Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 103 104 105 [106] 107 108 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 429458 razy)
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1575 : 25 Sierpnia 2015, 07:58:51 »
Cytuj
Ciekawe, że pojawiają się tam też stworzenia Twierdzy oraz Nekropolii.
Albo Ubi zdecydowało się udostępnić wszystkie frakcje albo będzie można je spotkać jako jednostki neutralne na mapie. A może po prostu pokazali je tylko na potrzeby trailera.
Wystarczy, że obejrzysz trailer bety 1. Znajdziesz odpowiedź.  :P ;D
Żywiołak ziemi jako machina, jest wzięta z DoC'a.
http://www.duel.acidcave.net/sphinx/nneut06.jpg
Tak jak ż. wody.
http://www.duel.acidcave.net/5towers/s04_Cre_Neu_063.jpg

Ciekawe, kiedy update strony o modele "warfare units" Sylvanu i Lochu.


« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2015, 08:05:09 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1576 : 25 Sierpnia 2015, 10:40:19 »
W trailerze pierwszej bety jest wyraźnie powiedziane: "Wybierz jedną z dwóch frakcji - Przystań lub Akademię" oraz o dwóch scenariuszach dostępnych do gry. Nie pojawia się też żadna jednostka z innych prócz dwóch wspomnianych wyżej frakcjach.
W trailerze Bety 2 nie jest to w ogóle powiedziane, więc stworzenia Nekropolii i Twierdzy mogą pojawić się jako oddziały neutralne na mapie.
Tutaj jest trailer Bety 1 dla porównania:
https://www.youtube.com/watch?v=uklAiuqLCM8
A że biorą artworki z DoC'a to bardzo dobrze, bo moim zdaniem wszystkie są tam na wysokim poziomie.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1577 : 25 Sierpnia 2015, 11:16:04 »
Pomyliło mi się z tym:
https://www.youtube.com/watch?v=Wxcqx6fgCG4
Jeśli chodzi o 6 frakcji w becie... Nie. 100% Nie dadzą wszystkich zamków. Po coś było głosowanie.
0:32-0:45
Chociaż jako neutralne... Sam nie wiem. Czy dodanie nowych neutrali do gry na czas bety nic nie kosztuje? Myślę, że to na potrzeby zwiastuna.  ;D


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1578 : 26 Sierpnia 2015, 14:42:58 »
Betę można już pobierać. Do wyboru między innymi język polski, więc mamy okazję sprawdzić rodzimą lokalizację, mam nadzieję, że nie będzie tak niespójna jak ta z szóstki.



« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2015, 14:46:55 wysłane przez TTTr96 » IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1579 : 26 Sierpnia 2015, 16:23:37 »
Ho ho! U mnie beta działa znakomicie. W wersji polskiej (jak pamiętam) jest kilka błędów. Ale to tylko beta.  :P


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1580 : 26 Sierpnia 2015, 17:02:01 »
Pobrałem, pograłem ze 3min i wyłączyłem. Tak więc czas na pierwsze wrażenia... W komputerze mam AMD Athlon II X2 250 (2x3.00GHz), 5GB RAM-u DDR2 i GeForce 9600 GT 512MB, a to wszystko okraszone Windows 10 Pro x64. Najpierw menu główne, odpalam i tnie. Mogę się poruszać w miarę komfortowo, ale animacja ognia tnie. Przeszedłem do opcji, a tam prawie wszystko ustawione na maksa... Długo nie myśląc przestawiłem wszystko na ustawienia minimalne, a zostawiłem tylko rozdzielczość natywną monitora. Kiedy skończyłem się tym zajmować odpaliłem scenariusz dla pojedynczego gracza i wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że na najniższych ustawieniach gra wygląda gorzej od gier sprzed dekady! Boże, Heroes V się lepiej broni na każdych detalach niż Heroes VII. Do tego, ciągle nie mam jakiejś super płynności, takie 25 klatek 'na oko'. Wiem, że mój komputer nie spełnia minimalnych wymagań gry, więc cud, ze się odpaliło, ale niesmak pozostaje. Pierwsza beta nie działała mi płynniej, ale wyglądała nieco lepiej. Pokombinuję jeszcze nieco z ustawieniami, może uda mi się nieco wyostrzyć tekstury bez schodzenia poniżej 20 klatek. ;) Menu główne i ekran ładowania są przyzwoite, nie wybitne, ale mi się podobają. Natomiast, polska wersja językowa... Jeszcze przed rozpoczęciem pierwszego scenariusza, jak zobaczyłem te braki w tekstach (chyba się nie mieszczą) to mało nie zszedłem na zawał. Chyba nam się szykuje drugie Call of Duty: Modern Warfare 2, jeśli chodzi o zrozumiałość zwrotów...


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1581 : 31 Sierpnia 2015, 18:31:30 »
Uzupełnili w końcu oficjalną stronę o modele 3D, artworki i opisy klas bohaterów mocy i magii wszystkich frakcji. Na ujawnienie ich kół umiejętności będziemy jednak musieli jeszcze trochę poczekać, bo to pewnie wciąż "work in progress".
Jutro od 15:00 do 18:00 odbędzie się stream z bety 2. Będzie on transmitowany na oficjalnym kanale Limbic Entertainment na Twitch'u:
http://www.twitch.tv/limbic_entertainment/profile


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1582 : 03 Września 2015, 11:49:14 »
Nowy filmik przedstawiający m.in. niewielkie fragmenty kampanii, nowe mapy, menu kampanii:
https://www.youtube.com/watch?v=tBynwxEbh_Q


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1583 : 03 Września 2015, 14:56:36 »
Generalnie render mapki dalej mi się nie podoba, ale ta pod ziemią... to trochę co innego. Ona mi się podoba. Pewnie dlatego, że lubię takie motywy.

Nie szprycham niestety po niemiecku to i tego co koleś mówił nie zrozumiałam, ale części można się domyślić.

Widzę jednak, że panel rozbudowy miasta jak był szpetny tak dalej jest. Reszta jeszcze jakoś ujdzie, da się na nią przymknąć oko, ale na to? Niet.

Raczej nie planuję kupować gierki w dniu jej wydania. Nie chodzi już nawet o jej koszt, a o sam fakt, że nie mogę sobie pozwolić na nowe gry teraz. Magisterka. Kiedy jednak się z nią uporam mam nadzieję, że pojawi się już kilka modów. Zobaczymy, bo generalnie zagrać w to bym zagrała. Nie po to głosowałam na elfy aby teraz nimi nie grać.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1584 : 04 Września 2015, 20:52:24 »
Jak ktoś nie oglądał streamu Limbicu z Heroes VII to jest tutaj jeśli ktoś nie lubi się z twitch'em lub ma zbyt wolne łącze:
https://www.youtube.com/watch?v=Ph6SleJGrqg
W moim poprzednim poście pomyliłem się, bo nie był to stream z bety 2, tylko oczywiście z pełnej wersji gry. Jest to nieco nowszy build niż ten, w który możemy grać w becie.
Twórcy grają tam w dwie mapy, które znajdują się w becie oraz odpowiadają na pytania fanów.
Z ciekawostek zaprezentowanych na streamie wymienię, np. nowy sposób poruszanie się Troglodyty, czyli obiecany "burrow movement" zaliczany w kategorii poruszania jako teleportacja. Animacja wymaga jednak jeszcze doszlifowania.
Tury AI są o wiele krótsze - tura przeciwko 7 AI trwa zaledwie 35 sekund, a to tylko nieco nowszy build i ma być pod tym względem jeszcze lepiej, tak jak z samą "inteligencją" komputerowych przeciwników. Resztę musicie obejrzeć sami. Przecież to tylko niecałe 3 godziny. :P


« Ostatnia zmiana: 04 Września 2015, 21:12:41 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #1585 : 24 Września 2015, 10:58:58 »
Niesamowite, 5 dni do premiery, a tu cisza niczym na szczycie Mont Everest. Tawerna umarła, ale szczerze mówiąc na Grocie też nie jest za wesoło.

Ktoś zamierza kupić H7 na premierę? Ja się jeszcze waham, zrobiłbym to bez wątpienia, gdyby nie brak czasu na grę. Do inwestycji bardzo kusi widmo 2 darmowych DLC z niewykorzystanymi kampaniami z H4. Pewnie pod wpływem hype'u kupię, przynajmniej przetestuję dwie frakcje, którymi zagrać jeszcze nie miałem przyjemności - Twierdza i Nekro.

Przykro, że o grze jest tak cicho, bo zapowiada się serio dobrze. Zdecydowanie lepiej niż H6, a to wszystko dla mnie głównie zasługą tego, że frakcje są po prostu ciekawsze, jest ich więcej (także objętościowo, w obrębie jednej) i to zachęca do gry.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1586 : 24 Września 2015, 12:49:32 »
Kiedy był bug na UbiShopie (50zł za wersję zwykłą, 60zł za Deluxe) to złapałem Deluxe'a i na chwilę obecną wg Uplaya mam grę na koncie, więc czekam na pre-load/premierę. Myślałem o zakupie kolekcjonerki, ale niestety obecne fundusze mi na to nie pozwalają, liczę że nadrobię na święta czy jakoś w tych okolicach. W samą grę i tak na dobre zagram w połowie października, bo dopiero wtedy lapka kupuję, a obecny komp raczej tejże grze nie podoła wystarczająco (bety działały dość licho). Tak czy siak, ja czekam i staram się odpierać obawy. ;)


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1587 : 24 Września 2015, 13:31:24 »
Odpowiadając na pytanie niestety nie kupię H7. Raz, że mam parę nauczek przy kupowaniu w ciemno, dwa Ubi ostatnio robi wszystko by stracić zaufanie graczy, a trzy nie kupiłem jeszcze przez mieszane opinie H6. Wciąż się zresztą nad tym zastanawiam, bo boję się Uplay. No i dochodzi czas, którego nie wiem czy będę miał, a ta gra wymaga go trochę jednak.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1588 : 24 Września 2015, 14:47:43 »
Grę raczej na pewno kupię. Grając w betę, poza drobnymi niedociągnięciami związanymi na przykład z interfejsem czy problemami z IA u wroga, co pewnie zostało poprawione, byłem niesamowicie zaskoczony. Twórcy w wielu aspektach (m. in. przy umiejętnościach) sięgnęli po doświadczenia z piątej części, zachowując przy tym niektóre zalety z szóstej odsłony, co w większości przypadków było dobrym połączeniem.

Nie jestem zwolennikiem kupowania gier w ciemno, ale sądzę, że po becie może być już tylko lepiej. Ewentualnie poczekam na recenzje.


« Ostatnia zmiana: 24 Września 2015, 14:50:50 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1589 : 24 Września 2015, 21:30:24 »
Raczej nie kupię, magisterka, magisterka, magisterka... nie mam czasu aż nie skończę, a to będzie luty.

Ale potem kupię. Bo mi się podoba i daje dużo możliwości. Szczególnie modowanie :D


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 103 104 105 [106] 107 108 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry