wersji, a że chciałam mu dodać pewnego odrealnienia, to i dałam mu bardziej kreskówkową formę. Być może inny dobór kolorów bardziej by ci przypadł do gustu.

Nie mniej cieszę się, że Elrath ci się spodobał.

To jeszcze dodałm tego oto Smoka Niestety pomysł miałam głównie na łeb gada. Miały być jeszcze skrzydła... ale tak kompletnie mi nie wychodziły, że zrezygnowałam. Może kiedyś dokończę ten pomysł.

PS: nie pokolorowane wersje



« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2014, 01:53:37 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 31 Maja 2013, 21:08:07 »
Na niepokolorowanym Elracie przynajmniej widać, że zrobienie czegoś takiego leży w zasięgu umiejętności zwykłego śmiertelnika.
Srebrny smok ma bardzo fajne uszy (ehhh... Te stare dobre czasy Morrowinda...).
To oko jest troche oderwane od reszty, bo ma nieporównywalnie lepsze cieniowanie i więcej detali aniżeli uszydła, bądź cielsko.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 02 Czerwca 2013, 12:22:33 »
Bądź co bądź w końcu to właśnie na pysku się najbardziej skoncentrowałam :D

A teraz dla tych co nie śledzili konkursu który się odbył jakiś czas temu na kwasowej grocie.

Jelonek

Ach... no i pożal się Boże moja "kolorowa" frakcja, którą kiedyś lepiej rozrysuje ;)

Senne mary (przesłane na konkurs... ale wątpię by miało szanę na przejście)


« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2014, 20:43:36 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 02 Czerwca 2013, 13:04:31 »
Fajny jeleń,bardzo bym chciał w Heroes5 go zobaczyć w Sylwanie.A w końcu mamy już łep jego na druidzie :) .Tą frakcje już dawno widziałem i nieco wygląda jakby Alternatywy były 2 ulepszeniem xD.Ten 6lvl to Raksashe jako rysie chyba,w błękitnym smoku jest,było i będzie coś epickiego ;) .

EDIT:A znasz smoki.nightwood.net ?Bo byś mogła zrobić parę ładnych wariantów :) 


« Ostatnia zmiana: 02 Czerwca 2013, 13:10:49 wysłane przez eska204 » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 03 Czerwca 2013, 18:17:22 »
Obawiam się, że nie znam, zajrzę tam kiedyś, gdy będę miała odrobinę więcej czasu.

I jeszcze taka prośba, rób spacje po przecinkach i kropkach, to łatwiej będzie zrozumieć o co ci chodziło :)

Dziękuję za miłe słowa. Możliwe, że jeleń się pojawi w jednym z modów do H5, mianowicie w Księdze Czarodzieja. A dokładnie w DLC do jej drugiej części :D


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 07 Czerwca 2013, 21:01:51 »
Dzisiaj przedstawię wam niewielki koncept opętanego wojownika, równie dobrze mógłby być związany z herosami.

Opętany


« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2014, 01:57:00 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 09 Czerwca 2013, 17:39:26 »
Przejrzałam parę twoich prac i muszę stwierdzić, że są całkiem niezłe. Ten opętany podoba mi się pod względem wykonania, te tekstury, materiał, ładnie ci to wychodzi, metal wygląda jak metal, no zazdroszczę, bo mnie w artach taki efekt ciężko coś wychodzi ;) Co do twarzy, wydaje mi się, że usta jakby były szerzej otwarte to wyglądałby lepiej, bardziej agresywnie i szaleńczo... i takie trochę damskie mi się wydają, ale po za tym to jest okej :>


IP: Zapisane

Strony: [1] 2 3 4 ... 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry