Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 429776 razy)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 08 Sierpnia 2014, 12:38:29 »
- 843 RSS -rok jest tutaj opisany(http://www.gildia.acidcave.net/chronologia_ashanu.html#7
Ten rok jest też tutaj  ;D
http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_246_ashan.html

Wkleiłem ten tekst kilka postów wyżej. -.-


Oczywiście... to nie musi być Heroes 7..., tylko na przykład dodatek do M&M X Legacy, albo... mmo w Ashan, albo... powrót do projektu M&M Raiders.

Do projektu Raiders nie wrócą, ponieważ w jednym wywiadzie mówili o tym, że ta gra to był jeden wielki niewypał, który roił się od błędów różnorakiej maści. Ponoć przyniosłaby im więcej strat i szkód niż zysku. :P

Nie będzie to także dodatek do M&M X Legacy, ponieważ niedługo po wydaniu ostatniego ogłosili, że podejmują decyzję o zakończeniu wsparcia dla tej produkcji, co oznacza brak jej rozwijania w przyszłości.

Natomiast MMO w Ashan nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Ubi ma już Heroes Online, całkiem niezłą gierkę, która całkiem dobrze sobie radzi. Dodawanie do tego kolejnego internetowego tworu mogłoby wiązać się z przesytem (jest jeszcze DoC) oraz odciągnięciem ludzi od tej produkcji.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 08 Sierpnia 2014, 13:00:09 »
najlepiej byłoby gdyby ubi postanowiło że H7 będzie największą częścią tzn. wiele artefaktów , jednostek i oczywiście wszystkie zamki z Heroes 3,5 i 6 . A tak poza tym , to 843 RSS to przed wydarzeniami z H5 i po H6 ?


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 08 Sierpnia 2014, 13:06:25 »
Tak, VI toczyła się w 564 RSS, a V w 969.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 08 Sierpnia 2014, 13:10:18 »
@flapdzak

Co do twojego starszego posta o facebookowej stronie Ubisoftu, gdzie od pewnego czasu zamieszczają tam zdjęcia z poprzednich części chronologicznie (w sensie 1-6), to może coś w tym być, ponieważ po co mieliby robić coś takiego? Może chcą nas przygotować na "coś" i po tym jak w tym tygodniu wstawią zdjęcie z H6 to w przyszłym pokażą jeszcze jedno, ale tym razem już z Gamesconu? Kto wie, może to naprawdę H7?
Jeżeli tak to trzeba będzie się modlić żeby ta gra nie poszła w ślady poprzedniczki...


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 08 Sierpnia 2014, 14:34:20 »
Jeżeli Ubi kasuje ze swojego forum wątki o H7 (które leżały tam już przez miesiące, jeśli nawet nie przez ponad rok) po pojawieniu się tego licznika, to nie wiem, czy jest jeszcze miejsce na jakiekolwiek dywagacje ;)


« Ostatnia zmiana: 08 Sierpnia 2014, 14:44:12 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 10 Sierpnia 2014, 11:37:06 »
większość informacji wskazuje że to H7 , np.
- ten wątek o h7 skasowany
- pokazywanie gier na facebooku ( heroes 1-6)
- "hadras" wytłumaczył dlaczego to nie mogą być takie gry jak "raiders" czy "MM X legacy dodatek "
- i inne

moim zdaniem w 90% chodzi ubi o Heroes 7

na facebooku ( https://www.facebook.com/MightandMagic?fref=photo ) ubi nie tylko podsumowuje wszystkie części ( znaczy nie podsumowuje tylko dodaje screeny ) ale też dodaje obrazki przedstawiające kryształy z chyba krwi smoków ( ostatni jest z 1 sierpnia , ale i tak to chyba nie koniecznie ma związek z gamescomem , nie? ( chociaż może...  ;) ))


PS. Mam pytanie : czy w przypadku Heroes 6 gdy ubi zapowiedział grę na gamescomie czy tylko powiedzieli że już zaczynają robić cześć 6 czy mieli już projekty które pokazali lub podali jakieś informacje ?



Wiadomość doklejona: Wczoraj o 17:53:10

na facebooku grafika z heroes 6 już się pojawiła  :D


« Ostatnia zmiana: 11 Sierpnia 2014, 20:22:59 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 12 Sierpnia 2014, 14:17:32 »
http://blog.twitch.tv/2014/08/live-booth-broadcast-schedule-for-gamescom-2014/

Might & Magic: Heroes 7 już pewne. W sobotę na twitchu pojawi się filmik z gry, a jutro zapowiedź.




« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2014, 14:31:27 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 12 Sierpnia 2014, 14:53:54 »
I tyle im wyszło z pilnowania przecieków i trzymania VIPów cicho, Googletwich gra na swoich zasadach. x]


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 12 Sierpnia 2014, 18:56:26 »
Jestem ciekaw, jak będzie wyglądała polityka Ubi w sprawie stopniowego prezentowania gry, no i czy nareszcie zobaczymy inne frakcje, niż te 5 znanych z podstawki H6...


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 12 Sierpnia 2014, 19:30:50 »
Kurcze, powiem Wam szczerze, że nawet mi udzieliło się czekanie z niecierpliwością na więcej szczegółów co do MM: H VII ;D

Mam nadzieję, że gra będzie zacna, błędy naprawione i że zadowoli wszystkich fanów serii :)

Życzę tego Wam i samej sobie :D


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 12 Sierpnia 2014, 19:44:06 »
  Nie tyle, że się spodziewałem, co wymagałem tego od Ubi, teraz tylko modlić się o samą grę. Ubi$oft rządzi się $woimi prawami, mam jednak nadzieję, że zrozumieli popełnione błędy i słyszeli masy narzekających graczy. No gdzieżby nie usłyszeli, musieli słyszeć.
  Gdzieś w głębi mnie jakiś głos podpowiada, żeby już przestać w nich wierzyć, ale nadzieję będę miał do końca. Pozostaje czekać na grę, mniej efekciarstwa, więcej prawdziwych herosków z dawnych lat.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 12 Sierpnia 2014, 19:58:20 »
Ja jednak wstrzymałbym się z jakimś ogromnym wiwatem, bo patrząc po opiniach dotyczących Heroes VI i Watch Dogs niekoniecznie następna część może wyjść tej serii na dobre. Jednak z drugiej strony Ubi znane jest też z dobrych gier o Assassynach, Heroes V też trzymało poziom, więc w sumie można patrzeć na to z nadzieją, że tym razem nie będzie problemów.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 12 Sierpnia 2014, 20:55:43 »
Przepraszam że tak niekoniecznie na temat , ale już zaraz pierwsze informacje na temat Heroes 7 a tu na portalu Tawerny niema nic o Cieniach Mroku  :( .
 
Jak wcześniej pisałem, na facebooku ubi publikuje grafiki z różnych części Heroes (1-6) i jeszcze grafiki kryształów z krwi smoków . Może ubi planuje SUPER część . Lub dodają to od czapy  :D

Przykład ?



« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2014, 21:11:04 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 12 Sierpnia 2014, 21:18:33 »
Przepraszam że tak niekoniecznie na temat , ale już zaraz pierwsze informacje na temat Heroes 7 a tu na portalu Tawerny niema nic o Cieniach Mroku  :( .

Ależ jest, jest - http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_534_jednostki-lochu-w-might-and-magic-heroes-vi.html, http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_535_budowle-lochu-w-might--magic-heroes-vi.html

Wracając do tematu, zachęcam wszystkich do śledzenia oficjalnej strony M&M jutro do południa.


IP: Zapisane
dnaflyer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 12 Sierpnia 2014, 22:46:14 »
eh..i jak zwykle ludzie w centrum uwagi, bo demony chcą ich pozabijać :P

mam nadzieję, że tym razem będzie więcej frakcji. Jakaś nowość też by się przydała. Sanktuarium bardzo lubię i wg mnie jak najbardziej udane


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry