Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 42 43 44 [45]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najlepszy/ najfajniejszy/ ulubiony bohater (Czytany 211790 razy)
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #660 : 05 Lutego 2014, 00:12:37 »
Nie należy zapominać o świetnie wykreowanej postaci mrocznego elfa Raelaga. Charyzmatyczny przywódca który złączył klany, stał się smoczym rycerzem i pokonał wespół z Godrykiem, Zehirem i Findanem, władce demonów Kha-Beletha. No i trzeba nadmienić, że dubbingował go Bogusław Linda.
Pszypadeq? Nie sondze  ;)


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #661 : 05 Lutego 2014, 14:46:34 »
Pszypadeq? Nie sondze  ;)

Sugerujesz, że Agrael to tak naprawdę Raelag?


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #662 : 05 Lutego 2014, 17:35:32 »
Najlepszymi tekstami rzucał Raelag, mój ulubiony bohater z podstawki, który się zepsuł w Kuźni Przeznaczenia  >:( Jego głos był tam koszmarny... jakby nie umiał mówić :D

W Kuźni ulubieńca nie miałem, natomiast w Dzikich Hordach został nim Zehir (genialne teksty! :D).

Jeśli mówimy o przydatności w grze, to najlepszy jest prawdopodobnie Markal (teoretycznie podczas gry na ogromnych mapach z hordami neutrali, przy modzie na bohaterów kampanii na mapach MP), za nim Findan, Ossir, Helmar, Raelag z HoF... w zasadzie słabych bohaterów jest mało. O ile w ogóle są (hmm... Izabela? Yrbeth? Inga?).


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #663 : 05 Lutego 2014, 18:34:34 »
Cytuj
Najlepszymi tekstami rzucał Raelag, mój ulubiony bohater z podstawki, który się zepsuł w Kuźni Przeznaczenia  >:( Jego głos był tam koszmarny... jakby nie umiał mówić :D
Nie jakby nie umiał mówić, tylko jakby coś mu pod nosem śmierdziało  :P.
Pszypadeq? Nie sondze  ;)

Sugerujesz, że Agrael to tak naprawdę Raelag?
Nie. Sugeruję, że Raelag to tak naprawdę Agrael.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #664 : 06 Lutego 2014, 15:08:59 »
Cytuj
Nie. Sugeruję, że Raelag to tak naprawdę Agrael.

Ta. Mhm  :rolleyes:

Cytuj
w zasadzie słabych bohaterów jest mało. O ile w ogóle są (hmm... Izabela? Yrbeth? Inga?).

Proszę nie dyskryminować kobiecych bohaterek! To, że są słabsze nie znaczy, że są słabsze!


IP: Zapisane
Sargon Nekromanta

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #665 : 21 Marca 2014, 11:52:09 »
Moimi ulubionymi bohaterami są:

1. Ornella - Upadła Rycerka, która pragnęła zostać Nekromantką (Dzikie Hordy)
2. Raelag - Nieznany nikomu czarnoksiężnik.
PS. To nie Agrael
3. Godryk - Kocham go za sam charakter :D poza tym najbardziej przypadłą mi do gustu zarówno jego lojalność jak i Honor (I to że chciał powstrzymać Markala)


IP: Zapisane
Potężni są nie ci, którzy pokonują legiony wrogów, a ci, którzy potrafią wrogów w przyjaciół przemienić.
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #666 : 21 Marca 2014, 14:20:50 »
Po krótkiej analizie:
Agrael/Raelag - zdolny szpieg i dowódca, całkiem spoko teksty. Głos faktycznie mu się popsuł w dodatkach.
PS. To jedna osoba, przemienił się wpierw z elfa w demona a później Tieru zrobił mu jakiś rytuał oczyszczenia ognia i znowu był elfem - czary mary 8)
Arantir - nekromanta z wizją, może przyzwać Awatara śmierci, w DM jest jakiś lepszy
Freyda z DH - ma "Naczynie gniewu", również utalentowana
-nie można nimi grać w kampanii, ale:
Biara - Podstępny sukkub, specjalistka od knowań, bólu i innych.. przyjemnych rzeczy.
Władca - Jest mocny, ambitny, potrafi rządzić, planować i podnieść się po porażce (H5 - DM)
A umiejętności dla bohaterów to mogą być Magia mroku, światła, dowodzenie, szczęscie, dla nekromantów przywołanie.    Miau



« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2014, 14:24:31 wysłane przez J'bergo » IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #667 : 23 Marca 2014, 22:12:38 »
Raelag/Agrael z tych powodów co niżej. Teksty Gut :D

Markal -  Roztacza aurę strachu :D i genialna  umiejetnosc jak się na moda na bohow z kampanii i się go weźmie to hoho

Wyngaal - Za umiejętność i za ciekawa historię ( biografie)

Biara - ten jej fanatyczny śmiech brrr

Zehir - Dobre teksty. Dobry mag. Itd. :D 


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

SierSoft

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #668 : 26 Kwietnia 2014, 09:28:23 »
Moimi ulubionymi postaciami są:
Pozytywne
- Elf Findan. Ponieważ już na początku bitwy potrafi mocno osłabić przeciwników.
- Zehir. Dlatego że po każdym poległym stworzeniu pojawi się losowy żywiołak. Zaklęcia przywołania są u tej postaci przekleństwem dla wrogów.
Negatywne
- Markal czyli najbardziej klimatyczny czarny charakter w Heroes V. Nekromanta i podły manipulant. Dołączają do niego wszystkie neutralne stworzenia armii Nekropolis.


IP: Zapisane
Kurokuma
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #669 : 04 Lipca 2014, 13:38:06 »
W wersji podstawowej moim ulubionym bohaterem był Markal - przebiegły, obdarzony lotnym umysłem, planujący mroczno i przebiegle. To tak, jeśli chodzi o charakter. Ze względów bardziej praktycznych to bezwzględne przyłączanie się istot Nekropolii.
W Kuźni Przeznaczenia polubiłem Wulfstana za jego poczucie humoru i pewność siebie. Jest też jednym z moich ulubionych bohaterów Dzikich Hord. Lubię też Zehira. Może śmiać się z byle czego w każdej chwili.


IP: Zapisane

,,The Hobbit: The battle of the five armies'' is coming
Aktualności
Dyskusja
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #670 : 22 Lipca 2014, 00:43:24 »
Ja tam zawsze lubiłem Agraela za jego teksty w kampanii inferno :D
Drugim ulubionym bohaterem był Findan-przed ratowaniem Illoran pamiętał o harmonii,a gdy poszedł na wojnę,a potem chciał z Godrykiem i Zehirem pojmać Izabelę,spotkał Raelaga i niezbyt grzecznie się odnosił.
Godryk zawsze zachowywał zimną krew i nie uległ Markalowi jak Izabela czy Fiona(siostra Godryka)
I na koniec Biara-ona to potrafiła każdym manipulować oraz udawać,którąś z postaci z HOM&MV,a najlepszy jest jej śmiech i gdyby chciała to by uwiodła każdego bohatera płci męskiej i potrafiła wybrnąć z każdej sytuacji ^^



IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #671 : 22 Lipca 2014, 08:24:43 »
Masz trochę racji :)

Jak wiadomo nie jestem fanką V części, ale z moich ulubionych bohaterów mogę na pewno wymienić szlachetnego Godryka. Bardzo go polubiłam, był dobrym duchem w V części.

Następnie do gustu bardzo przypadła mi Biara, choć Demony które prezentowała nie były takimi samymi jak te z III. Miała niezły charakterek i wdzięk. Jak wspomniał kolega wyżej, miała duży potencjał ;) Szkoda, że twórcy bardziej tego nie wykorzystali.


IP: Zapisane
Lynx

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #672 : 01 Września 2014, 17:42:41 »
Bardzo lubię piątą część tej gry.
Moją ulubioną bohaterką jest Shadya,która jest bardzo tajemniczą postacią. Kolejne bohaterki,które bardzo polubiłam to Biara i Ornella.
Co do bohaterów moje uznanie zdobył Raelag za teksty,które stały się w jego znakiem rozpoznawczym. Cenię też Godryka. Idealny przykład człowieka honoru.
Te postacie mają swoisty klimat,nie są obojętne. Albo ktoś je lubi albo nie. Ich wygląd jest dopracowany w najmniejszych detalach oraz charakter.



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 42 43 44 [45]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.149 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry