Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Dlaczego wydano tą grę? (Czytany 31295 razy)
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 08 Stycznia 2010, 16:37:35 »
Przecież 3do zbankrutowało przez tą grę.Nie czaję o co ci chodzi...

Nie wiem jak to do końca było, ale Dark One ma trochę racji. 3DO nie miało zbyt dużo kasy, więc nie mogło za bardzo zainwestować w Homm 4, a musieli na czymś zarobić,aby nie zbankrutować. Ale czwórka była niewypałem i mimo jej wydania zbankrutowali.


IP: Zapisane
dziecioludek

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


HoMM Maniak

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 18 Sierpnia 2012, 17:16:09 »
Wszyscy tak krytykują tą grę ale to pewnie dlatego, że jako JEDYNA z serii homm'a jest całkowicie inna niż 1,2,3&5. Gracze przyzwyczajeni do Bohatera który nie bierze bezpośredniego udziału w walce dostali porażenia mózgu od tej nowości, tak samo jak od tego, że oddziały mogą się poruszać same bez bohatera. Te 2 główne nowości tak ludzi zaskoczyły ze zaraz każdy pomyślał ''ble fuj ohyda co za lipa'' tylko z takiego powodu, że homm 4 był 1szym który miał całkowicie oryginalne opcje. Do tego w homm4 wprowadzono najlepszą rzecz na świecie - KARAWANY. Ilekroć wracam do homm 3 & 5 (podstawki 5) wkurza mnie niemiłosiernie brak karawan, które w 5tce są dopiero w HoF & ToE.
Aktualnie naparzam w 4reczkę i ubaw mam większy niż często miałem grając w 3 lub 5.
Pod względem graficznym oczywiście zawsze homm 5 i 6 wygrają ale jeśli chodzi o ogólną fabułę to 4 ma przyjemną. W 5tce irytuje brak wyboru kampanii - musisz jechać po kolei - gryfy, demony itd bo inaczej ta gra by fabuły nie miała, gdzie w homm4 fabuła będzie zawsze, nieważne w jakiej kolejności grasz.
Podsumowując - NIE faworyzuje ŻADNEJ części homma. Prawdziwi fani serii HOMM znajdą coś unikatowego i fascynującego w każdej części tej gry. Pozdro :)


IP: Zapisane
''If I tear you open wide, take a look inside
Are you pretty?
Can I get inside your mind, see what I can find?
Are you pretty?
So just take off that disguise, everyone knows that you're only
Pretty on the outside''
maciejko044

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 24 Października 2013, 09:25:02 »
Ja tam zawsze 4 lubiłem według mnie jest o wiele lepsza chociażby od 6, a soundtrack ma najlepszy w całej serii ;D


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry