Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Czy Heroes 5 pójdzie na moim komputerze ? (Czytany 1559 razy)
SunHi

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 26 Sierpnia 2017, 17:06:36 »
Jestem dziewczyną,więc nie rozumiem takich rzeczy. Ale z tego co udało mi wywnioskować to :
Karta graficzna: Nivida  GeForce GTX 450
RAM : całkowita 4 GB dostępna 1,67 GB
Procesor : AMD Athlon(tm) II X2 265 Processor, 3300 MHz, Rdzenie 2
To wystarczy ? Czy mam jeszcze coś znaleźć ?  :P :P


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Sierpnia 2017, 18:54:01 »
Wystarczy. Heroes 5 ma o wiele niższe wymagania sprzętowe.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 27 Sierpnia 2017, 16:51:21 »
Spokojnie starczy, aczkolwiek będziesz musiała przywyknąć do przydługiego ruchu komputera, gdy będzie wykonywał swój ruch. :P 1,67 GB ramu wolnego to trochę mało dla strategii. ;) Dziwi mnie fakt, że procek taki mocny, a ramu tak mało. :o
Dla porównania swojego czasu grałem w Hirosy na procku 1.8x2 z 3,35 gb ramu wolnego. Z grafą było u mnie słabo (nie podam dokładnie która nvidia ale była na pewno starsza od Twojej). Działał na minimalnych przy ścinach w niektórych cut scenkach i na większych mapach. Aczkolwiek AI nie był mimo wszystko za szybki ze względu na słaby procesor. :/ Polecam zmniejszyć ilość aplikacji działających w tle poprzez menedżer zadań, na pewno pomoże.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28 Sierpnia 2017, 11:41:48 »
Jak na wbudowaną pamięć 4 GB, dostępna pamięć w ilości 1.66 to dziwnie mało, to prawda. Stosowną pomoc, jeśli takiej potrzebujesz, możesz znaleźć bez problemu na internecie. Np. tu: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/978610/the-usable-memory-may-be-less-than-the-installed-memory-on-windows-7-b

Natomiast sam heroes 5 z zasady w późniejszych etapach rozgrywki ma absurdalne tury. Tego nie da się wyeliminować żadnym sprzętem. Na moim procesorze 4x3GHZ i 8 GB RAM tury i tak pod koniec gry mogą trwać nawet kilka minut.

Ja w heroesy 5 grałem na pamięci 512 MB i procesorze 3.0 (jednordzeniowym) i hulało bez problemu, co prawda na najniższych i z lekką ścinką, ale w strategi tak się tego nie odczuwa.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry