Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Projekt "Nowy Świat" [Rekrutacja Za Jakiś czas ;D] (Czytany 13359 razy)
Koran33

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 20 Czerwca 2011, 17:46:00 »
Aha przepraszam, chodzi ci o nową mapę?


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 20 Czerwca 2011, 17:47:59 »
Zadzwonimy do pana.
Jestem przeciwny robieniu świata od dupy strony, że najpierw istoty, profesje, czary, milyjardy szczegółowych map, nie wiadomo co, a spójnego pomysłu nie ma.
Jestem zdania że trzeba zacząć właśnie od konceptu który utrzyma wszystko w kupie, wokół którego cały świat albo chociaż jego znacząca większość będą się kręcić. W projektach solowych można się bawić tak że spójny pomysł powstaje później w trakcie (vide mój Eiran), ale w zbiorowych nie, bo się rozpadnie wszystko po drodze.
Zacząć od ustalenia po co ma istnieć ten świat, czy ma mieć jakąś ideę przewodnią, jaki klimat świata itp. Potem ustalić rzeczy typu ogólnej natury np. bogów, magii i rzeczy sąsiadujących z ogólnym konceptem (np. jeśli chcemy świat z naciskiem na polityczne czy ciemne intrygi to opracować trzeba ogólnikowo sytuację tych intryg, jeśli świat z naciskiem np. na demony, to obmyślić o co kaman z nimi tak naprawdę), tego typu sprawy, potem już jakoś będzie szło, ale zawsze trzeba od ogółu do szczegółu, chyba że wpadnie jakiś naprawdę wybitny pomysł, który fajnie by się dało potem wpleść, ale musi być wtedy w miarę elastyczny.
I tak, te tygodnie tematyczne to też podchodzenie od tylnej strony.
Takie zdanie moje.

Popieram w pełni i dodam, że będziemy pracowac chyba na osobnej stronce, którą przygotowuje Ptakuba. - jeżeli chodzi o finalne projekty, które tam będziemy zamieszczać.

Over.

UP: Matko Boska Z Dzikiego Zachodu... :spi:


« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2011, 17:50:07 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 20 Czerwca 2011, 17:54:48 »
Aha przepraszam, chodzi ci o nową mapę?
Nie znasz się = nie pisz :-/
A więc tworzycie osobną stronkę na to... hm nie mam nic przeciwko, bo mi to obojętnie, czy tu czy tam. Pytanie kiedy możemy rozpocząć?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 20 Czerwca 2011, 17:56:16 »
vaiillani.cba.pl

Żal, Psajkoł poszedł z kompa zanim powiedział mi jakie mają być działy
Robię samowolę


« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2011, 21:28:00 wysłane przez Ptakuba » IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 20 Czerwca 2011, 18:26:07 »
Ja jestem dobry w atrybutach jednostki obrażeniach itp. W kreatywności też można mi zaufać miałem już kilka planów na jednostki.

Ja pier..... co wy tu piszecie, jakie atrybuty, obrażenia i te jednostki... Boże.

Cytuj
Oficjalnie się zgłaszam
Będę do dyspozycji przez prawie całe wakacje.
Zgłaszam się na weaponologa ;p

To nie jest żaden FRPG... :spi:

Czytać dokładnie, to nie pomysł na grę, jeszcze jeden taki debilny post.

nie to mialem na mysli, ja po prostu chce wymyslac, pomoc w tworzeniu zbroi, broni i wszelakiego rodzaju przedmiotow( w powiazaniu z wczesniejszymi rasami, lokacjami itp
ale nie to nie, foch!


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 20 Czerwca 2011, 18:55:01 »
Ja jestem dobry w atrybutach jednostki obrażeniach itp. W kreatywności też można mi zaufać miałem już kilka planów na jednostki.

Ja pier..... co wy tu piszecie, jakie atrybuty, obrażenia i te jednostki... Boże.

Cytuj
Oficjalnie się zgłaszam
Będę do dyspozycji przez prawie całe wakacje.
Zgłaszam się na weaponologa ;p

To nie jest żaden FRPG... :spi:

Czytać dokładnie, to nie pomysł na grę, jeszcze jeden taki debilny post.

nie to mialem na mysli, ja po prostu chce wymyslac, pomoc w tworzeniu zbroi, broni i wszelakiego rodzaju przedmiotow( w powiazaniu z wczesniejszymi rasami, lokacjami itp
ale nie to nie, foch!

Wiesz, to nie w moim interesie leży twój udział, nie chcesz a proszę bardzo, tylko potem nie pisać zażaleń. No właśnie tym postem potwierdziłeś to o czym Ptakuba powiedział, tworzenie od dupy świata. Co ty myślisz?, że wymyślisz nazwy kilku broni, bez opisu do kogo należy, zanim powstanie historia owego świata itp. Nie żebym miał coś przeciwko tobie ale wydaje mi się, że działajmy wobec jakiegoś planu. Wszyscy chętni tawernowicze za jakiś czas niech wbijają na nowe forum Ptakuby i moje. Ptak będę o 21 - 20 mam nadzieję.

Szukamy ludzi elastycznych, twórczych.


« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2011, 19:17:24 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 20 Czerwca 2011, 19:33:58 »
Ech.
Przydadzą się "specjaliści", którzy zajmą się poszczególnymi pierdółkami ale za jakiś czas a nie teraz. Póki co i oni muszą śledzić rozwój żeby wiedzieć jak ma to wszystko wyglądać


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 20 Czerwca 2011, 21:22:41 »
Mam problem- nie mogę wejść na stronę: "brak strony o podanym adresie". POMOCY!
P.S. "Szukamy ludzi elastycznych, twórczych." Nie jestem gumą, ale postaram się ;)


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 20 Czerwca 2011, 21:27:55 »
O sorry, zapomniałem jednego i.
http://www.vaiillani.cba.pl/


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 21 Czerwca 2011, 09:25:05 »
Cytuj
Co tydzień będzie zmiana sekcji, co do wymyślanych rzeczy np: TYDZIEŃ MÓRZ, RZEK I OCEANÓW.

Nie! Nie! Nie! Świata fantasy nie wymyśla się zbijając na kupę pomysły, nawet jeśli są dobre! Tutaj trzeba dodać ładu! Zanim ktokolwiek zasypie jakikolwiek temat stertą pomysłów, trzeba ustalić najważniejsze rzeczy (czy jest, i jak działa magia; czy świat jest płaski czy okrągły; rasy klasyczne czy nieszablonowe; czy bogowie mieszają się do świata itd.)
Zgadzam się z Pierzastym.

Macie mnie! A moją twórczość można zobaczyć tu i tu. Otóż ja mogę zajmować się wszystkim oprócz geografii.

Co do forum - dajcie jakąś ładniejszą skórkę, bo ta plastikowa to tragedia.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 21 Czerwca 2011, 11:49:48 »
Ja jestem dobry w atrybutach jednostki obrażeniach itp. W kreatywności też można mi zaufać miałem już kilka planów na jednostki.

Ja pier..... co wy tu piszecie, jakie atrybuty, obrażenia i te jednostki... Boże.

Cytuj
Oficjalnie się zgłaszam
Będę do dyspozycji przez prawie całe wakacje.
Zgłaszam się na weaponologa ;p

To nie jest żaden FRPG... :spi:

Czytać dokładnie, to nie pomysł na grę, jeszcze jeden taki debilny post.

nie to mialem na mysli, ja po prostu chce wymyslac, pomoc w tworzeniu zbroi, broni i wszelakiego rodzaju przedmiotow( w powiazaniu z wczesniejszymi rasami, lokacjami itp
ale nie to nie, foch!

Wiesz, to nie w moim interesie leży twój udział, nie chcesz a proszę bardzo, tylko potem nie pisać zażaleń. No właśnie tym postem potwierdziłeś to o czym Ptakuba powiedział, tworzenie od dupy świata. Co ty myślisz?, że wymyślisz nazwy kilku broni, bez opisu do kogo należy, zanim powstanie historia owego świata itp. Nie żebym miał coś przeciwko tobie ale wydaje mi się, że działajmy wobec jakiegoś planu. Wszyscy chętni tawernowicze za jakiś czas niech wbijają na nowe forum Ptakuby i moje. Ptak będę o 21 - 20 mam nadzieję.

Szukamy ludzi elastycznych, twórczych.
Ekhem wybacz a w czyim interesie ma być jego udział jeśli bedzie on pomagał w tworzeniu twojegu projektu? Bo moim osobistym zdaniem objeżdżasz go chociaż nie ma powodu, zwłaszcza, że jak sam Ptakuba przyznał jego pomoc może się później przydać.

No ale w każdym razie ja zostaje do około połowy lipca u siebie, więc być może uda mi się znaleźć chwilę czasu ale nic nie obiecuję.


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 21 Czerwca 2011, 12:36:16 »
@up
Wyjaśniliśmy sobie wszystko na priv:)
drobne nieporozumienie.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 21 Czerwca 2011, 12:51:42 »
@Sprom: Spoko że ciebie podawałem jako przykład czego nie należy robić : D Bo wszystkie twoje światy wyglądają na zasadzie "o mam pomysł będą takie takie rasy i takie takie profesje i to wszystko dobrze dopracuję to będzie hit"


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Koran33

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 21 Czerwca 2011, 13:11:20 »
To wreszcie jak z tym nowym światem?


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 21 Czerwca 2011, 17:53:22 »
Lubię się bawić w takie rzeczy :P. Jeżeli coś się dla mnie znajdzie to chętnie pomogę.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry