Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kompendium Miast (Czytany 43855 razy)
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #60 : 12 Czerwca 2013, 20:15:18 »
W DDSie ikony usuń wszystkie warstwy oprócz największej.


« Ostatnia zmiana: 12 Czerwca 2013, 21:33:04 wysłane przez DWito » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 13 Czerwca 2013, 09:04:11 »
Khorne gdzie wrzuciłeś tą nową wersję?


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 15 Czerwca 2013, 19:27:18 »
@Lord Khorne Ta...Miałem takiego buga z modem na mantikory do Lochu na 6lvl,naprawiłem ale zapomniałem jak XD.Dasz odzielny link?Bo nie będę pobierał całej paczki skoro mam te wszyściutkie frakcje po za sanktu ;/ .


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 26 Czerwca 2013, 12:16:49 »
Dasz odzielny link?
Nie.

A teraz dla tych wszystkich, którzy lubią dużą prędkość pobierania daję link do Kompendium Miast na Chomikuj:
Download


IP: Zapisane
Drakus150

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 16 Lipca 2013, 18:49:36 »
Czy można już z najnowszego linka instalować pacha 3.11 do wersji 3.1?


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : 16 Listopada 2013, 16:03:09 »
Uwaga uwaga, pragnę was poinformować (a w szczególności fanów moda Sanktuarium ;P ), że już niebawem ruszą prace nad patchem do tejże modyfikacji!
Co będzie wprowadzał?.. Dość sporo, na pewno zmianie ulegnie poziom 7 i 6, nie będzie już tak dużo typowych jednostek Nag, pojawi się też obiecany już wcześniej nowy model dla bohaterki, będzie też nowa arena oblężenia miasta, postaram się też zmienić balans jednostek.
Ponadto postanowiłem też stworzyć jakąś kampanię dla tej rasy, nie obiecuje jednak, że pojawi się ona w tym patchu..

Gorąco zachęcam też aby wszyscy mający jakiś pomysł na historię dla tej rasy, zgłaszali się do mnie na pw! ;D


« Ostatnia zmiana: 16 Listopada 2013, 16:05:10 wysłane przez Lord Khorne » IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #66 : 26 Marca 2014, 15:11:31 »
Miałem odrobinę wakacji od moddingu ale jakiś czas temu powróciłem do tworzenia jednostek Sanktuarium, kilka starych zostało ulepszonych,a kilka zupełnie nowych jest już w produkcji... a oto rezultaty:






IP: Zapisane
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 26 Marca 2014, 18:51:23 »
Ja bym radził zmienić trochę miasto. Fajnie by było tak, że jak bym wybudował jakiś budynek to żeby on się pojawił na modelu miasta tak jak to jest w domyślnych miastach. Poprawiłbym też rekiny bo wyglądają jak jezusy z Rio :-) To tylko moje sugestie, które myślę warto by wprowadzić do Sanktuarium :-)

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #68 : 17 Listopada 2014, 00:02:01 »
Chciałbym się z wami podzielić dziś kilkoma informacjami odnośnie patcha/update'u Sanktuarium, finalna wersja miała się pojawić już na początku tego miesiąca jednak zdecydowałem, że prace potrwają jeszcze do końca miesiąca. Co zostało do zrobienia?.. już bardzo niewiele, najważniejszym w tej chwili elementem jest arena oblężenia miasta (nie obiecuje zbyt wiele), zastanawiam się nad talentem rasowym, no i muszę też dokończyć jeszcze kilka efektów rzucania zaklęć itp. Ostatnia sprawa to instalka, będzie ona wrzucona oddzielnie tak byście nie musieli pobierać całego kompendium (link wygaśnie jednak bodajże po miesiącu od ostatniego pobrania), oczywiście zaktualizuje też tą wersję która znajduje się na KM.

Na koniec kilka screenów, które to nie każdy jeszcze być może widział.

Myrmidon Alt


Kapłanka Alt


Yakei


Kiriny


Bohaterowie




Miasto i rekrutacja





« Ostatnia zmiana: 17 Listopada 2014, 00:04:34 wysłane przez Lord Khorne » IP: Zapisane
Matheo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 20 Listopada 2014, 02:36:25 »
Ten pomysł jest rewelacyjny :)!

Istnieje wersja KM z Sanktuarium w pierwotnym stanie? Chciałbym zobaczyć jak wyglądało przed zmianami. Twoje modele są bardzo przyzwoite, tylko kolorystyka trochę nie bardzo... W tym mieście mimo wszystko powinien dominować niebieski.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 20 Listopada 2014, 10:44:47 »
Niebieski dominuje w ulepszeniach zwykłych, a pomarańczowy-alternatywnych. Coś jak renegade przystań z Dzikich Hord, też mówisz,że nie pasuje czerwony do alternatyw, bo przystań ma mieć niebieski?


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #71 : 27 Listopada 2014, 20:52:38 »
Istnieje wersja KM z Sanktuarium w pierwotnym stanie?
Najstarsza wersja Sanktuarium jest dostępna w obecnym KM, niestety nie posiadam żadnej innej starszej, chyba żadne screeny też się nie zachowały... Sylan pracował nad pierwszą wersją tego miasta, więc jeśli bardzo Ci na tym zależy pogadaj z nim. ;P


Dzisiaj chciałbym pokazać wam coś nad czym pracowałem kilka ostatnich dni, arena oblężenia miasta Sanktuarium:





Ciągle jeszcze muszę skończyć kilka rzeczy przy niej (uszkodzenia mury, zniszczenia itp), ale myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku i już wkrótce patch zostanie wypuszczony. ;)



IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #72 : 18 Grudnia 2014, 18:54:37 »
Wszystkich zainteresowanych modem Sanktuarium zapraszam na naszą stronkę Megapocalypse czeka tam zapewne ciekawy dla nich news... ;)


IP: Zapisane
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 27 Grudnia 2014, 15:15:52 »
Nowe sanktuarium to stuprocentowa genialność  ;D
Od dawna nie widziałem tak profesjonalnie zrobieonego moda!
Daję okejke  :D


IP: Zapisane
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 28 Grudnia 2014, 15:12:16 »
Aha i szkoda że po wgraniu moda gra dostaje crasha DOSŁOWNIE co 5 sekund. Uniemożliwia to jakąkolwiek grę.
Wiem, że to nie wina moda tylko samego silnika H5, który po wgraniu większej ilości modeli niż ich ilość w wersji gry bez modów po prostu świruje i rozmywa wszystko, ale może jest jakiś patch który to naprawia? Zna ktoś coś takiego?


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry