Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja V (Czytany 4982 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:49:43 »
 


Cele:

    * Dojedź do granic Imperium
    * Pokonaj armię Veyera
    * Raelag i Shadya muszą przeżyć

Na mapie znajduje się parę miast ale nie podbijaj ich, bo zostaną one spalone przez demonów. Skup się na odnalezieniu najkrótszej drogi prowadzącej do armii Veyera, która znajduje się na południowym zachodzie. Kiedy znajdziesz się w centrum mapy, po twojej prawej i lewe stronie znajdziesz dwa zejścia do podziemi. Znajdziesz w nich jednostki które przyłączą się do siebie oraz trochę skarbów. Przed zetknięciem się z armią Lorda Demonów najpierw będziesz musiał zniszczyć wrogie jednostki w bramie. Po ich zniszczeniu droga do ostatecznej walki stoi otworem. Jednak zanim zaczniesz walczyć przekaż wszystkie jednostki Raelagowi. Przekrocz bramę oboma swoimi bohaterami. Wtedy cele misji zostaną zaktualizowane. Teraz tylko pozostaje ci zniszczyć siły zła w postaci armii Veyera.


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2009, 22:17:01 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Anneke

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31 Grudnia 2012, 20:15:39 »
Witajcie drodzy Forumowicze. Proszę o pomoc. Misja 5 nie wydaje się jakaś nadzwyczajna, wszystko dotąd jakoś szło bez większych kłopotów(gram w podstawową wersję gry, nie mam żadnych kodów etc.), ale teraz to mi ręce opadły.
Kierując się powyższymi wskazówkami, podjęłam się kolejnej próby zakończenia 4 kampanii.
Raelaga mam (wydawałoby się) dość dobrze uzbrojonego itd., tymczasem chcąc iść jak najszybciej, kolejny raz przy 3 garnizonie dostaję takie manto, że płakać się chce... wypada na mnie 1k ogarów piekielnych i cała kupa innych, Raelag umiera i koniec... nie wiem co robić :( pomóżcie, proszę...


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 31 Grudnia 2012, 20:38:56 »
Witaj!
Zrób mniej więcej tak jak jest opisane powyżej :)
Nie idź przez garnizony (chyba tylko 1 jest wymagany), tylko jak najszybciej skieruj swe kroki do podziemi (są gdzieś na poboczu, pomiędzy kolejnymi garnizonami, poszukaj).

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

AnnouncE

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 31 Grudnia 2012, 22:31:40 »
Ja tak samo chodziłem pod garnizonami. Ale jak Raelag ( Czy kim tam prowadzicie armię xd) ma wysoki poziom ( U mnie 27 ), to nie widziałem problemu przechodzenia przez garnizony na powierzchni xd. Pozdrawiam


IP: Zapisane
Anneke

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 01 Stycznia 2013, 01:09:35 »
mój Raelag ma poziom 26, spróbuję poszukać tych podziemi... ale irytujące jest to, że Wam tak łatwo poszło a ja męczę się i robię z siebie głupka :(

edit: dzięki, Chłopaki :) niby nic takiego ta misja, ale gdybym nie poszła tymi podziemiami, nic by z tego nie było i pewnie odstawiłabym grę na kilka kolejnych miesięcy ;) a tak, wreszcie mam z głowy :D pozdrawiam!


« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2013, 03:08:17 wysłane przez Anneke » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry