Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Poszukuję mapy: "Świat" (Czytany 3950 razy)
klusek_rules

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 04 Czerwca 2010, 13:56:46 »
Witam!
Jakiś czas temu grałem w mapę świat! Bardzo mi się spodobała ale nie mogę jej ponownie znaleźć. Mapa prawdopodobnie nazywała się "świat" ale tego na 100% nie jestem pewny. Na powierzchni była odzwierciedlona mapa świata, w podziemiach było "piekło" tzn. zamki inferno którymi sterował komputer. Czy może ktoś grał w tę mapę albo wie skąd ją ściągnąć?


IP: Zapisane
radanat

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 71


Zabójca na zlecenia Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04 Czerwca 2010, 14:30:30 »
czy chodziło ci o mape "cztery strony świata" którą można ściągnąć tu:

TU ? innej nie znalazłem


IP: Zapisane
klusek_rules

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 04 Czerwca 2010, 22:53:59 »
Niestety to nie ta mapa. Jak napisałem w poście, mapa była była wzorowana na naszym świecie ( były cztery kontynenty obie Ameryki Europa i Afryka ) a w podziemiach był tylko gracz komputerowy z zamkami inferno. Ta mapa, której szukam jest podobna do "mapa świata" znajdującej się na stronie którą podałeś. lecz zasadniczą różnicą są podziemia, które są zupełnie odmienne.

Bardzo możliwe że to nie była polska mapa. Grałem w nią tak dawno temu że nie pamiętam opisu mapy ( języka w jakim był napisany ).


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 05 Czerwca 2010, 12:06:18 »
Sporo jest takich map które odzwierciedlają cały świat , praktycznie nie możliwym jest znaleźć tą której poszukujesz bez żadnego wzorca.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




klusek_rules

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 05 Czerwca 2010, 12:42:51 »
A mógłbyś wysłać parę linków ze stronami na którym mogę znaleźć mapy, które masz na myśli ? Tylko bez heroes3.eu , mapy.heroes.net.pl i paru podobnych.



PS: Już znalazłem mapę. Jeśli kogoś interesuje to dodaję ją do załącznika aby można było ja pobrać.


« Ostatnia zmiana: 05 Czerwca 2010, 17:09:37 wysłane przez klusek_rules » IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 05 Czerwca 2010, 19:28:41 »
Ok wyjaśnione , close.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry