Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Horn of the Abyss - Kolejny dodatek?? (Czytany 4823 razy)
Reynevan de Bielau

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Szczęśliwy ten, kto zna swoje miejsce w szeregu.

Zobacz profil
« : 06 Marca 2010, 21:35:23 »
Mam pytanie  dotyczące pewnego filmiku, który znalazłem na tak wdzięcznym portalu jak YouTube....
Ale po kolei, w heroesy gram od dawna jednak o wielu sprawach dowiedziałem się stosunkowo niedawno.... choćby o Wogu[/i] którego wcześniej wcale nie znałem. Nadal nie miałem z trym dodatkiem styczności stąd moje pytanie...ale przejdę do rzeczy:
Na YouTubie znalazłem filmik mówiący o Heroes 3 horn of the Abyss czy ktoś może mi powiedzieć co to jest ?? Czy jest to przypadkiem część Woga czy całkowicie coś innego ?? Albo po prostu dobra przeróbka komputerowa screenów z heroesów ??? Będę wdzięczny za pomoc, poniżej podaję linki  do filmiku dotyczącego Horn of the Abyss

http://www.youtube.com/watch?v=RvLLxFZTHBs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=wla2a50M49s&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=U9tHrePkZ2A&feature=related

P.s jeżeli jest to już gdzieś opisane na tawernie to przepraszam....



IP: Zapisane
Rabbi? Ty? Wziąłeś na wóz... Hmm... Kurtyzanę?
-Wziąłem. Toć, proszę ja młodego pana, na strasznego wyszedłbym ciula, gdybym nie wziął.
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 06 Marca 2010, 22:42:39 »
Horn of the Abyss to nowy dodatek mający wnieść wiele usprawnień. Między innymi będzie coś takiego jak "alternatywy" z H5. Ponadto, każde miasto będzie miało swoją machinę oblężniczą, zaś niektóre z miast przejdą "metamorfozę" - np. Bastion ponoć będzie miał Satyry i Leprekauny.
Znajdą się też trzy nowe miasta:
Cathedral - coś na wzór Fanatyków z H5.
Cronverk - miasto krasnoludów.
Cave - miasto piratów. Jest już wiele zrobione, wiadome jest, że jego machiną będzie armata.

Możesz też przejrzeć niektóre tematy na tym forum - zawierają wiele informacji o tym dodatku. Możesz też zajrzeć do strony której link jest poniżej, ostrzegam, że jest w języku rosyjskim (bo stąd pochodzi ów dodatek).
http://heroes3towns.com/?
Pierwsze 10 miast jest z podstawki (wśród nich wycofany projekt Kuźni). Co6op to Cathedral, to obok to Cronverk. Z innymi będziesz się musiał pomęczyć sam ;p.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 06 Marca 2010, 23:10:12 »
Przestańcie dublować tematy...


IP: Zapisane
Reynevan de Bielau

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Szczęśliwy ten, kto zna swoje miejsce w szeregu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 07 Marca 2010, 09:28:24 »
Dzięki wielkie  :)


IP: Zapisane
Rabbi? Ty? Wziąłeś na wóz... Hmm... Kurtyzanę?
-Wziąłem. Toć, proszę ja młodego pana, na strasznego wyszedłbym ciula, gdybym nie wziął.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 07 Marca 2010, 09:30:55 »
Temat multi więc zamykam.

Zamykam.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry