Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 11 12 13 [14]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Lektura fantasy (Czytany 59136 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : 16 Kwietnia 2013, 20:54:45 »
Nie mówię o tym. Chodzi mi o fakt, że Yennefer w tym opowiadaniu siłuje się z dżinem, który powinien być na tyle silny by przenosić góry. Przecież jeśli geniusze są tak silne to bez trudu powinien sobie poradzić z czarem, który go więził w budynku. Z drugiej strony to, że dżin może być do tego zdolny nie oznacza, że jest to takie byle gówno w jego wykonaniu, że nie kiwnie palcem i góra podskoczy. Pewno by coś takiego zrobić potrzebne są solidne przygotowania. Zaś normalnie w trakcie tej sytuacji był zupełnie nie przygotowany... sam nie wiem. Ostatnio mam manierę widzenia wszystkich kruczków, które mogą być jakkolwiek niezgodne z lub są lekko naciągnięte. To strasznie wnerwia i psuje czytanie jakiejkolwiek książki...


« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2013, 20:57:53 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : 16 Kwietnia 2013, 20:59:31 »
Góry przenosił d'ao, geniusz ziemi, bo to jego domena. Dżin to geniusz powietrza, może właśnie uwięzienie go w zamkniętej przestrzeni skurczyło jego moce. Pamiętajmy też, że magia nie musi być do końcu rozumiana - spisana wzorami i liczbami magia nazywa się technologią. :) Przyjmij po prostu, że Yennefer związała dżina przeznaczonym do tego czarem i ciesz się sagą. :)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : 16 Kwietnia 2013, 23:05:54 »
W sumie masz rację. Po prostu ostatnio jak czytam wszędzie szukam perfekcji zbyt bardzo i przez to tracę dużo radości. Wnerwia mnie to. Bierze się to stąd, że chcąc zasięgnąć opinii na temat danego tytułu wśród książek/filmów/gier lub po prostu zweryfikować swoje zdanie z innymi często można się spotkać z hejtem, który czepia się byle gówna. Jak tak co chwila czytasz coś takiego to sam mimowolnie zaczynasz wszędzie widzieć najmniejsze głupoty...


« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2013, 23:09:55 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : 25 Listopada 2013, 17:21:00 »
Mam pytanie: czytał ktoś może najnowszą książkę Sapkowskiego, "Sezon burz"? Polecacie? Warto, czy nie warto? Został zachowany ten sam klimat, czy może Sapciowi nie udało się go uchować? I jak wygląda w porównaniu z innymi książkami z serii o wiedźminie? Pewnie i tak kupię, ale wolałbym najpierw dowiedzieć się czego się spodziewać, żeby nie było rozczarowania.
Tylko bez spoilerów, plis!


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : 25 Listopada 2013, 17:38:36 »
Nie rozczarujesz sie, bo Bezon Surz ma poziom ( Imo) dwóch pierwszych tomów, i czyta sie go bardzo szybko i przyjemnie. Kupuj jak najszybciej.

I nie odchodź z foruma :d


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : 25 Listopada 2013, 17:56:15 »
Nie czytałam, ale moja koleżanka o dobrym guście literackim poleca. Mówi, że książka jest przezabawna i trzyma poziom poprzedniczek.

Popieram N- nie odchodź z forum ;)


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : 26 Listopada 2013, 16:01:55 »
Dzięki za opinie, teraz jeszcze bardziej mam smaczek na tą książkę.
I postaram się wpadać częściej ;]


IP: Zapisane
LordMergoth
« Odpowiedz #202 : 23 Grudnia 2013, 20:48:49 »
Dla mnie Tolkien, Cornwell, Sapkowski oraz Sturlusson, jako pionier w sztuce skandynawskiej.


IP: Zapisane
Yen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #203 : 04 Września 2018, 10:40:14 »
Tolkien, Gaiman, Spakowski. Kiedys bardzo lubilam Ćwieka i Kossakowską, ale mi przeszlo xD


IP: Zapisane
Adelor

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #204 : 10 Grudnia 2022, 17:40:06 »
Tolkien numer jeden, Herbert, Ziemiański i Sapkowski jeśli chodzi o polskie


IP: Zapisane
Podpis?
Strony: 1 ... 11 12 13 [14]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry