Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Anime (Czytany 25151 razy)
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« : 29 Maja 2006, 17:15:10 »
Witam !

Czy ogląda ktoś z was może tu jakieś anime ?
Jeśli tak to napiszcie co.

Ja oglądałem i oglądam :

1.Naruto - anime o shinobich ( ninja ), oraz chłopcu w którym został zapieczętowany lisi demon ( być może niedługo będzie na polskim TV ).Chce on zostać najsilniejszym ninja w wiosce ninja, niestety nikt go nie akceptuje, niedługo Naruto ( główny bohater ) dowiaduje się że ma w sobie zapieczętowanego demona. To jest przebój który może się równać z Dragon Ballem.

Download ( by Torrent ) :

Link bezpośredni - Odcinki 1 - 25 Download Torrent
Polskie napisy :
Napisy 1-25

Link bezpośredni - Odcinki 26-50
Download Torrent
Polskie napisy :
Napisy 26-50

Link bezpośredni - Odcinki 51 - 75
Download Torrent
Polskie napisy :
Napisy 51 - 75

Link bezpośredni - Odcinki 76 - 100
Download Torrent
Polskie napisy :
AnimeSub.info

Link bezpośredni - Odcinki 101 - 125
Download Torrent
Polskie napisy :
AnimeSub.info

Link bezpośredni - Odcinki 126 - 150
Download Torrent
AnimeSub.info

Hardsub by AnimeOne
Napisy 1-75 by hades 36

Info : Dotychczas wyszło 187 odcinków. Jednakże do 136 odcinka jest wszystko z fabułą. Potem już są zapychacze, które oglądacie na własne ryzyko. Od linka 76-100, podawałem linki do serwisu z napisami do Anime. Mam nadzieje że potraficie korzystać z wyszukiwarki, tak więc wystarczy będzie wpisać np. "naruto 76", tu przykład do odcinka 76. Jeden torrent zajmuje 2 GB. Tak więc nie przeceniajcie się.
Polecam także konohaSENPUU.net - najlepszą polską strone o Anime&Mandze Naruto

--------------------------------

2.Bleach -  anime w którym pewien nastolatek zostaje obdarzony mocą boga śmierci. Od tej pory walczy z Pustymi, zniewolonymi duszami. Pewnego dnia jego towarzyszka, która ofiarowała mu tą moc zostaje aresztowana przez innych bogów śmierci z powodu właśnie przekazania tej mocy. Dużo fajnych efektów.

3.Fate/Stay Night - anime w którym 7 mistrzów i 7 sług walczy o Świętego Graala. Akcja toczy się w współczesnym japońskim mieście. Mistrzowie są magami, i zarazem współczesnymi ludźmi. Głównym bohaterem jest Emiya Shirou.

4.Azumanga Daioh - O uczniach liceum. Wśród tych uczniów jest 10 letnia Chiyo-chan ( po polsku to jest coś jak Kasia ). Jest ona nadzwyczajnym dzieckiem i dlatego ze szkoły podstawowej przerzucono ją od razu do liceum. Od tej pory czekają na nią niezliczone perypetie.

5.Excel Saga - seria parodiująca wszystko, od Rambo po Hitlera a nawet Atak Marsjan. Opowiada ona konkretnie o tajnej organizacji "Across". Jest ona dwuosobowa, składa się z szefa i pracowniczki. Tą pracowniczką jest Excel, jest także zakochane w swoim szefie - Paparazzo. Wykonuje różne misje, podczas których dobrze się bawimy.


Jeśli ktoś się zainteresuje to można pytać. Ja ewentualnie moge dać linki do torrentów .


« Ostatnia zmiana: 01 Czerwca 2006, 17:39:30 wysłane przez Lisu » IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29 Maja 2006, 21:07:40 »
Jak dla mnie DB rządzi.Na nim się wychowałem i daże go wielkim szacunkiem.Ale zainteresowała mnie ta Excel Saga.Mógłbyś o niej więcej opowiedzieć?Acha i skąd masz takie zarąbiste sygny?


IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 29 Maja 2006, 23:01:51 »
Na Dragon Ball się prawie każdy wychował komu się nudziło w zimowe lub nawet te letnie wieczory. A Sygnia jest z anime Naruto, mam jeszcze inne ale to na innych forach. Sam ich nie zrobiłem :) Chcesz to ci moge dać bezpośredniego linka tylko to się musisz skontaktować przez PM.

A Excel Sage od niedawna oglądam. W sumie 3 odcinki obejrzałem. Cała seria ma 52 odcinki. Jest ona dość ciekawa. A sam Naruto jest w pewnym sensie podobny do DB.

Nie mam bardzo linka odpowiedniego żebyś sobie chociaż na próbe zobaczył. Musisz użyć więc sieci p2p : eMule lub DC++. Mam torrenty ale do całej serii i do połowy.


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 30 Maja 2006, 21:03:53 »
Dla mnie DB i CT ale z wielką checią obejrzałbym sobie Naruto bo wszyscy to anime chwala wiec musi byc warte obejrzenia


IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 01 Czerwca 2006, 17:41:00 »
Podałem linki bezpośrednie do torrentów i napisów do Naruto. Jeśli ktoś będzie zainteresowany innymi anime to moge także podać linki.

Polecam także mangę, ale na to już osobny temat będzie potrzebny.


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 01 Czerwca 2006, 20:10:53 »
NIe moge odpalić. Przez jaki program trzeba to otwierać??


« Ostatnia zmiana: 01 Czerwca 2006, 20:15:05 wysłane przez smith » IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 01 Czerwca 2006, 21:27:26 »
A jakie rozszerzenie?Może rvbm?


IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 02 Czerwca 2006, 17:57:45 »
To jest tylko .torrent , musisz mieć program do pobierania przez torrenty ( np. BitLord, Azureus ) i dopiero wtedy ściągać. Sam jeden plik torrenta nic tu nie da 0_o.

A rozszerzenie to .avi Smith na pewno nie pobrał w tak krótkim czasie całych 2 GB, chyba że ma mega szybkiego neta.


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 21 Czerwca 2006, 21:04:08 »
Nie rozumiem ludzi którzy nie lubią anime. Przecież w niej można znaleźć praktycznie wszystko. Moje ulubione to DBZ, Hellsing i Ghost in the Shell.


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 28 Listopada 2006, 07:45:52 »
Ja również lubię Droagon Balla. Bardzo fajna anime. Oglądałem wszystkie odcinki, ale najlepsze były DB i DBZ. DB GT nie było już takie fajne, bo nie tworzył ich Akira Toriyama (chyba). W tej anime podobają mi się szczególnie walki - no cóż, najlepsze momenty.


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 12 Kwietnia 2007, 22:31:09 »
A ja kocham anime tyle tego mam Naruto już 2 część ,Bleach też super ,Full metal alchemist,i wiele wiele innych
DB to klasyka ja mam uncuty na kompie po japońsku z napisami i z super jakością lepsze od lektora


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




krevo007



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 24 Maja 2007, 18:47:59 »
witam tez ogladam naruto :) ogaldalem bo teraz ogladam Naruto_Shippuuden narazie jest tylko 14 odcinkow jest wypasiony to dalsza czesc 1 tlyko naruto i reszta sa juz bardziej dorosli i bodajze tak smiem sadzic ze znaja nowe umiejetnosci sakura na penwo  /w00t/


IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 30 Maja 2007, 19:35:01 »
Ooo widzę, że jest tu klub Naruto. Słyszałem, że ta wasza bajeczka leci na Jetixie. :D
Nie mówię, że anime jest do dupy.


« Ostatnia zmiana: 30 Maja 2007, 19:37:25 wysłane przez Tobiasz » IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 30 Maja 2007, 21:45:36 »
Oczywiscie ze są tu fani Anime ja osobiście oglądałem takie jak FMA, Chobits, DB (moim zdaniem to nie jest prawdziwe Anime) GTO, NeonGenesis Evangelion i wiele wiele innych choć nie pamiętam jakie miały nazwy o była jeszcze Wymyślona Wii czy jakoś tak ;p Naruto również oglądałem ale nie lubie takich Anime o samurajach itp. Ale godne uwagi znam ludzi dla których Naruto jest ostrą zajafka ja osobiście mam zajafke co miesiąc na co innego ;p teraz na CHOBITS ale przechodzi ;p

PS: Tobiasz leci na jetix i codziennie ogląda te Anime więcej młodzieży niż ty masz włosów nie powiem gdzie bo by wykasowali to moderatorzy


« Ostatnia zmiana: 30 Maja 2007, 21:47:09 wysłane przez Rasti » IP: Zapisane
mateo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 154


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 30 Maja 2007, 23:39:57 »
Ja nie oglądam...


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry