Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Mój mały projekcik (Czytany 2741 razy)
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« : 21 Marca 2010, 22:04:04 »
Wyszedł kiedyś fanowski dodatek Legends of Anciest dodający kampanie o dziejach Axeoth, dlatego postanowiłem zrobić coś w odwrotną stronę. A mianowicie, w H4 zrobić kampanie o wydarzeniach mających miejsce przed wydarzeniami z podstawowej części gry H5, a mniej więcej tak:

Życie
Będzie to kampania o działaniach Nikolaja w walce z demonami. Pojawi się też przelotnie Izabela, częściej będzie też Godryk. Ogółem, będzie sie to skupiało na atakach demonów. Prawdopodobnie wystąpi też Agrael.

Ład
W tej kampanii opisane będą dzieje Cyrusa i Narxesa. Pojawią się też później narodziny Zehira (imię matki wymyślę) oraz eksperymenty magów chcących stworzyć orków.

Moc
Stworzeni orkowie pod wodzą Kunyaka uciekają na wyspy zamieszkałe przez piratów. Orkowie muszą tutaj walczyć zarówno z nimi jak i z nadchodzącymi armiami Ludzi Czerwonej Stali.

Śmierć
Tu opisywane są podróże Sandro oraz jego ucznia, Markala. Oczywiście Sandro będzie miał inny wygląd niż ten jaki mu przygotowali twórcy. Pod koniec będzie przygotowanie do obrony Lorekeep przed atakai Cyrusa.

Chaos
Długo zastanawiałem się nad tym, co tu dać. Co tu dam? Mroczne elfy pod wodzą Thuidiany uciekające przed l. elfami. Choć niektóre jednostki nie pasują, to jednak dam je tu.

Natura
Będzie tu pościg Tieru za m. elfami, które spaliły Bryghittę i zabiły elfickiego króla. Później będzie kampania Alarona, zakończona walką Aleksieja, Cyrusa i Alarona z Kha-Belethem.

I parę uwag:
-Ponieważ nastąpiły niektóre zmiany przynależności jednostek do miast (np. Orkowie tutaj należą do Chaosu, a Gryfy do Natury) często będzie tak iż armie będą mieszane (np. Nikolaj będzie posiadał często Gryfy w swej armii)
-Proszę też sobie nie układać tak, że wydarzenia z pierwszej kampani występują najpierw, potem te z drugiej kampani itp. Kolejność jest pomieszana, będą także czasami przeskoki (rzadko) czasowe (np. tu Tieru ściga m. elfy, a po chwili jest kampania Alarona)
-Jesli w jakiejś kampani występują postacie z poprzedniej (np. Cyrus podczas walki z Kha-Belethem) to nie będą one przenoszone, ale będą miały na nowo dodane umiejętności, gdyż byłyby błędy (Jeśli ktoś ściągnąłby np. kampanię nr. 6 i występywał by tam bohater z kampani nr. 2 której dany gracz nie ma).
-Nie będzie też można sterować demonami (Nekropolis będzie miało zablokowane budynki demonów), ew. dodam jakieś wsparcie od nich w jakiejś kampanii (Np. jeśli zrobię misję o klanie Blizny Duszy i będą wspierające ich demony, choć to tylko przykład)


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Erian

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Magic is most powerful weapon...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 21 Marca 2010, 22:35:21 »
Doba wiem, że to twój projekt dlatego nie mam zamiaru się wchrzaniać, potraktuj to jako dobra rady.

Życie
Tutaj mi się podoba, tylko pokaż to jako prawdziwą wojnę, partyzanckie ataki starcia w kluczowych miejscach a nie jakiś Epic w którym Nikolaj jeździ po wszystkim.

Ład
Może być aczkolwiek, mógłbyś tu uchwycić bunt jakiś magów niezgadzających się na stworzenie orków itp.

Moc
Bez zastrzeżeń. Ale z trochę innej perspektywy niż w scenariuszu z ToE.

Śmierć
Tutaj też ujdzie ale ja wolałbym zobaczyć dalszą podróż Arantira czyli między H5 a DM. Walki ze Stonhelm i pogoń za Serathem aż do świątyni. Mógłbyś do przedstawić oczami jakiegoś generała oraz oczywiście samego Arantira. Aczkolwiek w twoim pomyśle masz większą swobodę, pamiętaj to tylko sugestie.

Chaos
Dobre. Tylko pokaż tą ogromną desperacje mroczków.

Natura
Okej bez zastrzeżeń.

I życzę GL wziąwszy pod uwagę, że IV jest moim ulubiony Hirołsem.


« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2010, 22:37:46 wysłane przez Erian » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry