Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Która rasa zapowiada się najlepiej?
Haven - 125 (0.1%)
Necropolis - 310 (0.1%)
Inferno - 148 (0.1%)
Stronghold - 203 (0.1%)
Wszystkie są do bani - 54 (0%)
Wszystkie są fajne - 193 (0.1%)
Sanktuarium - 252 (0.1%)
Głosów w sumie: 282

Strony: [1] 2 3 4 ... 20    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rasy w HVI - pytania, dyskusja (Czytany 106670 razy)
Moriak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Srebrny Smok

Zobacz profil
« : 01 Stycznia 2011, 18:49:59 »
Chcę poznać Wasze zdania, głosujcie!


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 01 Stycznia 2011, 19:04:20 »
Jak dla mnie Necropolis zapowiada się bardzo ciekawie. Z wyników ankiety widać, że jestem wyjątkiem, który tak uważa...


IP: Zapisane
ComBOSS2012

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Demonolog

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01 Stycznia 2011, 19:27:40 »
Stronghold ma fajny klimat i zapowiada się na silną i ważną fabularnie rasę.


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 01 Stycznia 2011, 19:28:53 »
Dla mnie wszystkie zapowiadaja się bardzo dobrze, bo wszystkie wprowadzają coś nowego, odświeżają stare, klasyczne wzory tych miast.

Na pierwszy ogień idzie Przystań, bo to moje ulubione miasto. Wg mnie jednostki wyglądają znacznie lepiej niż w V, choć też nie są pozbawione wad - jest tu trochę za dużo światła  :P. Widać teraz wyraźnie jak zamek rycerzy ze zwykłego miasta, w którym na każdym poziomie mieliśmy ludzkiego żołnierza przeistoczył się w zamek światłości, niebiańskości, świętości, w którym coraz mniej jest ludzi. Może w kolejnych częściach dojść do tego, że do nazwy "Haven" wkradnie się litera "e" i już z "Przystani" będziemy mieli istne "Niebo". Pomimo jednak tego wszystkiego wygląda to o niebo  ;> lepiej niż w HV, gdzie mieliśmy chłopa nieźle przy kości, wogóle zbyt szerokie jednostki, no i jeszcze zbrojnego z mieczem większym chyba od niego samego (trzeba jednak powiedzieć, że krzepę miał, bo zawsze trzymał miecz skierowany do góry  ;)). A więc ostatecznie oceniam nową Przystań na plus, ale mogło być lepiej (mogli dać chciażby zbrojnych za pretorian, ale to już taka moja osobista myśl)

Nekropolis - nie grałem nim zbyt często (w HV bardzo żadko), ale w HVI myślę, że poświęce temu miastu troche więcej czasu :). Przede wszystkim podoba mi się styl egipsko - mezopotamski z piramidami, sfinksami, itp. Jest to taka odskocznia od klasycznego gotyckiego stylu nieumarłych. Myślę, że ta innowacja była jak najbardziej potrzebna oklepanemu już stylowi, a do tego pasuje  do korzeni nekromantów - magowie w HV mieli klimat arabsko - hinduski, czyli babiloński to taki "pokrewny"

Inferno - od razu się przyznam, że najbardziej nie lubiłem tego miasta w HV. Wygląd miasta i jednostek beznadziejny. Raz może trafiło mi się nim grać. Nie ma tu porównania do HIII, w którym naprawdę nieźle grało mi się tym zamkiem i wogóle miał on lepszy klimat. Co do HVI to miasta jeszcze nie widzieliśmy, ale jednostki znamy już wszystkie i muszę powiedzieć, że idzie to w dobrą stronę. Sporo brakuje jeszcze do świetności, ale źle nie jest. Jest nawet bardzo dobrze.

No i Twierdza - moje 2 ulubione miasto. W HV było niezłe, ale czegoś brakowało. W HVI podoba mi się pomysł na oryginalny ojczysty teren, jaki jest dżungla. Co do jednostek to wygląd jest świetny poczynając od australijskiego goblina, a na wielim, mięsiastym dzikim cyklopie kończąc. Minusem jest mała ilość całkiem nowych jednostek.

No to tyle. Czekam niecierpliwie na 5 rasę, ale patrząc na ostatnie wycieki to śmiem przypuszczać, że będą to Nagi, z czego byłbym bardzo zadowolony.


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 01 Stycznia 2011, 19:30:03 »
Uważam, że każdy zamek w pewnym sensie mi się podoba, a w pewnym sensie nie  ;)


IP: Zapisane
ComBOSS2012

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Demonolog

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 01 Stycznia 2011, 19:38:56 »
Uważam, że każdy zamek w pewnym sensie mi się podoba, a w pewnym sensie nie  ;)


Zgadzam się z Hydromaxem, oczekiwania fanów były trochę inne, ale dobrze, że twórcy zaskoczyli nas czymś nowym, chociaż najmniej podoba mi się Nekropolis.


IP: Zapisane
Seven Heven
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 01 Stycznia 2011, 19:54:03 »
Mnie najbardziej podoba się Przystań ale Inferno też się fajnie zapowiada na pewno będę grać tymi zamkami  :rolleyes: Haven na pewno będzie silne co było widać w poprzednich częściach sagi Heroes no nie licząc I i II,wreszcie jakoś normalnie wygląda bo ta Przystań z H5 wygląda jak by była nie dokończona.Co do jednostek do wszystkie są dla mnie fantastyczne a zwłaszcza Niebianiny i Krzyżowcy Światłości.Co do Inferno to też jest super ten Czart i Pustoszyciel mmm... po prostu miodzio lepsze niż w H5,te obydwa zamki są dla mnie na 1 miejscu.Nekropolis bardzo ciekawy zamek nareszcie jakoś wygląda w H5 Nekropol był beznadziejny i te smoki  :-/ jedynie co było dobre w tym zamku to Kostuchy.Teraz jednostki Prządki są zaje*iste jak pozostałe ale Prządki,Wampiry,Licze i Lamassu zwłaszcza.Ten zamek jest dla mnie na 2 miejscu.Twierdza ten zamek mi się najmniej podoba wolał bym zamiast Orków Mroczne Elfy jednostki są beznadziejne zwłaszcza ten wojownik jaguara.Nigdy nie lubiłem Twierdzy jakieś głupie dzikusy  :/ oczywiście to tylko moje zdanie.Ten zamek jest dla mnie na szarym końcu nawet jak opublikują 5 rasę to i tak będą na końcu.


« Ostatnia zmiana: 18 Stycznia 2011, 00:34:40 wysłane przez Seven Heven » IP: Zapisane
Crmayz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 01 Stycznia 2011, 19:58:42 »
Mi się podoba Haven (zresztą w poprzednich częściach też mi się podobało).


IP: Zapisane
UsBuzzer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


haadziup :p.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 01 Stycznia 2011, 20:04:29 »
Najlepiej zapowiada się Necropolis jak dla mnie. Ubi zrezygnowało w końcu z dennych kościstych smoków. W ogóle nie wiem jak takie coś mogło walczyć i być jeszcze jednostką 7 poziomu ;p. Ten z HV nadaje się bardziej na zwierzątko domowe nowej prządki losu, chociaż na 7 poziom bardziej pasowałby mi lamasu, który jest na razie moją ulubioną jednostką. Bije od niego taka majestatyczność, potęga, po prostu świetny. Poza tym chyba nie mam zastrzeżeń do tego zamku. Sam styl nie jest dla mnie taki ważny - zarówno piramidy, jak i gotyk pasują mi do nieumarlaków.

Przystań też zapowiada się świetnie. Wspomniana przez Percivala niebiańskość jednostek i samego zamku moim zdaniem jest plusem tej frakcji. Anioły powinny wyglądać jak boss archanioł, który jest idealny na 7 poziom :D. Nie jestem przekonany do westalek, wygląda tak za zwykło.

Inferno oczywiście na plus w stosunku do HV. Cerbery w końcu wyglądają jak psy, sukkubus w końcu uwodzi i wygląda fenomenalnie. Od czarciego lorda bije respekt itd. Fajna przemiana ;).

Twierdza całkiem. Lubiłem tą rasę w HV, tu pewnie też polubię. Denerwuje mnie zebra u centaurów, nie podoba się ten jaguarzy wojownik, czy coś takiego. Cyklop fajny, kupa mięcha z mega siłą. Szału dla mnie nie ma, ale nie jest źle.

Czekam na nowy zamek, bo to nim najpierw zamierzam grać i mam nadzieję, że będzie najciekawszy ;). Chciałbym, żeby to były nagi, ale jeśli mnie zawiedzie, to niewątpliwie faworytem będzie Necro.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 01 Stycznia 2011, 20:52:03 »
Nie zgodzę się z wami :P Przystań jest okropna, już nigdy nie zagram nimi, ani jedna jednostka mi się nie spodobała, a gdy będą w kampanii to będę grał z niechęcią. Inferno średnio, lekko przesadzili z ogniem i magmom, ale ogólnie nie aż tak źle, ciekawe było zastąpienie Diabła, czartem. Nekropolis no cóż, nie tak źle, tylko wampir trochę im nie wyszedł, ale tak to ekstra, a bohaterki normalnie takie mroczne, piękny mrok :rolleyes: Twierdza zrobiła się egzotyczna, nowy klimat też zrobił im na dobre, ciekawy wątek zrobił się z Sandorem.



IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 01 Stycznia 2011, 21:58:16 »
Ja także się nie zgadzam z opinią,  że wszystko jest super  :-/
To jest totalna masakra;
Przystań; totalnie zniszczona w porównaniu do wcześniejszych części sagi, brak chłopów (najgorsze), rycerzy, ogólnie to już nie jest miasto rycerza, tylko miasto światła .  :/
Inferno; gdzie impy, zmory i diabły które towarzyszyły nam bodajże od III części ? Czy ten reproduktor to skłon w stronę jadowitego pomiotu(?), jeśli tak to słaby. :/
Necropolis; niby fajnie, miasto spoko, jednostki też fajne... ale - Lamasu (co to jest  :huh:) masakra, prządka czy tam tkaczka losu   >:( - gdzie moje smoki
Twierdza; tylko tu nie mam zastrzeżeń, super zrobione, styl inkaski jak najbardziej pasuje do klimatu  ^_^


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 01 Stycznia 2011, 23:07:29 »
Mi najbardziej spodobało się nerkopolis- zmiana klimatu, nowe jednostki. Stare zas wyglądają groźniej i poważniej niż w piątce. Tu można się bać. Na drugim miejscu jest przystań. Mi jednostki bardzo się podobają, zwłaszcza gryfy, anioły i jeźdzcy światła- ci najbardziej. Twierdza.... sympatycznie wygląda, ale.... nie wydaje mi się, że dobrym pomysłem było ich zrobienie jako podstawowej nacji. Najbardziej rozczarowałem sie infernem, a głównie kusym sukkubem, z grzybicą stóp, orthosem na siłę nazywanym cerberem, przeterminowane sushi (reproduktor). Jedynie co mi sie w nim podoba to czarty i niszczyciele.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

kera242

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 02 Stycznia 2011, 11:38:36 »
Moim zdaniem głosujecie na Necropolis bo dobrze sięnimi grało w Herosie V
Nie powinno się wypowiadać na ten temat przed wyjściem na rynek chociaż wersji DEMO.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 02 Stycznia 2011, 12:20:04 »
Moim zdaniem głosujecie na Necropolis bo dobrze sięnimi grało w Herosie V
Nie powinno się wypowiadać na ten temat przed wyjściem na rynek chociaż wersji DEMO.
A niby skąd takie przypuszczenie???
A niby czemu nie powinno się wypowiadać? Jak chcemy to będziemy :P Nie mam zamiaru grac Przystanią, bo jej pierwsze wrażenie kompletnie ją zepsuło, nie cierpię czystego dobra, aż wrzeszczeć się chce :huh:.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 02 Stycznia 2011, 13:45:34 »
A tak narzekali na Orków. A tu proszę, tylko dwa głosy za Necropolis. Sam na nich głosowałem. Przeważają nad wszystkimi frakcjami znacząco. Inferno to jedna wielka porażka z tymi Reproduktorami czy Sukkubami. Przystań to jak lampa uliczna, wszystko się tam świeci. Necropolis ma klimat, ale coś mi tam nie pasuje, może ta toksyczna zieleń, czy Lamassu. U Orków zaś nie do końca podoba mi się Jaguar i kobiety Centaury. Ale w ogólnym rozrachunku Twierdza u mnie wygrywa.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 20    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.138 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry