Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy podoba ci się Heroes IV?
Tak! - 133 (60.7%)
Nie! - 65 (29.7%)
Nie mam zdania. - 21 (9.6%)
Głosów w sumie: 219

Strony: 1 ... 15 16 17 [18]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Czy podoba ci się Heroes IV? (Czytany 82636 razy)
Vidarr

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Machaczkała hooligans

Zobacz profil
« Odpowiedz #255 : 26 Sierpnia 2015, 17:52:27 »
Nigdy nie zrozumiem, dlaczego wszyscy jeżdżą po tej grze jak gwoździem po szybie. Moim zdaniem to zdecydowanie najlepsza część serii, Żadne inne Hirołsy nie miały tak dobrych kampanii = fabuły, żadne nie miały tak wspaniałego soundtracku, a co za tym wszystkim idzie - nie miały tak urzekającego klimatu. Takie różnice w mechanice jak bohaterowie biorący udział w bitwie oraz ich bardziej rpgowy rozwój pomogły w zabiciu monotonii towarzyszącej taktyce popularnej w poprzedniej części, a noszącej nazwę "zbierz jak najwięcej wojska i idź się napindalać". A że miast, jednostek itd. było za mało? Cóż, to wina zbrodniczej polityki pazernego 3DO.

Dla mnie przede wszystkim liczą się wspomniane wcześniej fabuła, soundtrack i klimat, a te czwarte Hirołsy mają na najwyższym poziomie.


IP: Zapisane
Nienawistneś mi, morze! Twych fal łoskot dziki
Odnajduję w mej duszy. Ten pełen goryczy
Śmiech zwyciężonych, łkania, bluźnierstwa i krzyki
Słyszę, gdy morze śmiechem swym bezbrzeżnym ryczy.
Wersjon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #256 : 29 Sierpnia 2015, 07:53:30 »
sama 4 nie jest aż tak zła tylko mi się niepodoba wybór między strzelająca a walcząca wręcz ja wolę bardziej 3 i 5 potem 6 i 7 na końcu 1 , 2 , 4


IP: Zapisane
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #257 : 13 Września 2015, 20:09:24 »
Ja należę do tego wąskiego grona, które nie wypinają się na czwórkę. Jak mam być szczera to właściwie nic mnie tutaj nie drażni, nie przeszkadza mi to, że różni się od poprzedniczek, a nawet powiem więcej, doceniam twórców za to, że spróbowali czegoś nowego.
Przede wszystkim właśnie urzekająca jest muzyka, która według mnie jest najlepsza w tej właśnie części. Jedynie zabieg z "mgłą wojny" jest zbędny, bo jednak może być to duże utrudnienie. No ale co kto lubi.
Nawet to, że jesteśmy zmuszeni do podjęcia decyzji co do wyboru stworzeń jest ciekawym pomysłem, irytującym czasem owszem, ale jednak daje to pewnego rodzaju niepewność czy aby na pewno podjęliśmy tę właściwą.
Oprawa graficzna może faktycznie nieco plastusiowa, ale mimo to i tak jest urocza : P


IP: Zapisane

Yen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #258 : 04 Września 2018, 10:36:24 »
W HIV gralam jeszcze w podstawowce i gra mi sie mega podobała, mimo ogrywania wczesniej HIII. Nie wiem czy to kwestia oprawy czy jeszcze czegos innego (czy kart z Laysow xD), ale bardzo ja lubie do dzisiaj.


IP: Zapisane
Adelor

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #259 : 10 Grudnia 2022, 17:53:33 »
Nie jest to jakaś najgorsza część, ale słabo się przedstawia na tle innych jak dla mnie niestety


IP: Zapisane
Podpis?
Strony: 1 ... 15 16 17 [18]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 26 zapytaniami.
                              Do góry