Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najciekawszy scenariusz? (Czytany 2512 razy)
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« : 04 Marca 2013, 16:57:46 »
Heroes IV było różnie oceniane, ale jedno trzeba przyznać: nowe scenariusze oferowały wiele godzin wspaniałej zabawy, prawda? Niestety, większości nazw scenariuszy nie pamiętam.

Niezły ubaw miałem, gdy pomagałem bohaterowi-magowi-niziołkowi z dwoma gadającymi (!) butami w zmierzeniu się z intrygą niejakiego Nigela III, który uwięził niziołkową rodzinę. Nigel mnie niestety pokonał w bitwie :P. A "Beebe i trzy wilczki" - historia bohatera-łowcy, który podróżował ze swoją neurotyczną matką? W pamięć zapadł mi stamtąd taki tekst: cyklop mówi "O kurde, ale kupa złota", a Beebe: "No co ty nie powiesz, durniu?, za co mu się od mamy oberwało butem:).

Najlepsze były mapy w kształcie rycerza na koniu z kopią, druida na rumaku, głowy błazna z charakterystyczną czapką czy też... w kształcie wielkiego napisu "Black Jack" (autentycznie!).



IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
darkstorm

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27 Stycznia 2019, 11:21:39 »
Nieszczęśliwe czasy mają trudniejszy poziom rozgrywki.
,,Rock and a Hard place" = ,,Twardy jak kamień", również fajna mapa.
,,The Dragon's Wrath" = ,,Gniew Smoków" czy jakos tak to tłumaczyli - też fajna mapa.

Generalnie HoMM4 to dobra gra do walki ze znacznie silniejszymi przeciwnikami - można sporo osiągnąć odpowiednim buildem oraz czarami, stąd uważam że w/w mapy dostarczyły mi najwiecej radości z gry.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry