Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Kampanie i Scenariusze - Ogólna Dyskusja (Czytany 14611 razy)
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« : 30 Sierpnia 2011, 12:33:08 »
Tutaj będzie ogólna dyskusja na temat scenariuszy i kampań z najnowszej części sagi Heroes VI. Tutaj można pisać problemy z kampaniami i scenariuszami, jaka Kampania/Scenariusz się najbardziej podoba, co się nie podoba itp. Zapraszam do dyskusji!


IP: Zapisane
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31 Sierpnia 2011, 19:04:31 »
Mi się podobało wiele scenariuszy, więc teraz trudno powiedzieć, jaki. Wszystkie mają w sobie ciekawość. Kampania też mi się podoba. Najbardziej chyba ta Sanktuarium.


IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15 Października 2011, 13:23:39 »
Witam.Mam pewien problem z drugą misją kampanią Sandora.Otóż po pewnym filmiku pokazuje mi się okno, w którym pisze, że nie mogę zrobić jakiejś misji, ponieważ poszedłem drogą łez i nie mogę zamnkąć tego komunikatu ani wyłaczyć gry, nic nie mogę zrobić.Jeżeli ktoś wie co zorbić niech szybko odpowie.Z góry dziekuję


IP: Zapisane
Zares

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17 Października 2011, 19:43:23 »
Jak to jest z przechodzeniem artefaktów do następnych scenariuszy? Przeszedłem 1 misję dla Nekropolis i została mi tylko część artefaktów. Mogę je sobie jakoś wybrać przed ostatnią bitwą?


IP: Zapisane
eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 17 Października 2011, 21:55:25 »
Chyba pozostają Ci tylko te artefakty, które zdobyłes robiąc misje.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 17 Października 2011, 22:03:02 »
Nie wiem jak to działa ale się domyślam, że zostają przeniesione artefakty które są np. z zestawu albo bardzo silne albo rodowe a takie popularne nie są w ogóle brane pod uwagę.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 13 Listopada 2011, 10:10:21 »
Witam! Nie wiem czy dobrze trafiłem. Czy w Heroes 6 da się przed walką rozstawiać wojska, tak jak w 5, bo na razie jakoś  ie mogę tego zrobić, a przydało by się


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 13 Listopada 2011, 10:25:49 »
Up. To nie ten temat.!
A, żeby nie offtopować to odpowiem Ci, że musisz mieć umiejętność "Taktyka", żeby móc rozstawiać wojsko. ;)


IP: Zapisane
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 13 Listopada 2011, 11:18:47 »
Dzienks! No wiesz, jest tu tyle tematów, że trudno się nie zgubić :)


IP: Zapisane
Kedhard

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 07 Stycznia 2012, 18:05:17 »
Mam pytanie, może ktoś się orientuje bo nie wiem czy to błąd czy ja czegoś nie rozumiem. Otóż po zakończeniu dowolnej misji w kampanii na ekranie statystyk podsumowujących scenariusz znajduje się pole "ukończenie" i wartość procentowa. Zawsze mam tam wartość rzędu 25-30% mimo iż zdobyłem wszystkie zamki i kopalnie, odwiedziłem wszystkie miejsca, zebrałem wszystkie dostępne surowce i oczyściłem mapę ze wszystkich kreatur. Ma ktoś jakiś pomysł? :huh:


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 07 Stycznia 2012, 22:27:06 »
Może chodzi tu o poziom trudności i czas w którym przeszedłeś misję. Jest to podsumowanie wszystkiego, nawet tego ile jednostek straciłeś i jak to ma do strat przeciwnika.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Kedhard

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 07 Stycznia 2012, 22:44:12 »
Po najechaniu kursorem na "ukończenie" wyświetla się opis który mówi, że przy naliczaniu tej wartości brane pod uwagę są zdobyte zamki, kopalnie, zasoby, artefakty itd. i pokonani przeciwnicy. Poza tym za ilość poniesionych strat jednostek odpowiada inna część statystyki w której mam 90-98% i tu by się zgadzało bo staram się o jak najmniejsze straty. Też myślałem że może chodzić o czas, ale żeby wyczyścić całą mapę to siłą rzeczy trzeba go trochę stracić więc było by to troszkę bez sensu. Co do poziomu trudności gram na normalu więc nie sądzę żeby po wyczyszczeniu i zdobyciu wszystkiego było przez to tylko 30%. W każdym razie dzięki za zainteresowanie moim pytaniem i będę oczywiście wdzięczny za kolejne pomysły a póki co odpuszczam sobie pełne czyszczenie.   


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 08 Stycznia 2012, 11:21:28 »
A grasz z jednym czy kilkoma przeciwnikami?
Bo wiesz, bohaterowie pokonani przez innego gracza komputerowego nie naliczają się Tobie. A z doświadczenia wiem, że oni bardzo często się ubijają wzajemnie zanim przyjdą po Ciebie. Wydaje mi się, że punkty za kontrole miast, neutrale itp są mniejsze niż za pokonanie jakiego gracza.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Kedhard

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 08 Stycznia 2012, 11:33:30 »
Przykładowo w pierwszej misji kampanii przystani są do pokonania dwa plemiona orków i Djordje. Oni między sobą w ogóle nie walczą jedynie wybijają jednostki neutralne ale na pewno nie aż tyle. Podejrzewam że może być błąd w tłumaczeniu i o czymś mogli nie wspomnieć. Druga możliwość jest taka że może te procenty podane są na odwrót i 25-30% to to czego nie udało się zdobyć. Spróbuję skończyć jakąś misję ograniczając podbój do minimum i zobaczymy jaki będzie wynik.     


IP: Zapisane
Jedrek134

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 08 Stycznia 2012, 18:10:54 »
Ja również osiągałem niskie wyniki, dopóki nie zmieniłem poziomu z normalnego na trudny. Ma tez znaczenie ilość tur, w jaka ukończyłeś misje.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry