Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Oficjalny Dodatek - Próba Ognia (Czytany 10597 razy)
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« : 27 Kwietnia 2016, 22:40:14 »
Wczoraj firma Ubisoft opublikowała >>informacje<< na temat nowego, samodzielnego dodatku do M&M Heroes VII - Próba Ognia. Udostępni nam on 2 kampanie i 2 nowe scenariusze Terry'ego Raya, 6 map do potyczek, a także (co najważniejsze) nową frakcję - Fortecę z krasnoludzką armią. Dodatek ma również usprawnić mechanikę gry.

Premiera już 2 czerwca!


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28 Kwietnia 2016, 07:22:17 »
Zapraszam na steama po więcej screenów z dodatku: http://store.steampowered.com/app/445310/

Już nie mogę się doczekać chomika! ;D
"Ten dodatek jest również dostępny samodzielnie, co oznacza, że do zagrania w Might & Magic Heroes VII: Trial by Fire nie jest potrzebna podstawowa wersja gry. Zmiany w rozgrywce zostaną udostępnione dla wszystkich w ramach ogólnej aktualizacji."

To znaczy, że ci co teraz kupią mają dodatek z grą, ale czy ci co już mają grę dostaną za darmo?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28 Kwietnia 2016, 12:39:14 »
@Mcichosz
To znaczy że gra będzie działała na zasadach 50 twarzy Gre... znaczy Cieni Mroku i TotE, kupujesz i grasz bez oglądania się na podstawkę którą swoją drogą można kupić za 120 w wersji EK czego bardzo żałuje teraz.

Odnośnie samego dodatku zobaczymy jak im wyjdzie, oby zmiany balansujące rozgrywkę był trafione i skonsultowane choćby z Viajpi lub posłuchano Community.
Ja czekam na głównie na re-work skill pizzy, balans statystyk frakcji oraz zmiany Menu głównego ;P gadające głowy są passe choć dubb do nich dobrany jest nieźle.
Arty frakcji Brodaczy nawet ciekawe, czekam na więcej info i na 95% nie kupuje Pre-ordera, poczekam na promo na Steam lub innych portalach.
Oszczędny Andrzej mode on.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28 Kwietnia 2016, 12:51:18 »
Jednak jeszcze 'Heroesy' żyją. Jak widać. Dodatek cieszy, zapowiada się bardzo fajnie.

Chomik bojowy rozwala system. Poza tym widzę inspirację Warcraftem. Krasnale żywcem wyjęte z WOWa, zbroje jak w Ulduarze na Northrend, a miasto to już punkt-w-punkt Ironforge.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 28 Kwietnia 2016, 13:22:27 »
@Mcichosz
To znaczy że gra będzie działała na zasadach 50 twarzy Gre... znaczy Cieni Mroku i TotE, kupujesz i grasz bez oglądania się na podstawkę którą swoją drogą można kupić za 120 w wersji EK czego bardzo żałuje teraz.
[...]
... czekam na więcej info i na 95% nie kupuje Pre-ordera, poczekam na promo na Steam lub innych portalach.
Oszczędny Andrzej mode on.

Ja osobiście czekam na taką edycję jaką kupiłem do H6 - kompletną. Za cenę podstawki w dniu premiery (albo taniej! - Oszczędny Andrzej mode on) mam grę z dodatkiem/dodatkami, i ewentualnymi DLC. Drugim powodem jest zwyczajnie fakt, iż dziecię moje zwane laptopem, zmienia się w grill gdy ma do czynienia z większością gier wydanych po 2010, a jest szansa, iż do końca tego roku, lub najpóźniej za 12 miesięcy zmienię toto na lepszy model. Być może. Bo w sumie pograłbym sobie w kilka gier, co to mi się wirtualnie na uplay'u lub steam'ie kurzą.

Chomik bojowy rozwala system.

Toż już w poprzednich częściach były tygodnie chomików, czekam ciągle na ten przyrost chomików, i wściekłych chomików bojowych!



« Ostatnia zmiana: 28 Kwietnia 2016, 13:27:19 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 28 Kwietnia 2016, 18:19:05 »
A może się mylicie? Może to kapibara? ;P


Dodatek..! Hurra..!

No to mam większy powód aby jednak zainwestować w tę grę jak już skończę te przeklętą mgr :D
Więcej modeli więcej motywów aby modować ^^

PS: podoba mi się ten wulkaniczny nosorożec i co coś co chyba jest skrzydlate i ogniste - walkiria?


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 28 Kwietnia 2016, 19:33:00 »
WIELKIE CHOMIKI ATAKUJO RATUJ SIĘ KTO MOŻĘ!!1!!1one11!

A tak już na poważnie to po tym jak premiera podstawki została zlana średnimi recenzjami i przeszła bez większego echa jest to pozytywne zaskoczenie, pod warunkiem, że Ubi popracuje nad sprawami technicznymi, które wedle recenzentów głównie dawały ciała.

Co do samej frakcji to liczyłem, że nie porzucą wątków krasnali, którzy byli całkiem fajnie zrobieni w H5 i się doczekałem :D Co do chomika, to tak ciężko mi o nim cokolwiek powiedzieć poza jedynm wielkim WAT DA FAK.

Krasnolud w zbroi wygląda podobnie do tych z HV, więc jest jak najbardziej git.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 01 Maja 2016, 15:00:48 »
A może się mylicie? Może to kapibara? ;P
PS: podoba mi się ten wulkaniczny nosorożec i co coś co chyba jest skrzydlate i ogniste - walkiria?
Według Ubi ten gryzoń to Kobold. :haha:
Tak, to Walkiria a ten nosorożec to taki odpowiednik Dzikiego Zębacza z H4:



IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 01 Maja 2016, 15:21:30 »
Nie wierzę w to, ale podobają mi się te jednostki. Niby wszystko zbliżone do konceptu z HV, ale jednak na tyle zmienione, że na prawdę je lubię.

Najbardziej podoba mi się ten nosorożec, który mimo wszystko tutaj pasuje, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że są tutaj Jaszczuroludzie i chomiki dzierżące kusze... eh...

No, ale tego, to jedynie potwierdza nam, że nie dostaniemy już Cytadeli z H3, ponieważ wszystkie jej jednostki są porozsiewane po innym frakcjach, chociaż mam nadzieję, że moderzy zmienią ten stan rzeczy. ;)

Ogólniej jetem pozytywnie zaskoczony i może gdy zbiorę na nowego kompa to zainwestuję również i tę gierkę.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 01 Maja 2016, 15:59:03 »
A to jaszczurki nie są neutralami? Bo nie wyglądają mi na część zamku krasnali.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kobold ja tam uważam, że koboldy mogą być i takie... wikipedia wikipedią, ale tylko w DD koboldy to jaszczurki.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 01 Maja 2016, 16:05:24 »
A to jaszczurki nie są neutralami? Bo nie wyglądają mi na część zamku krasnali.

Eh...
Najpewniej przeoczenie z mojej strony, bo pisałem o tym co widziałem, ale nie przyglądałem się niczemu.
Z tego co widzę to jednak wszystko wskazuje, że będą neutralni, bo na przedstawionym nam obrazku nie kontroluje ich żaden bohater. Muszę również przyznać, że serio nie pasuję względem wyglądu do krasnoludów i chyba jako jedyni nie mieliby wówczas zbroi, więc tego... no pomyliłem się, no. :P


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 03 Maja 2016, 12:10:43 »
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/random-skill-revision
Co sądzicie o nadchodzących zmianach? Według mnie to jest ruch w dobrą stronę odnośnie powrotu do modelu z H5 TotE. Oby to tylko zbalansowali z Racial skils i nie dochodziło do blokady niektórych skilli których w obecnym systemie jest co nie miara.

Jakie jest wasze zdanie na temat powrotu % do gry? Czy obecne cyferki wam się podobają czy też przerażają? Mi osobiście odpowiada system % i niskie liczby np szczęście które posiadanie dajmy na to 3 w H5 było niezłe bo często był atak z szczęściem albo morale +3 i jednostki szybciej sunęły nam po pasku inicjatyw.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 06 Maja 2016, 00:01:19 »
Nie mogłem się powstrzymać, przepraszam



Ps tak, mem mój :P

dla niezbyt kumatych:
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/keepers-of-the-flame


IP: Zapisane
Ursus2014

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


"Carpe Diem".

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 05 Lipca 2016, 11:22:10 »
Dnia 1 sierpnia na twitchu Limbica odbędzie się stream z nadchodzącego dodatku
https://steamcommunity.com/app/321960/discussions/0/358415738216204096/


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 03 Sierpnia 2016, 12:57:10 »
Premiera... już jutro? Czy odwołają w dzień premiery? Wszędzie cisza, żadnej reklamy, zero marketingu, zero hype'u - czy to serio wychodzi już jutro? Czy może znowu odwołają premierę... w dzień premiery? O co chodzi?

W każdym razie dodatek będzie chyba ostatnim tchnieniem życia ze strony M&M.

Szkoda, przynajmniej będzie trochę zabawy z nową frakcją... na pożegnanie.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry