Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 57734 razy)
simon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« : 14 Listopada 2006, 13:44:55 »
witam wszystkich.
ktoś przelazł tą nieszczesną 5 misję Lochu? strasznie mnie tam sieczą i za djabły nie mogę jej skończyć.
podglądałem solucję i nic http://gry.o2.pl/solucje/?co=pokaz&id=121

piszcie.
simon


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:35:28 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 21 Listopada 2006, 04:45:24 »
Cytuj
witam wszystkich.
ktoś przelazł tą nieszczesną 5 misję Lochu? strasznie mnie tam sieczą i za djabły nie mogę jej skończyć.
podglądałem solucję i nic http://gry.o2.pl/solucje/?co=pokaz&id=121

piszcie.
simon
hmmm.. ja na poziomie ciężkim .obecnie gram realagiem na poziomie heroicznym..


« Ostatnia zmiana: 25 Grudnia 2006, 02:15:32 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
simon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 21 Listopada 2006, 15:28:18 »
jak????
kurcze. po drodze nie tracę żadnego wojska, nikt mi nie ginie i na końcu mnie rozwalają .
ni huhu nie kumam.
przechodzisz planszę górą przez bramy czy podziemiami? rekrutując po drodze diabły????


IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 21 Listopada 2006, 21:20:27 »
w tej misji po pokonaniu pierwszej bramy  i uzyskaniu klucza  zchodzisz po lewej stronie do podziemi, i idzesz zabijając potwory bardzo szybko. po wyjsciu w forcie awansujesz jednostki i na lewo obydwoma bohaterami. brama brama walka i koniec :) a tak btw to unikaj walki z innymi bohaterami...i nie osłabiaj sobie armii walcząc niepotrzebnie z z pewnymi potworami-powodzenia
    górą nie radze , mysle ze nie da rady przejsc..


« Ostatnia zmiana: 21 Listopada 2006, 21:22:19 wysłane przez gropol » IP: Zapisane
simon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 22 Listopada 2006, 15:13:09 »
Wielkie dzi?ki.
simon.


IP: Zapisane
simon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27 Listopada 2006, 10:48:48 »
misja skończona ...czas pomeczyć sie Łowcą :grin:
simon


IP: Zapisane
agusss

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 24 Grudnia 2006, 13:54:43 »
ja jej nie moge przejsc ;/;/ męczę się i męczę ... idę spróbować jeszcze raz xD 3majcie za mnie kciuki


IP: Zapisane
Św. Drakoni

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 24 Grudnia 2006, 17:01:30 »
hmm czyżby to była ta misja gdzie musisz obronić Izabelę przed jakimśtam demonem? jakoś to przelazłem na heroiku, rzecz w tym żeby omijać ile można tych demonicznych garnizonów i raczej przedrzeć się przez któreś podziemia aż pod prawie sam koniec mapy, inaczej demony zrobią z armii sieczkę, ja chyba polazłem najpierw po klucz na wschodzie a potem korzystając z niego wlazłem do zachodnich podziemii, przebiłem się przez nie do portalu który przeniósł mnie do podziemii na południu a z tamtąd już prosta droga na zachód do wyjścia i końcowego garnizonu, praktycznie nie spotkałem żadnego demonicznego bohatera na drodze z wyjątkiem jednego frajera w mieście (poległ przy okazji) i Veyera pod sam koniec którego i tak trzeba pokonać (i to z całkiem niewielkimi stratami nawet).

Jedno ale - w dotychczasowych misjach rozwijałem Raelaga i Shadyę ile tylko dało radę


IP: Zapisane
agusss

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 24 Grudnia 2006, 18:22:31 »
przeszłam :))


IP: Zapisane
kacperd

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 23 Lutego 2007, 21:43:53 »
hej na stronie pisze po raz pierwszy ale w hirosa gram od juz nie pamiętam kiedy i mam problem w tej misji ide realagiem zdobyć szybko 2 zamki które są najbliżej. I tu zaczyna się problem przychodzą demony i po jakoś 2 tygodniach jestem w stanie odbić mój jeden zamek który mi zabierają następnie powinienem jak najszybciej rozbudować oby dwa zamki ale żeby to zrobic trzeba mieć surowce z kopalni, ale nie moge po nie pójść ponieważ ciągle jestem gnębiony przez wrogów aż nagle przychodzi potężny bohater który mnie niszczy. mi osobiście wydaje się że to wina tego że te diabły mi zabierają zamek i dużo czasu na nie tracę żeby go odbić, a diabły przychodzą po zdobyciu 2 zamku więc może mam go wogóle nie atakować i przejść najpierw przez teleport. proszę o pomoc!!!!!!!!!!! Jak to przejść?????


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:36:34 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Szybcior

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 26 Lutego 2007, 11:43:41 »
też miałem taki problem tylko że ja pokonałem te demony jakos ale pożniej jest tylko trudniej bo przychodzi se silny bohater(może nie miał zbytnio silnej armii)ale starsznie wnerwiająca jest jego strategia jego działenia i jeszcze dostawałem bęcki


IP: Zapisane
kacperd

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 26 Lutego 2007, 13:59:35 »
no ale jak go pokonałeś po prostu miałeś silniejsze wojka ?


IP: Zapisane
zabcia282

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 26 Lutego 2007, 16:32:36 »
czy ktoś z was moze podpowiedziec jak mozna miec wystarczającą ilosc wojska w tak krótkim czasie i jak dac sobie rade z przeciwnikami pod ziemią, próbowałem juz parokrotnie i cały czas za mało jednostek. :(


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:37:59 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 26 Lutego 2007, 16:39:30 »
Może napisałbyś dokładnie która to część kampani?? ;p
Jakoś sie nie domyślam o co Ci chodzi...


IP: Zapisane
kacperd

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 26 Lutego 2007, 17:56:22 »
cóż tą mapę przechodziłem 2 razy. zacznijmy od tego że w tej mapie gracz zielony jest najsilniejszym komputerem postaraj sę miec wojska już z 6 poziomu nie koniecznie ulepszone. ja na początku pokonałem zielonego i odnowiłem manę później z kimś tam jeszcze walczyłem i można powiedzieć że wygrałem fartem ale jeszcze można się oddalić od wszystkich komputerów poczekać aż się wybiją czyli jakoś tak ze 3 kolejki i później zaatakować


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry