Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Bazgroły i inne takie takie (Czytany 4188 razy)
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« : 09 Czerwca 2013, 18:12:35 »
Oto chciałabym niniejszym zaprezentować Wam moją twórczość artystyczną. Proszę śmiało krytykować, mówić co fajne, co nie, i ogólnie nie krępować się, nie będę gryźć ;)

W miniaturki proszę kliknąć, aby powiększyć.
Dziękuję za uwagę xD




« Ostatnia zmiana: 13 Września 2015, 17:14:45 wysłane przez Falka93 » IP: Zapisane

Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09 Czerwca 2013, 18:46:40 »
Łał, po prostu łał.
Widzę, że ktoś tutaj ogląda Adventure Time. :>
Ale nie, obrazki to mistrzostwo, a z tego co widziałem w na DA to w Smoki Nightwood się gra. ;>


IP: Zapisane
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 09 Czerwca 2013, 18:53:07 »
Grało, owszem, parę gifów do gry stworzyłam, ale już się w to nie bawię, wyrosłam z tego hehe. Znaczy nie z robienia gifów, ale z NWD, ale na forum się tamtejszym też udzielam ale jako Akarui :)


IP: Zapisane

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 09 Czerwca 2013, 21:59:18 »
Przez was czuje się już w ogóle beztalenciem :(


Super obrazki, wybacz, nie będę się w drodze wyjątku rozpisywał, nie mam nastroju za bardzo (kto wie o co chodzi, temu starczy, nie musi całe forum wiedzieć).


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 09 Czerwca 2013, 22:22:41 »
Magmowy Smok to istmie arcydzieło! Ciekawy pomysł z tymi skrzydłami, ukazuje smoka jako takiego zywiołaka. Myster też dobrze wyszedł, kolorystyka mi się spodobała, ale ten ogon to jednak przesada - za długi zdecydowanie. Candy to taki smok dla dzieci, jak projekt na zabawkę ;D A i jeszcze Hydro-smok, jak dla mnie trochę mały tułów i chude nogi w stosunku do ciężkich szyj i skrzydeł. No, a reszta mniej mi się podoba. Ogółem - twórz dalej.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 13 Września 2015, 17:25:32 »
Uch, przydałoby się odkopać trochę ten temat i rozruszać trochę towarzystwo : P Tradycyjnie więc kilka prac wykonanych jakiś czas temu, mam nadzieję, że w przyszłości pokażę coś bardziej aktualnego :'D

W międzyczasie zmieniłam nick z Anemnone na Zwiezda.




IP: Zapisane

Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 14 Września 2015, 14:36:28 »
Świetne prace, masz bardzo fajny styl, zwłaszcza podobają mi się wszelkie "magiczne" elementy, ozdobniki. Gdzieniegdzie postaciom brakuje dynamiki, z twarzy tak naprawdę tylko sukkub (Fierce) mi się podoba, bo facjata ma bardziej konkretny wyraz. Szacun w każdym razie.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 14 Września 2015, 14:39:41 »
Tak tak, zgadzam się z tym dynamizmem. Mam z tym niestety problem i nie wiem jak temu zaradzić. Kiedy mam szkic to zawsze lepiej wygląda niż jak już wykańczam obrazek. Jedyne co mogę to ćwiczyć i ćwiczyć, a nóż widelec może w końcu się nauczę : ) Dzięki za opinię ^^


IP: Zapisane

Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 14 Września 2015, 16:53:46 »
Podobają mi się tła i kolory. Cienie też są dobrej jakości. Widać, że wkładasz w to masę roboty. Muszę się zgodzić z ptakiem, że te twarze troszkę psują całość. W oczy rzuca mi się to, że przy prawych profilach nosy psują troszeczkę całe wrażenie, nie odczuwam tego na przykład przy demonicy narysowanej bardziej z lewa.
Ale tak to propsy, propsy za to, że chce Ci się wkładać w to tyle roboty.
Dobra robota, trzymaj tak dalej i ciesz się każdym nowym rysunkiem.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 14 Września 2015, 17:53:52 »
Tu masz według mnie najlepszy tutorial na temat nadawania twarzom ekspresji: http://majnouna.deviantart.com/art/Emotions-and-Facial-Expression-47118559?q=gallery%3AMajnouna%2F6557&qo=6 Można z nim bardzo łatwo namierzyć ciekawe rzeczy, które potem dobrze wykorzystać zamiast zwykłych skupionych czy zupełnie neutralnych min


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 20 Września 2015, 12:06:08 »
Bardzo podobają się mi Twoje arty. Jeśli tylko wyrazisz zgodę, to widziałabym Twoje dzieła w naszej Galerii Użytkowników na Stronie Głównej. Jeśli jesteś zainteresowana, to napisz do mnie na priv, podam Ci swojego maila i szczegóły co i jak :)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry