Świat HoMM > Mapy

Mapa world war 2.

(1/1)

Kartofel123:
Szukałem mapki ww2 (druga wojna swiatowa) w necie ale nie znalazłem.Więc postanowiłem wziąć mape europa i ją przerobić.Ktoś chciałby zobaczyć? lub moze jest już mapka ww1 lub ww2? Lub ktoś chce ją przerobić? To moja pierwsza mapa , nie jest za najlepsza nie ma eventów

Andre94nt:
Ciekawy jestem, jakie kraje, to jakie frakcje. Mógłbyś wypisać? Niemcy to inferno, a Rosja forteca? xD

Kartofel123:
Zrobiłem różne , glupie pytanie? jak wysłać tą mapę? np tobie                red to lochy niemcy inferno francja ludzie (jeden gracz kontrouje francuska algierie polske i francje) usa ludzie brytole elfy  teal to grecja norwegia dania yugoslavia w ch roznych zamoków:P włochy to ten zimowy zamek. Powinnienem zrobic generałów a zrobiłem prezydentów mapka do woga , moge dac komuś do edycji.Gdy powmyśle ze trzeba zrobic kazdą trawkę kopalnie skryznke to mi się nie chcę, więc często robie na odwal się mapy.

Hunter:
Jak klikasz w Odpowiedz to pod tekstem wiadomosci masz "Opcje dodatkowe" rozwin to i wybierz załącznik - mapę w twoim przypadku i wrzucisz ją tu w temacie ;)

Kartofel123:
http://chomikuj.pl/emil6011/ddd/to+ten+folder+mapka+ww2   nazwa mapy na chomikuj europe bc1    mapka do woga w      grze nazwa mapy to world war 2 NIE KOMENTOWAC SPOTU USA XD czekam na opinie                       wprowadzam zmiany, ulepszam mapę dodam wkrotce nowa versje         mam pytanie czy sa tu takie skrypty by zrobic tak ze niemcy atakuja najpierw polske potem danie norwegie holadnie belgie francje yugoslavie grecje zsrr? chcialbym zrobic taka kolejnosc
Wiadomość doklejona: 29 Marca 2014, 19:46:57Naprawde:( 0 komentarzy :( zrobiłem pare przerobek nie wiem co jeszcze mozna dodac moze jakies podpowiedzi?                 Jak można zrobić by niemcy atakowały na starcie polske i francje?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości