Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Postacie (Czytany 16538 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 30 Października 2008, 16:05:08 »
Ja najbardziej lubię Geralta z Rivii. Głównie przez jego umiejętności oraz sposób bycia podobny do mojego. Jest cichy, atakuje tylko gdy musi albo jak ktoś zapłaci. Jest mądry i ma sporą wiedzę.

Obok Białego Wilka mam jeszcze jednego bohatera. Jest nim Legolas. Lubie go za piekielnie dobrego cela (łucznictwo) oraz za dobrą organizacje w terenie i mądrość

Nie przepadam za to za Golumem z Tolkiena oraz za Frodo - również z Tolkiena.


« Ostatnia zmiana: 14 Listopada 2008, 17:24:35 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30 Października 2008, 16:10:20 »
Ja Legolasa nie cierpię podobnie jak elfów. Froda za to bardo lubię, podobnie Geralta. Jaskier też jest świetny, Elrond półelf też.


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 30 Października 2008, 16:14:15 »
Z wszystkiego co czytałem nie mogę wytypować naj. Każdy kogo polubiłem w danej powieści miał coś co go wyróżniało,ale nie dawało go wyżej od innych.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Logan03

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 31

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 30 Października 2008, 16:16:54 »
Ja najbardziej lubię Balina z "Hobbita" a najbardziej nie lubię Thorina również z "Hobbita" za jego sposób bycia 



IP: Zapisane
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 30 Października 2008, 16:48:29 »
Lubie go za piekielnie dobrego cela (łucznictwo) oraz za dobrą organizacje w terenie i mądrość

Ekhem, chyba "orientację"...

No cóż, ja osobiście bardzo cenię sobie kilka postaci:

Galadriela (z Władcy Pierścieni) - za tajemniczość, wiedzę, mądrość, umiejętność czytania myśli, mistyczność, serce, tragizm oraz siłę (nie fizyczną, of kozz)

Saruman (z Władcy Pierścieni) - za pewność siebie, ambicje, bezwzględność, przebiegłość, spryt, moc, inteligencję, trzeźwość umysłu oraz charyzmę i zdolności retoryczne

Dolores Umbridge (z Harry'ego Pottera) - przede wszystkim za komizm, więc co za tym idzie: za nadętość, beztroskę, konserwatywność, spryt, skrzywiony światopogląd, mimikę (tu bardziej skłaniam się w stronę filmu), hipokryzję, nabrzmiałe ego oraz bycie pokrętną dewotką

Kryna (z książki 'Zawód: Wiedźma') - za stoicyzm, niewiarygodny spokój i opanowanie, niefrasobliwość, bagatelizowanie wszelkich spraw oraz komicznie opóźniony refleks i powalający brak jakiejkolwiek bystrości 


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 30 Października 2008, 16:51:11 »
 Więc najpierw ulubieni:
 Z Sapkowskiego:
 - Emiel Regis. Za to że jest wampirem, za to że się wymądrzał (sławny tekst Milvy "Pół setki wymyślnych słów gdy starczą trzy: śmierdzi gównem i kapustą!") no i za to że umarł. I to ślicznie umarł: broniąc wiedźmina przed Vilgefortzem
 - Sheala de Tancarville. Za świetnie brzmiące dane osobowe, za to że w przeciwieństwie do innych magiczek nie wskakiwała wiedźminowi do łóżka, no i za charakter. Szkoda że nieprzekonana do głębokich dekoltów...
 - Jaskier. Realna postać - wesołek lubiący sobie dobrze wypić czy pochędożyć.
 Z Tolkiena:
 - Eeee... Eeee... Eeee... <rozpaczliwie szuka kogoś> O! Gandalf! Ponieważ lubię typ starego mędrca. No i ponieważ dał się namówić w końcu do wyprania ciuchów (no proszę... Kto by się spodziewał że ich naturalny kolor to biały?)
 - Denethor. Piękny przykład pożądającego władzy polityka ale i również nieszczęśliwego ojca. Za całą attitude ogólnie można mu wiele wybaczyć, na przykład maniery przy stole.

 Innych autorów:
 - Cały babski oddział Achai. Świetne koleżanki, żołnierze i narzędzia do obniżania morale wrogiej armii. No i Biafra, za bycie świnią, oraz Zaan, za to samo i rozwijanie wątku polityczno-gospodarczo-ekonomicznego
 - Zedd z Miecza Prawdy - za bycie magiem, logiczne myślenie i tarzanie się w błocie z Ann. Ann też, za stawianie się głównemu bohaterowi. Członkini Ruchu-Anty-Mary-Sue? No i Nathan, za całokształt, i pisanie książeczek dla dzieci.

 A teraz już ci mniej...
 Z Sapkowskiego:
 - Triss, Yennefer, Fringilla Vigo. Za to że dały się wykorzystać seksualnie wiedźminowi. Dodatkowy minus dla tej drugiej, za notoryczną recydywę. Co on w sobie takiego ma?
 Z Tolkiena:
 - Arwena. Za bycie elfem co samo w sobie stanowi dla mnie DUŻY minus, za puszczanie się z śmiertelnikami i za niesłuchanie ojca. Co jak pamiętamy, niosło ze sobą skutek śmiertelny.
 - Frodo i Sam. Nie dość że ukarani przez los głupimi imionami i nazwiskami, to i jeszcze przedstawiciele tamtejszych Pigmejów, pozbawionych dobrodziejstw jakie niesie ze sobą przemysł obuwniczy. I pozbawieni jakiejkolwiek rekompensującej te braki cechy.
 PS. Egzeq - Elfy na biegun. Bez biletu powrotnego!  :yahoo:
 PS2. Fehu - Galadrielę toleruję, ale ona taka tragiczna nie jest, jest w porządku. I chyba nie chcesz mi wmówić że pozostałe elfy są pozbawione tego organu wewnętrznego?


« Ostatnia zmiana: 28 Listopada 2009, 09:58:14 wysłane przez kluseczka » IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 02 Listopada 2008, 22:25:15 »
Mi się bardzo podoba Gandalf. No po prostu świetny jest :yahoo:


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 14 Listopada 2008, 09:35:33 »
@Up zgadzam się z tobą.

Ja jeszcze lubię Legolasa.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Arcybiskup Alaryk

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 14 Listopada 2008, 09:39:27 »
ja lubię Aragona za jego styl walki i bycie twardym a nie lubię gandalfa bo się zawsze
wymądrza :P


IP: Zapisane
Tak Elrath, wybacza demonom, którzy zabijają demony. Jestem demonem? Nie! Jestem Alaryk! Wielki kapłan Światła! Światła, czerwonego jak krew! Ha! Ha! Ha! Ha!
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 14 Listopada 2008, 15:27:54 »
Najulubieńsi:

Geralt z Rivii. Za dające o sobie znać niezłe poczucie humoru lekko zabarwione flegmą jak u anglików xP Także go lubię za sposób bycia, że jest podobny do każdego z nas, daje się w go uwierzyć. Wiedza i mądrość też idą na plus

Jaskier jest po prostu boski. Wręcz bije od niego humor, to co robi i to co mówi jest świetne ;) No i sposób bycia. Picie, szydzenie, śmianie się, "chędorzenie" ;p.

Z Tolkiena najbardziej przypadł mi do gustu Gandalf i Aragorn.
Aragorna polubiłem za to że jest gościem od wszystkiego, prawdziwy człowiek renesansu trzeciej ery, istny rogue jakby ktoś w MMO ocenił. W alchemii jest dobry, ma dużą wiedzę o ciele ludzkim, włada łukiem, mieczem, sztyletem, jeździ na koniu i tak dalej...

Gandalf za to że... jest takim Gandalfem: "gdy pojawiał się Gandalf, przygody jakby cudem wyrastały dokoła niego"...


IP: Zapisane
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 14 Listopada 2008, 16:15:43 »
Z Władcy Pierścieni lubię najbardziej Legolasa i Gimliego, fajnie się kłócą i rywalizują, kto wybił więcej trupów.
No i Gandalf oczywiście wymiatator potężny :)

Z innych bohaterów fantasy lubię Jaskiera(Jaskra) z Wiedźmina.


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 14 Listopada 2008, 16:42:46 »
Najbardziej chyba lubię Faramira. W boju świetny, a do tego ma swoją wiedzę itp. Ogólnie go lubię.
Geralta znam tylko z gry, i to kawałka, ale go lubię :)
I Gandalf, za to że mądrze wykorzystuje potęgę.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Diraen

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


No ja myślę, że nie myślę...

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 06 Lutego 2009, 16:24:23 »
MY FAVOURITE TOP 10 !

10. Hagrid ( Harry Potter )- Za jego sposób bycia. Jest trochę śmiechowy, a podoba mi się jego brzuszek. A i brodę ma fajną...

9. Dori ( Hobbit )- Za jego dosłownie, pomocną dłoń. Nie raz ratował Bilba z opałów. Poza tym lubię krasnoludy.

8. Ron Weasley ( Harry Potter )- Za jego pecha w życiu. Poza tym jest postacią, która może rozśmieszyć w smutnych chwilach. Szczególnie podobają mi się jego miny z filmu.

7. Maddy Kowalówna ( Runy P. Harris )- Za jej sposób bycia. Za prostotę i pomocną dłoń. W dodatku umie czarować.

6. Albus Dumbledore ( Harry Potter )- Lubię patrzeć, czytać lub słuchać o starcach, ze zdolnościami magicznymi. Podoba mi się również jego dobrotliwość.

5. Elrond ( Hobbit )- Lubię elfy, a szczególnie Elronda. Za jego przyjacielskie stosunki i miły uśmiech.

4. Hermiona Granger ( Harry Potter )- Za jej sposób bycia i dokuczliwość. Za : Wingardium Lewiosa", anie "Lewiosaa" i za " Wzięłam to jako coś lekkiego do czytania" kładąc grubą księgę na stole.

3. Legolas ( Władca Pierścieni )- Za jego sposób bycia. Za celność w strzelaniu i jak wymieniona za kłótnie z krasnalem.

2. Graup ( Harry Potter )- Choć bardzo mało występuje w książce, to nie znaczy, że jest nie wart dopisania na listę. Za jego głupotę i nierozumność! I za zduszenie Dolores...

1. Gandalf ( Hobbit, Władca Pierścieni )- Za jego dowcipność i zaufanie. Za optymizm i wiarę. Lubię takich starych dobrych, poczciwych mędrców. 


IP: Zapisane
Nie każdy może, nie każdy umie, nie każdy chce. Ale można umieć, wystarczy chcieć. Można chcieć, lub umieć chcieć. I można chcieć wszystkiego...
Rakshasa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 12 Lutego 2009, 17:27:56 »
Widzę, że króluje tu Harry Potter, Władca Pierścieni i Wedźmin ;D Ja przedstawię kilka odmiennych charakterów 8)

- Mordimer Madderdin ("Sługa Boży" Jacka Piekary) - genialny inkwizytor, pełen wewnętrznych rozterek, lubujący się z podejmowaniu decyzji przez pryzmat elastycznej etyki.

- Abbadon ("Siewca Wiatru" Mai Lidii Kossakowskiej) - postać bardzo rozbudowana. Szargany sprzecznymi uczuciami...

Póki co to moi najbardziej ulubieni bohaterowie, lecz będę dodawał dalej ;)


IP: Zapisane
KERTH

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 13 Lutego 2009, 22:46:21 »
Ja oczywiście lubię Geralta z Rivii (Białego Wilka ;) ), Gimliego z Tolkiena, za jego styl bycia, Jaskra, Aragorna, i jeszcze dużo, dużo postaci....


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry