Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III (Czytany 33213 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:48:10 »




 Cele:

    * Przejmij miasta klanu Blizny Dusz
    * Zmiażdż oddziały Demonów
    * Raelag i Shadya muszą przeżyć

Zdecydowaną większość misji spędzisz w podziemiach, gdzie znajduje się aż siedem miast klanu Blizny Dusz. Twoim głównym zadaniem jest podbić je i utrzymać. Zaczynasz na południu obok dwóch miast, których obrona praktycznie nie istnieje i nie powinieneś mieć problemu z ich podbiciem. W pobliżu każdego zamiast znajdziesz kopalnie i surowce potrzebne do rozbudowy miast. Zdobądź je przed swoim wrogiem. Na zachód od Salgunsal i na wschód od Thralsai znajdują się monolity, które przeniosą bohaterów w pobliżu wrogich zabudowań. Pilnuj tych miejsc, bo stamtąd właśnie mogą przyjść wrogie armie. W południowo-wschodnim krańcu mapy jest wyjście z podziemi. Tą drogą już wkrótce od rozpoczęcia gry będą najeżdżać cię demony. Po dwóch czy czterech odpartych atakach, Agrael poinformuje cię, że zagrożenie ze strony Demonów już jest zakończone. Teraz możesz spokojnie zająć, się podbijaniem pozostałych miast wroga. Podbój miast jest dość czasochłonny, więc Raelaga wyślij na zachód mapy, zaś Shadya'e na wschód i niech każde z nich zajmie się innymi zamkami. Musisz uważać na wroga, mimo iż nie jest dość silny ma wiele bohaterów na mapie i jeśli nie pozostawisz w miastach wystarczających sił, wróg odbije je


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2009, 22:15:32 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 11 Sierpnia 2010, 11:19:02 »
Witam napotkałem dziś znaczną przeszkodę na poziomie heroicznym w tej misji. Zaczynając misję przy owych dwóch pierwszych zamkach przy których obrony nie ma być armia jest praktycznie identyczna jak moja przy starcie , praktycznie bo trochę lepsza. Jakby nie patrzeć na to że CPU błyskawicznie się rozwija na tym poziomie trudności to nie mogę w tej misji niczego się podjąć , co nie podbije jednego zamku przyjdzie druga amia i mnie zmiecie , naprawdę kontrowersyjny problem jak na taką misję , i powiedzcie czy to da się przejść ?  ;D Jedynym rozwiązaniem jest to że nasz Raelag musi być idealnie przypakowany po dwóch wcześniejszych misjach, co wydaje mi się że osiągnąłem.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11 Sierpnia 2010, 12:43:16 »
Cepek jeżeli chcesz przejść misje mam kody http://www.tawerna.biz/forum/index.php?topic=5742.0  działają w 100%  ale nie polecam bo nie ma przy tym zabawy . No ale patrząc na to z drugiej strony Mroczne elfy lubią przekręty.


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 11 Sierpnia 2010, 13:13:48 »
Nie dzięki z kodów nie skorzystam , już wole ustawić łatwiejszy poziom trudności i przejść misję , ale nie o to mi się rozchodzi , raczej bardziej mnie usatysfakcjonuje jeśli przejdę ją na heroicznym, bo na niższych już kiedyś przeszedłem to banał.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 17 Sierpnia 2010, 13:33:29 »
Toż czary masz?... :P Ja robię właśnie tą misję, i najczęściej walę z łańcucha błyskawic wzmocnionego na 780dmg... No ale nie po to tu piszę - zacząłem tą misję, i tak trudno mi się zorientować na mapce, nie dałoby się jakoś jej wyostrzyć?... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 20 Sierpnia 2010, 22:03:16 »
Mam czary ale przeciwnik też je posiada , ponadto korzysta bardzo dobrze z łańcuchów żywiołów. Nie posiadam za wiele many 90, wystarczy na kilka wzmocnionych zaklęć , ogółem jak pokonam armię z jednego zamku to z drugiego już mnie zmiecie , a warto wspomnieć że przeciwnik posiada ich 7 :/ Ogółem nie mam na to sposobu.

Czy ktoś przeszedł tą misję na heroicznym?! To jakieś nieporozumienie... proszę o jakieś porady no to mnie przewyższa. O.o


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 21 Sierpnia 2010, 16:35:08 »
Hmm... :) nie wiem o co tu chodzi - gram sobie, już 5 miesiąc, przejąłem już wszystkie miasta wroga oprócz jednego, i tak podbijam sobie statsy odwiedzając wszystkie budynki do tego potrzebne na mapie... jestem właśnie na wyspie, gdy coś mnie zaczęło zastanawiać - czemu nie zaczeły mnie nachodzić demony?... :P Widziałem, jak po podbiciu drugiego zamku rusza na powierzchni ich bohater, nie przychodził długo, więc zacząłem podbijać miasta wroga... a teraz jestem na wyspie, patrzę na ten kawałek, z którego wyszedł pierwszy bohater, a tu co?... :) 3 bohaterów demonów, każdy z armią 2 razy większą od innego... nie chodzi o to, że ich nie pokonam, bo ze swoją armią dwustu zabójców, 50 furii (wrogowie strasznie się na nie uwzięli) 200 minotaurów, po setce jeźdźców i hydr, 70 wiedźm, dwódziestką smoków, łukiem z roku jednorożca i implozją 1260 dmg. nie będę miał z nimi problemu... ^_^ tylko zastanawia mnie, czemu nie zaatakowali na początku, kiedy moja armia byłą mizerna... :P


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 21 Sierpnia 2010, 17:55:11 »
@Up
Może dlatego że użyłeś modu ''Kampanie podstawki i HoF w Toe''? On ma problem z atakowaniem gotowymi armiami...


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 21 Sierpnia 2010, 18:06:26 »
Modu nie używałem, podstawka spatchowana do 1.6... :) A tak się spytałem, bo chciałem się ustrzec przed podobnymi aktami w przyszłości, jeśli na przykład miałbym ograniczony czas działania... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
xkingxd
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 31 Sierpnia 2010, 12:43:36 »
pomoże ktoś nie umiem tego przejść tego na żaden sposób :( :( :( chyba cały internet w poszukiwaniu czegoś konkretnego a tu nic :-\ :-\ tylko coś po łacinie :( :( :( :( :(HELP!!!!!!


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 31 Sierpnia 2010, 12:59:01 »
@Up

Po 1: Mniej buziek, Cepek krzywo na to patrzy, innych userów też to irytuje.

Po 2. Opisz swój problem, co jest? Przychodzi armia wroga i cię niszczy? Rozwiązanie problemu to niższy poziom, o ile takowy istnieje.


IP: Zapisane
xkingxd
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 31 Sierpnia 2010, 14:51:07 »
dobra podbijam dwa zamki wykupuje armie nagle atakuje mnie dwóch bohaterów wroga ze dość słabą armią łatwo idzie z 4tygodnie wykupuje armie potem czekam jeszcze dwa żeby narobić armie temu co mieście idę Regalem czy jak mu tam dokładnie i ledwo co wyjdę przez portal to zaraz co przychodzi z 4 wrogów z nie tak silną armią więc atakuje drugim bohaterem wygrywam z niezłymi stratami spróbowałem iść dalej (wykupiłem bohaterów wroga :D tych dwóch lepszych i nie mogę więcej)
Regalem docieram do miasta podbijam je zostawiam silną armie i idę  na półwysep nawet dojść nie zdonżę a już jak wygłodniałe psy się  rzucają moje dwa miasta ale zamiast ich podbijać atakują tą drugą nie pamietam imienia  no i przegrywam a jak zhowię ją do zamku to całą gromadą atakują no i przegrywam HELP  :( a i mam ŁATWY POZIOM :( :-\


« Ostatnia zmiana: 31 Sierpnia 2010, 14:55:20 wysłane przez xkingxd » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 31 Sierpnia 2010, 15:40:35 »
Cóż moim zdaniem spróbuj tak:
-Zdobąć w miarę szybko cały teren wokół twojego głównego Miasta więc to przy rzecze a potem zaatakuj teren na północny wschód tam znajdziesz 2 miasto potem postaraj się zrobić tak że zaatakuj wroga z tej strony od której bardzo porsuje ataki, przy czym zostaw Shadyi troszkę armii aby strzegła terenu przed wypadami przeciewnika w celu zajmowania siedlisk lub kopalń surowców.
Dalej wystarczy postępować według swojego poradnika lub swego uznania byle by eksterminować cały klan Blizny Duszy ;)


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 31 Sierpnia 2010, 16:44:14 »
Niewątpliwym plusem jest pokonanie ok. 20 lewelowego bohatera wroga, a następnie sprawdzenie tawerny... :) Zazwyczaj w pierwszy dzień tygodnia pojawiają się w niej pokonani bohaterowie jak Lethos czy Eruina... :P Takim wystarczy dać populacje z obu zamków i już można ruszać do podboju... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
haitani

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 17 Października 2010, 23:01:18 »
Miałby ktoś save z zaliczoną tą misją??


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry