Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Który zamek ma najładniejsze jednostki ?
Przystań - 30 (16.5%)
Inferno - 15 (8.2%)
Nekropolis - 36 (19.8%)
Twierdza - 23 (12.6%)
Sanktuarium - 78 (42.9%)
Głosów w sumie: 182

Strony: 1 ... 7 8 9 [10]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najsłabsza/najsilniejsza, najładniejsza/najbrzydsza jednostka w HVI (Czytany 63510 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #135 : 06 Czerwca 2013, 19:37:52 »
Ja rozumiem że Nekropolis ma lekki egipski klimat ale bez przesady. Żeby zgniłego sfinksa wstawiać zamiast:

Lamasu to nie sfinks XD
"Lamassu – w sztuce asyryjskiej posąg wyobrażający skrzydlatego byka o ludzkiej, brodatej twarzy." obrazek
Fakt troszeczkę odbiegają od właściwego wizerunku i zgodzę się jest zdecydowanie słaba i wszystko się na nią rzuca. Tak samo z cerberami.

Zgodzę się, że licz jest op i w większych ilościach sieje spustoszenie wraz z duchem (lubię nekro). Perłowe kapłanki również są świetnymi strzelcami jeśli chodzi o siłę rażenia.

Co do wyglądu... cóż tu jest ciężej, bo po długich godzinach grania większość jednostek mi się podoba. Z podstawki najmniej przypadł mi do gustu szaman orków. Za do jeśli chodzi o dodatek... asasyni elfów są naprawdę brzydcy i nieprzemyślani jeśli chodzi o wygląd :/
Z resztą obydwie elfie jednostki są słabe w wyglądzie. To odrobinę przykre, bo elfy ogólnie są nie tego, a patrząc na Raelaga mam wrażenie, że ktoś zbyt intensywnie napatrzył się na elfy w D&D...


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 17 Czerwca 2013, 00:48:52 »
Najładniejsze

Trzon: Sukkub/Pretorianin (ciężko mi wybrać)
Elita: Bezimienny/Lamassu
Czempion: Namtaru

Najbrzydsze

Trzon: Kappa
Elita: Matka Roju
Czempion: Niebianin/Niebianka (jakoś mi nie podchodzi, na dodatek anioł w sukience mi się nie podoba)

Najgorsze

Trzon: Cerber (główna wada tej jednostki jest to, że za łatwo jest je ubić)
Elita: Matka Roju/Lamassu (ciężko mi się zdecydować)
Czempion: Niebianin/Niebianka

Najlepsze

Trzon: Pretorianin
Elita: Kensei/Arcylisz
Czempion: Czarny smok



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 [10]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry