Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ścieżka dźwiękowa. (Czytany 2168 razy)
horda1

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27


Ach ta magia!Zawsze najlepsza

Zobacz profil WWW
« : 22 Kwietnia 2011, 17:34:13 »
Witam.Czy wie ktoś z kąd można by było ściągnąć niektóre fragmenty ścieżki dźwiękowej.Bardzo mi się ona spodobała,i chciałbym mieć na swoim komputerze niektóre fragmenty do przesłuchania bez włączania gry.Chodzi mi np.o muzykę z mapy przygody,i kilku miast.Moim skromnym zdaniem,to właśnie muzyka znacząco podniosła tą część krytykowaną przez fanów sagi.Choć niektóre kawałki,np.town theme przystani szybko doprowadziły mnie do wyłączenia głośników,to inne kawałki sprawiły,że specjalnie czekałem z zakończeniem tury,aby ich posłuchać.Mam nadzieieję,że jest to możliwe.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22 Kwietnia 2011, 17:37:55 »
Z wrzuty. Znajdujesz utwór, kopiujesz link i wrzucasz na zapisce lub innej stronie tego typu. Proste, ja tak robiłem.
Innym spodobem jest znalezienie w folderach gry "music" i poszperać w nim, kopiujesz pliki muzyczne, wklejasz do nowego folderu na pulpicie i gotowe. Jednakże te druga metoda nie jest za skuteczna, bowiem tak próbowałem zrobić z Dark Messiaha- nie znalazłęm plików muzycznych, cały folder był pusty.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 22 Kwietnia 2011, 17:52:48 »
Wszystko jest na youtube. Ja przyznam się tak właśnie słucham sobie muzyki z Hirołsów czasami. Więc tam masz wszystko. A jak chcesz sobie słuchać np na komórce w podróży, też nic nie stoi na przeszkodzie. Znalazłem ostatnio kilkanaście wątków w internecie na wszelakich forach gdzie są wrzucone linki do cały płyt gdzie są wszystkie utwory muzyczne z poszczególnych części. Sam tak pobrałem właśnie muzykę z czwórki.

Nie chcę reklamować innych stron na forum, może być to niepożądane  lub zakazane, ewentualnie być w złym guście więc jeśli chcesz mogę Ci wysłać poprzez prywatne wiadomości wątek, gdzie są linki do pobrania całej ścieżki dźwiękowej.


« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2011, 17:55:58 wysłane przez Adaskop » IP: Zapisane

horda1

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27


Ach ta magia!Zawsze najlepsza

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 22 Kwietnia 2011, 18:25:11 »
Adaskop byłbym wdzięczny za ten link.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry