Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
MÓJ BLOG FILMOWY! (Czytany 2386 razy)
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« : 04 Grudnia 2016, 09:58:56 »
HEJ!

Witajcie! To ja, niedoceniony. Już od dawna nie interesuję się fantastyką w tak wielkim stopniu, co kilka lat temu. Z czasem tylko słucham muzyki z gier albo raz na jakiś czas jeszcze w coś pogram... ale moje zainteresowania się zmieniły od tego czasu i jedyne, co teraz robię, to oglądanie filmów, które stały się moją prawdziwą pasją! Ponieważ jest to dział poświęcony muzyce i filmom, chciałbym Wam wszystkim, drodzy fani Heroesów, polecić mój blog TESLICUS, w którym zamieszczam recenzje filmów z różnych lat i z różnych gatunków. W miarę rozwoju bloga każdy będzie mógł tam znaleźć coś dla siebie.

Oto link:
http://teslicus.blog.pl/

Na dzień dzisiejszy mam recenzje dwu filmów o Krzysztofie Kolumbie, dwu filmów o malarzach - Rembrandcie i Beksińskim, filmie fantasy oraz ekranizację lektury szkolnej. To na razie niezbyt wiele, ale będę go uzupełniał. Niedługo dam recenzję filmu "Body/Ciało".

Zapraszam wszystkich, którzy również należą do kręgu miłośników kinematografii. 8) Pozdrawiam!


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
simufi



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 22 Grudnia 2016, 13:36:56 »
Ciekawy blog. Będę obserwował :)


IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 25 Grudnia 2016, 16:07:45 »
@simufi - miło mi to słyszeć. Dzięki za słowa zachęty :).

No, bardzo się cieszę, że kogoś udało mi się zainteresować. O to mi właśnie chodziło. ;)

Przez tydzień od dodania drugiej recenzji z cyklu "Wajdoskop" nie wysłałem nic, bo są święta, ale to nadrobię. Mam wiele recenzji do napisania, zwłaszcza, że obejrzałem sporo filmów Andrzeja Wajdy, a w dodatku jeszcze ta powieść... czeka mnie dużo roboty z moją internetową twórczością publicystyczno-literacką, ale będę się starał.



IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Shanna



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 17 Sierpnia 2018, 10:02:06 »
Z checia bym sprawdzila tego bloga. Gdyby nie padl od slomianego zapalu autora :P


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry