Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Epic Rap Battles (Czytany 2569 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« : 16 Lipca 2014, 14:21:48 »
Bo Fenir jest zbyt leniwy żeby takowy temat założyć - a zatem wypowiadać się :) !


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16 Lipca 2014, 22:40:40 »
Nie rozumiem...o co chodzi?


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 16 Lipca 2014, 22:55:20 »
Nieważne Laxx. To takie tam. I ten. No.


Tym niemniej.
Imo najlepsza bitwa tego sezonu to oczywiscie Isaac Newton vs. Billy Nye ze specjalnym udziałem Astrophysic Black Guy'a. Tyson jest genialny. Chociaż to trochę taki tam skomercjalizowany, zmemowany ,,uczony", od którego jest kilku lepszych. Ale obdarzonych większą charyzmą chyba nie ma. Ewentualnie ktoś mógłby tu rzucić Dawkinsa, ale jest i tak gościu cienki jak dupa węża. Łatwo się stresuje.

Drugie miejsce to naturalnie King vs. Poe i najlepsza reakcja prawdziwego Kinga na facebooku, który chwilę przed wydaniem swojej książki (albo chwilę po...?) napisał, że ma dobrą wiadomość i złą. Najpierw się przeraziłem, że opóźnią wydanie... ale King uspokoił i napisał, że wyjdzie normalnie. Zła wiadomość była taka, że jednak dostał baty w bitwie od Edgara :D IMO jednak - King > Poo Poe.
NEVER MORE.... :D


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17 Lipca 2014, 00:37:42 »
Hmm...

Trzeci sezon był średni. Było w nim sporo ciekawych walk z niezłymi bitami i tekstami, ale żadna nie wybiła się ponad to. Żadna nie sprawiła, że mogłem poczuć ciarki na plecach i powiedzieć, że jest najlepsza w tym sezonie. Ogólnie większość prezentowała całkiem równy poziom.

Mam tutaj sowich dwóch faworytów:
Michael Jordan vs Muhammad Ali oraz Sir Isaac Newton vs Bill Nye.

W tym pierwszym wszytko mnie zadowala. Bit jest bardzo dobry oraz postacie są dobrz przedstawione, a poza tym ten duet (Key and Peele) jest wprost wspaniały. Jedyną wadą tutaj jest brak cameo Lloyda, ponieważ była to pierwsza walka, w której nie pojawił się na ekranie. :(

Druga natomiast ma Ala Yankovica (tak to się odmienia?). :P
OK, Al miał niezły występ, ale druga część troszeczkę mu nie wyszła, a na dodatek pojawił się tam Tyson (Chali 2na). :) Facet jest po prostu genialny! Gdy go pierwszy raz usłyszałem, zdębiałem na kilkanaście sekund. Nie mogłem wyjść z osłupienia i zaskoczenia, a na dodatek ten jego głęboki głos i jeszcze to zkończenie... Tak, no lubię tę walkę. :D

Najgorsza? Wiadomo George Washington vs William Wallace. Tutaj dużo mówić nie trzeba. Jest to porażka tego sezonu, ponieważ tak jak Columbus vs Captain Kirk po prostu się dłuży. Jest nudna i taka w ogóle niemrawa...


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 17 Lipca 2014, 00:43:01 »
A jeszcze jedno słówko - imo najgorsza bitwa to ta z Cyrus i Aśką ,,Dark".


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 17 Sierpnia 2014, 01:41:10 »
A jeszcze jedno słówko - imo najgorsza bitwa to ta z Cyrus i Aśką ,,Dark".
To w sumie kwestii dobrania przeciwniczki dla Aśki. Taka Cyrus z miejsca była skazana na porażkę, bo jak się miała zripostować, jeśli w praktyce każdy czyn, o jakim się słyszy na jej temat tylko pogłębia dno w jakie wpadła. Joanna mogła po niej jechać jak chciała. Przez to w praktyce jest to pojedynek zbyt jednostronny by zachwycić.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry