Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 476 477 478 [479] 480 481 482 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2031772 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7170 : 17 Sierpnia 2012, 20:32:45 »
Nooo ładnie. Znaczy, że tyle było o herosach. Albo będą pomiędzy tymi patchami dodatki, albo szybko wydadzą je (patche) i tyle będzie z gry.

Nie powiem Druga opcja jest pesymistyczna, ale nie zdziwię się jak tak zrobią. Obawiam się, że wszystkie internetowe gry M&M są dla nich ważniejsze.


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #7171 : 17 Sierpnia 2012, 20:45:52 »
A ja myślę, że to by był biznesowy strzał w stopę. Dodatek przynajmniej jeden wyjdzie, bo tak się robi biznes.

Co do błędów: Nie wiem czy wysyłacie jakieś listy czy coś, ale mnie jeden szczególnie denerwuje: po wczytaniu gry w multiplayer czy hotseat przepada bonus z Podróżnika.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7172 : 17 Sierpnia 2012, 21:03:05 »
Zapowiedziano Heroes Online, więc nie wiem na co tu narzekać - prezentuje się znakomicie... może dlatego nie chcecie się o nim wypowiadać? Wszak Ubisoft można tylko hejtować. Jest też druga opcja - uważacie, że to jest jakaś mała, nieznacząca "gierka", bo odpalana w przeglądarce - głupie myślenie.

Dla mnie H6 może już zostać takie jakie jest, niech lepiej dobrze wykonają dodatek z Lochem.


IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #7173 : 17 Sierpnia 2012, 21:39:53 »
Zapowiedziano Heroes Online, więc nie wiem na co tu narzekać - prezentuje się znakomicie... może dlatego nie chcecie się o nim wypowiadać?
Dla mnie tylko "ok" to się zaprezentowało to króciutkie intro. Reszta to jednostki z HOMMV prowadzone przez Herosów z VI w przeglądarce. Mnogość mini tytułów, spin-offów, gier planszowych, komiksów, kompediów wiedzy świadczy o odcinaniu kuponów od marki. Co nie było by niczym złym w samym sobie (vide Władca Pierścieni, Star Warsy itp.) gdyby producent ogarniał grę matkę. A tak mamy: zamiast naprawić jedną grę (którą ci co mieli kupić już kupili) wydaj dwie nowe "darmowe" z minipłatnościami.
Wszak Ubisoft można tylko hejtować.
Nie wiem, jak to wygląda z innymi grami tej firmy, ale odnośnie HOMM VI inaczej się nie da...
Jest też druga opcja - uważacie, że to jest jakaś mała, nieznacząca "gierka", bo odpalana w przeglądarce - głupie myślenie.
Głupie bo? W Heroes Kingdoms pograłem tylko po Mistrzowską Katanę (żebym wcześniej zrobił sztuczkę z brakującymi broniami rodowymi to bym tego nawet nie ruszył) i co? Grywalność żadna, wszędzie tylko dokup żetony rodowe za eurosy.
Dla mnie H6 może już zostać takie jakie jest, niech lepiej dobrze wykonają dodatek z Lochem.
Jeśli gra do swojego końca zaklęciem Rozpacz będzie dodawała morale to będzie to najlepsze podsumowanie tej serii.


« Ostatnia zmiana: 17 Sierpnia 2012, 21:42:56 wysłane przez Virgo » IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #7174 : 17 Sierpnia 2012, 23:33:30 »
Cytuj
Zapowiedziano Heroes Online, więc nie wiem na co tu narzekać - prezentuje się znakomicie... może dlatego nie chcecie się o nim wypowiadać? Wszak Ubisoft można tylko hejtować. Jest też druga opcja - uważacie, że to jest jakaś mała, nieznacząca "gierka", bo odpalana w przeglądarce - głupie myślenie.

Ja osobiście - co prawda jak narazie nie wypowiedziałem się krytycznie na temat tychże nowych gier - mam pewne dość uzasadnione obawy, że będzie tak jak w Heroes Kingdoms, czyli: masz 50% wszystkiego, drugie 50% możesz mieć dokupując punkty. I znając współczesną politykę Ubisoftu, tak właśnie będzie: pewnie nie będzie możliwości mieć wysokiego poziomu w rankingu nie dokupując bonusów.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7175 : 17 Sierpnia 2012, 23:43:49 »
Jest też druga opcja - uważacie, że to jest jakaś mała, nieznacząca "gierka", bo odpalana w przeglądarce - głupie myślenie.
Głupie bo? W Heroes Kingdoms pograłem tylko po Mistrzowską Katanę (żebym wcześniej zrobił sztuczkę z brakującymi broniami rodowymi to bym tego nawet nie ruszył) i co? Grywalność żadna, wszędzie tylko dokup żetony rodowe za eurosy.

Właśnie o tym mówię - Kingdoms to jest prosta i głupia gierka, a większość z Was myśli, że Heroes Online to coś w tym rodzaju.

Nie starczyło Wam na tyle oleju w głowie, żeby wejść na stronę główną tawerny i oglądnąć screeny, gameplay, przeczytać wrażenia osób, który były na zamkniętych pokazach tej gry, a Ci mówią, że... wygląda ona nawet lepiej od H6! Zamiast tego lepiej opowiadać jakieś bajki o herosach z H6 stojących na czele armii z H5... żenada.

Technologia jest lepsza, zatrudniono do tego projektu najlepszych speców od flasha na tej planecie oraz firmę odpowiedzialna także za The Stettlers Online - również w przeglądarce, oto screen:



i Anno Online:



A teraz porównaj sobie jakość tych gier z Heroes Kingdoms, plemionami, travianami i innymi tego typu dziadostwami.

W Heroes Online nie będziesz musiał kupować "żetonów za eurasy", bo owe jedynie przyśpieszą rozgrywkę, a nie dadzą Ci przewagę w starciach z innymi graczami, bo trybu PVP nie będzie - może zostanie dodany "kiedyś".

HO prezentuje się nadzwyczaj ciekawie, a takie sceny, jak ta bitwa na moście, którą załączam do posta są tego przykładem.


IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #7176 : 18 Sierpnia 2012, 05:30:20 »
Nie starczyło Wam na tyle oleju w głowie, żeby wejść na stronę główną tawerny i oglądnąć screeny, gameplay, przeczytać wrażenia osób, który były na zamkniętych pokazach tej gry, a Ci mówią, że... wygląda ona nawet lepiej od H6! Zamiast tego lepiej opowiadać jakieś bajki o herosach z H6 stojących na czele armii z H5... żenada.
Skoro gra ma być lepsza niż Heroes VI nawert bez trybu multiplayer oznaczałoby to, że Ubisoft postawił krzyżyk na szóstce i następuje coś co ma miejsce przy wszystkich mmorpgach - przy odpływie graczy przechodzi się na tryb free to play licząc, że gra zarobi ostatnie pieniądze na płatnościach wewnątrz gry.

W Heroes Online nie będziesz musiał kupować "żetonów za eurasy", bo owe jedynie przyśpieszą rozgrywkę, a nie dadzą Ci przewagę w starciach z innymi graczami, bo trybu PVP nie będzie - może zostanie dodany "kiedyś".
Z tego wynika, że za kasę będzie do dokupienia tylko doświadczenie/jednostki/zasoby albo szybkość ich zdobywania.

HO prezentuje się nadzwyczaj ciekawie, a takie sceny, jak ta bitwa na moście, którą załączam do posta są tego przykładem.
Dla mnie to co widzę na tym screenie to żenada, ktoś komu się to podoba zabrakło chyba w oleju w głowie. Nie żebym starał się obrazić osoby prezentujące inne poglądy niż mój jedyny, słuszny.

Zresztą Grownock nieważne jakie te gry byłyby to ludzie jednak już kupili i zapłacili za inny produkt i zapewne chcieliby zobaczyć jego ukończenie. To, że wychodzą praktycznie jednocześnie 3(!) inne gry online, które wyglądają jak kopie popularnych kacianek, diablo i strategii przeglądarkowych oznacza, że firma już raczej nie poświęci tyle uwagi, ile gracze by chcieli, staremu produktowi.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7177 : 18 Sierpnia 2012, 12:02:16 »
OH MY GOD!!! Czy Ubi ma 20 pracowników? UbiSoft to ogromna korporacja, która sobie może pozwolić na kilkanaście projektów równocześnie. Wiadomo nie wszystko wychodzi dobrze, ale taka w zasadzie kolej rzeczy... Naprawdę czasami hejterzy mnie wkurzają, bo często nie potrafią podać sensownych argumentów, w tym przypadku widzę że jest tak samo - 'hejtujmy Ubi bo jest ogromne i znane'. Kiedy ja piszę posty, dlaczego mi się nie podoba Mass Effect 3 to podaje tyle argumentów ile tylko jestem w stanie, a na argumenty drugiej strony staram się rozwijać argumenty które podałem wcześniej. Takie trudne? Wiem, że większość rzeczy wynika z gustu konkretnego odbiorcy, ale zły element w grze zobaczy każdy, a dobry - nieliczni...


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7178 : 18 Sierpnia 2012, 12:13:15 »
To Heroes Online prezentuje się całkiem ładnie pod względem graficznym, szkoda tylko, że jest online. Mi osobiście jego wyjście nie przeszkadza, oby tylko Ubisoft poprawił błędy w H6, bo jeśli nie to trochę niefajnie z jego strony  ;)
Te nowe herosy wyglądają jak zlepek kilku gier min.H5 i H6.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #7179 : 18 Sierpnia 2012, 12:14:27 »
>Pisze posta o hejterach bez argumentów
>nie odnosi się do żadnego problemu

Priceless.

OH MY GOD!!! Czy Ubi ma 20 pracowników? UbiSoft to ogromna korporacja, która sobie może pozwolić na kilkanaście projektów równocześnie.
Oczywiście, że może, tym bardziej, że to darmowe gry przeglądarkowe. Co nie zmienia faktu, że pewnie gracze by wolili patche/nowe miasta do HOMM VI.
Cytuj
We won´t have the full team available for this but at least there will be 2-3 coders dedicated to it.
Limbic miał zajmować się tylko patchami, a 2 ostatnie patche w grze będą robiły 2-3 osoby.
Wiem, że większość rzeczy wynika z gustu konkretnego odbiorcy, ale zły element w grze zobaczy każdy, a dobry - nieliczni...
Heroes VI jest dobrą grą, ale przez politykę Ubisoftu, co ten sam przyznał, nie osiągnął swojego potencjału i prawdopodobnie już nie osiągnie.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #7180 : 19 Sierpnia 2012, 18:17:39 »
Cytuj
Heroes VI jest dobrą grą, ale przez politykę Ubisoftu, co ten sam przyznał, nie osiągnął swojego potencjału i prawdopodobnie już nie osiągnie.

Jednak kasę przyniósł, a oto przede wszystkim dla Ubi chodziło. Teraz chcą zarabiać jak najwięcej na samej serii, więc robią kolejne gry. Proste. A znając politykę Ubisoftu zapewne gry będą tak skonstruowane, że każdy kto będzie chciał osiągnąć dobry wynik, będzie musiał płacić realną kasę. Podany zostanie przykład Settlersów czy Anno - ok, te gry są świetne i niekoniecznie płatne (sam gram w Settlersów online), jednak przypominam, że np. H5 też było świetnie zrobione i nie potrzebowało miliarda łatek a dodatki były normalne.
Jak już wcześniej pisałem, możecie oczekiwać po nowych grach, iż dostaniecie mniej, niż oczekujecie, płacąc za to więcej, niż się powinno. Jak tylko zauważyłem, że z H6 powycinano kilka broni by użyć ich w celach komercyjnych, wiedziałem, że taki sposób tworzenia gier przyjął Ubisoft, a Piraci z Morza Sztormów tylko mnie w tym utwierdzili. Nie twierdzę, że to będą płatne gry, jednak sądzę, iż 50% każdego aspektu gry będzie darmowe, ale reszta - płatna.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #7181 : 21 Sierpnia 2012, 17:33:39 »
Na Twietterze, pojawił się Mysterious Hero a jego wpis to:

Cytuj
@MightMagicGame At long last I managed to get rid of that Barbarian. That fool's errand will keep him busy for some time.

Czyżby DLC z Sandro zbliżało się wielkimi krokami?

Mimo, że zasypali nas nowymi tytułami pokazują, że te kilka osób nadal nad szóstka pracuje :P Szkoda tylko ,że połowa plików tego DLC już w patchu 1.5 do gry weszła.


« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2012, 17:43:02 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #7182 : 21 Sierpnia 2012, 20:14:12 »
Jakiś zakładzik, że nowy boss widmowy smok to będzie Córa Mallassy ze zmienioną kolorystyką i innym portretem? ;D


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #7183 : 21 Sierpnia 2012, 21:09:26 »
To raczej pewne, nie spodziewam się innego rozwiązania. Głowa Sandro + jakiś bonusowy kostur to będą jedyne nowe modele, do tego jeszcze drugi miliard bohaterów i dwumisjowa kampania.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #7184 : 21 Sierpnia 2012, 21:56:05 »
Na Kwasowej jest secik, jakaś broń rodowa i widmowy smok jako prawdopodobna zawartość. Do tego w edytorze przy bohaterach kampanijnych mamy postacie ze świata Xeen oraz Sandro.

DLC jest już na 100% pewne. Pierwszy post nowego herosa sugeruje Sandro, pliki gry to potwierdzają a kolejne posty posiadają zawartość zbliżoną do postów Craga. Jako pierwszy dali nam do posłuchania głos "tajemniczego" weterana.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Strony: 1 ... 476 477 478 [479] 480 481 482 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry