Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Komentarze, pytania i problemy (Czytany 32976 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 25 Października 2010, 18:34:29 »
Nie wchodzi, już próbowałem. Dziwne kiedyś chodziło, bo nawet graliśmy.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Michi69

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 25 Października 2010, 22:39:47 »
@Serafinek: odnośnie kubczaka, nie byłbym zbyt pochopny.. czasu jest jeszcze dużo. Dziś kolega się ze mną skontaktował, że będzie dostępny jutro ok. 15, mnie wtedy nie będzie, ale może Ty skorzystasz.

@Sylath: spróbuj jeszcze raz ściągnąć arenę, albo niech ktoś Ci prześle bezpośrednio. I upewnij się, czy na pewno jest w dobrym folderze (przykładowo kiedyś ja miałem zainstalowaną polską i angielską wersję gry, z rozpędu wklejałem mapę do angielskiej i dziwiłem się, że jej nie było w polskiej). Jak mapa dobra i folder dobry, to MUSI widzieć.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 26 Października 2010, 07:35:09 »
Ściągałem kilka razy, a folder to na pewno dobry, bo wcześniej inne mapy działały.

Może ten komunikat, który się pokazuje, gdy próbuję włączyć arenę przez edytor map, pomoże w zidentyfikowaniu błędu. Oto on: Can't load D:\gry\ Heroes of Might and Magic V- Dzikie Hordy\Maps\ARENA2.0(2).h5m file (The file may be corrupted, file version unsupported or you are trying to load map from outside the [Game installation folder]/Maps folder)




« Ostatnia zmiana: 26 Października 2010, 15:56:31 wysłane przez SeRaFiNeK » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 26 Października 2010, 15:56:40 »
Wygląda na to, że masz dwie takie same Areny. Spróbuj skorzystać z wyszukiwania i zlokalizuj tą drugą arenę, a tą skasuj.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Eyyboy

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Prawdziwy wojownik nie je miodu! On żuję pszczołę.

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 26 Października 2010, 19:03:03 »
Witam ;) mam pewien problem dotyczący konsoli w heros 5 dzikie hordy ;] a mianowicie gdy zrobiłem wszystko , punkt po punkcie jak napisaliście na waszej stronie tak teraz nie mogę odpalić gry ;/ tzn włączam ją a ona mniej więcej po 5 sekundach się wyłącza ;// i nie bardzo wiem w czym jest teraz problem ;/ odwróciłem wszystkie modyfikacje jakie zrobiłem ale to też nie pomogło . Problem pewne by znikł gdy bym zainstalował grę od nowa tylko,że właśnie pożyczyłem moje CD przyjacielowi i leże :/  czy można coś z tym jeszcze zrobić ? bardzo prosił bym o pomoc ;) bo chciałbym pograć jeszcze dziś ;D


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 26 Października 2010, 19:09:16 »
@Eyyboy

Pirat, czy Orginał?


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Eyyboy

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Prawdziwy wojownik nie je miodu! On żuję pszczołę.

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 26 Października 2010, 19:10:08 »
Oryginał ;)


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 26 Października 2010, 19:47:02 »
Jaka wersja?


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 26 Października 2010, 20:00:28 »
Człowieku, pewnie Twój przyjaciel zarejestrował sobie gre "online" i teraz są dwie gry na tym samym kluczu i błędy robi!


IP: Zapisane
Eyyboy

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Prawdziwy wojownik nie je miodu! On żuję pszczołę.

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 27 Października 2010, 15:05:14 »
no właśnie nie bo dzwoniłem do niego i pytałem czy już może zainstalował grę i tego jeszcze nie uczynił :)) bo nie miała na to czasu ;] wiec to na pewno nie to ;P a wersja to 3.0 ;)


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 27 Października 2010, 15:15:42 »
To zaktualizuj  do wersji 3.1 i powiedz, czy działa.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Eyyboy

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Prawdziwy wojownik nie je miodu! On żuję pszczołę.

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 27 Października 2010, 16:32:48 »
nie ;/


IP: Zapisane
Iuz
Mistrz Heroes V

*

Punkty uznania(?): 9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 30 Października 2010, 19:39:16 »
Do tej pory nie mogę rozegrać gier z Sylath z jego winy - brak działającej areny.

Czemu gracz który został dorzucony do mojej grupy nie ma nr gg? Ciężko będzie ustalić termin gry.
Dlaczego podanie w ogóle zostało przyjęte? Przecież wymóg gg był obowiązkowy - patrz temat zapisów?



IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 30 Października 2010, 19:43:21 »
Z Sylathem będę pracować nad tą areną. Gracz nie posiada GG, ale podobno posiada jakiś inny komunikator. Jeszcze dzisiaj, lub jutro skontaktuje się z graczem na PW i zapytam, czy założy GG czy nie.

E: Jak ci zależy na szybkim rozegraniu gry z tym nowym to włącz Hamaka i mu napisz na Hamaku bo jest online.


« Ostatnia zmiana: 30 Października 2010, 19:46:08 wysłane przez SeRaFiNeK » IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 31 Października 2010, 17:12:31 »
Od dwóch dni nie działa mi komputer, więc chyba nie będę mógł dalej uczestniczyć w turnieju, z góry przepraszam. Prawdopodobnie to płyta główna.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry