Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
mmho help plz (Czytany 2936 razy)
scrapiom

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 09 Sierpnia 2014, 23:04:52 »
Witam.
Mam problem z heroes online i psuje mi to totalnie granie. Mam na poziomie 6tym 2 oddziały i na 10tym 3 oddziały a wszyscy inni mają o jeden więcej. Co zrobiłem nie tak albo co mam zrobić żeby mieć jedno okno więcej??? Help!


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10 Sierpnia 2014, 00:06:54 »
Miejsce na trzeci oddział pojawia się na 7 poziomie dopiero. Spokojnie dozbieraj doświadczenie i gwarantuje, że jak wbijesz na 7 level będziesz miał trzeci slot.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

scrapiom

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Sierpnia 2014, 01:24:31 »
no tak..ale jak są normalnie ludzie co mają +1 slot (na obu poziomach) i piszą mi że nie mam full army to o co chodzi?proszę niech się ktos zlituje i odpowie !


IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17 Sierpnia 2014, 21:25:00 »
Scrapiom chodzi o to,że bohater magii ma 5 slotów maksymalnie,a bohater mocy ma 6 slotów i nie ważne czy nekropolis czy przystań,rycerze zwykli i śmierci będą mieli więcej slotów,bo ich siła opiera się na liczebności jednostek,a siła nekromantów i kleryków opiera się na zaklęciach.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry