Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 41    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampanie w Tribes of the East - dyskusja ogólna, problemy (Czytany 199712 razy)
NovY

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 27 Października 2007, 16:27:03 »
Od kumpla, myślicie że to błąd gry że nie da się dalej przejść, czy ktoś przeszedł tą misję w ogóle?


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 27 Października 2007, 16:31:09 »
a czy kumpel to kupił czy ściągnął. jak tak to gdzie lub skąd


IP: Zapisane
Wux

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 27 Października 2007, 16:37:28 »
a czy kumpel to kupił czy ściągnął. jak tak to gdzie lub skąd


ściągnął pewnie przez torrenta.


IP: Zapisane
NovY

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 27 Października 2007, 16:53:13 »
A co to jest jakaś policyjna strona, nie wiem skąd to miał.
Zwróciłem się z pytaniem o pomoc, a tu tylko skąd to ma, od kogo, a treść mojego pytania jest zupełnie inna ::)


IP: Zapisane
NovY

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 27 Października 2007, 16:54:30 »
Po to jest forum żeby pomagać i radzić innym w potrzebie.


IP: Zapisane
The King Ashan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 28 Października 2007, 10:32:10 »
mi chodzi o plik.exe


IP: Zapisane
Khajitt z Morrowinda.
Robero

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 28 Października 2007, 21:51:09 »
Witam

Musisz czterech nekromantów poustawiać na portalach i tyle. Jak ja grałem zabrakło mi ludzi i musiałem poświecić kobietkę. Mam oryginał po angielsku i z ta misja nie bylo żadnych problemów.

Pozdrawiam

Robert


IP: Zapisane
Robero

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 28 Października 2007, 21:53:48 »
Witam

Sposób prosty w mieście musisz nauczyć bohatera czaru przewidującego statek. Po prostu musisz kupić talizman i stanąć w takim miejscu by przywołać statek po drugiej stronie skał.

Pozdrawiam

Robert


IP: Zapisane
msco2

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 28 Października 2007, 22:42:38 »
Witam
Musisz czterech nekromantów poustawiać na portalach i tyle. Jak ja grałem zabrakło mi ludzi i musiałem poświecić kobietkę. Mam oryginał po angielsku i z ta misja nie bylo żadnych problemów. Robert

Bardzo dziękuje za odpowiedź, ale prosiłbym o szczegóły.
też
Mam oryginał po angielsku - ale ta misja jest dla mnie trudna.



IP: Zapisane
gaza

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 28 Października 2007, 22:50:28 »
Całą oryginalną angielską wersję da się przejść bez najmniejszych problemów. Wszystko na pewno działa i nie jest wcale skomplikowane. Nie będę pisał jak i co trzeba zrobić bo to bez sensu...Jak czegoś nie wiecie to ruszcie mózgiem a nie palcami po klawiaturze bo psujecie pozostałym zabawę!


IP: Zapisane
Robero

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 28 Października 2007, 23:06:02 »
Witam ponownie

Po to właśnie jest ten temat żeby pomagać innym, jeden znajdzie rozwiązanie sam a drugi się zniechęci do gry a to szkoda. Nie musisz tu zaglądać. I robić off topy.

Ustawiasz czterech nekromantów wewnątrz magicznych portali. Znajdują się one po jednym przy każdym zamku. Jak już na każdym portalu będzie stał nekromanta automatycznie włączy się animacja i przejście zostanie otwarte. Będziesz musiał poświęcić Ornelle,

Mam nadzieje że pomogłem.

Pozdrawiam

Robert ;)


IP: Zapisane
gaza

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 28 Października 2007, 23:52:27 »
Wystarczy przeczytać, posłuchać i wiadomo co zrobić. To nie jest zniechęcenie tylko poddanie się i lenistwo.  Aby nie psuć innym radochy i zabawy możesz wysłać wiadomość prywatną, nie widzę problemu. Kwestia tylko czy chcesz pomóc czy raczej się pochwalić...


IP: Zapisane
NovY

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 29 Października 2007, 14:11:27 »
Dzięki Robert za starania, co do Gazy to znam angielski bardzo dobrze i znam cel misji i wiem co zrobić, lecz niestety nie pojawia się żaden filmik, ustawiłem nekromantów Arantira i Ornelle oraz dwóch niskopoziomowych z rekrutowanych na szybko z zamków, w środku czterech magicznych kręgów i nic się nie dzieje, filmik się nie pojawia a droga jest dalej zablokowana. W celach misji piszę że trzeba ustawić w każdym potężnego nekromantę ale nie Arantira, po czym Arantir będzie mógł odprawić rytuał usuwający barierę. Już sam nie wiem, próbowałem już wszystkich sposobów, w każdym po kolei ustawiać Ornelle, w każdym ustawić nekromantę( ale wtedy musi to być Arantir, bo nie da się z rekrutować 3 bohaterów z zamków), boję się że jest to jakiś błąd misji(skryptów) i musiałbym rozegrać misję od nowa, a wiecie że to trwa sporo czasu, a ja go nie mam za wiele. Co myślicie? Może ktoś by mi zgrał save aby odblokować kolejne misje kampanii, w folderze save jest plik "Campaign" który zajmuje u mnie 9,43 KB a wydaję mi się że on jest odpowiedzialny za odsłanianie kolejnych misji, Robert co ty na to jak coś poslę ci maila.


IP: Zapisane
Robero

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 29 Października 2007, 15:25:15 »
Witaj

Ustaw Ornelle plus trzech innych nekromantow. Arantir w tym nie uczestniczy.
Ja w tej misji gralem Ornella a Arantir nic nie robil. Jak sie zorientowalem ze trzeba poswiecic Ornelle przekazalem wszystkie artefakty i armie do Arantira. Pozostalych nekromantow zakupilem w gospodzie i po prostu poustawialem wraz z Ornella na portalach.

Gaza sie nie przejmoj zawsze znajdzie sie ktos kto sie czepia nie ma co polenizowac i robic offtopa.  ;D

Pozdrawiam

Robert

P.S. Przepraszam za brak polskiej czcionki, ale po prostu jej nie mam.  ;)



IP: Zapisane
NovY

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 29 Października 2007, 18:10:34 »
No właśnie od początku tak myślałem, bo jako student umiem czytać ze zrozumieniem:), ale największy szkopuł w tym że nie mogę z rekrutować więcej niż 2 bohaterów z tawerny, ponieważ po ich z rekrutowaniu nie pojawia się już żaden nowy bohater w tawernie(nawet po kilku miesiącach), i dlatego zawsze musiałem używać Arantira choć w celach misji jest napisane inaczej, dlatego też nie mogę przejść tej misji dalej, przypuszczam że to błąd gry, musiałbym rozegrać tą misje raz jeszcze może by pomogło.
 
Napisałem ci na maila Robert, może prześlesz mi ten plik i po kłopocie, bo nie mam zamiaru zmarnować kolejnych 6 godz nie mając pewności że tym razem zadziała.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 41    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry