Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Marvel End Time Arena (Czytany 5607 razy)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« : 10 Maja 2016, 09:43:54 »
OK! Postanowiłem zacząć ten temat pomimo faktu, że ta gra nie miała jeszcze oficjalnej bety, a jedynie alfę, która właśnie się skończyła. :P

Marvel End Time Arena ma być grą z gatunku MOBA umiejscowioną w uniwersum Marvela poprzez co będzie nam dane zagrać bohaterami i złoczyńcami żyjącymi w tym świecie.

Nie wiem dlaczego, ale testy alfa były dostępne prawie wyłącznie dla ludzi zamieszkujących Filipiny, co można zaobserwować po znacznej ilości użytkowników komentujących w tym języku na oficjalnej stronie gry na FB (>>>LINK<<<) oraz przez to, że oficjalna strona gry jest niedostępna dla ludzi spoza Filipin, ponieważ serwer jest "ekskluzywnie" tam umiejscowiony i bez zabawy adresem VPN nie da się tam wejść.

W każdym razie, tutaj są wymagania gry na chwilę obecną (pewnie się zmienią):


Znalazłem także kilka podstawowych informacji o grze, ale w moim odczuciu nie różnią się one zbytnio od tego co można zobaczyć w innych grach tego typu:
http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/LbaRB8i.png

A tutaj jest ukazany obecny skład bohaterów i złoczyńców, którymi będzie nam dane grać:
http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/2kGYTj9.png

Zostało też podane sterowanie (>>LINK<<) oraz przebieg gry na, póki co jedynej dostępnej mapie, która jest klasyczną mapą dla gatunku (>>LINK<<).


Z tego co się dowiedziałem to beta ma ruszyć już w tym miesiącu (Maj), ale różne źródła mówią o otwartej, a inne o zamkniętej becie. Należy być cierpliwym i oczekiwać dalszych informacji. :3

EDIT:

Zapomniałem dodać, że na YouTube'ie znajdują się już filmiki z wersji alfa, a wyglądają one tak:
https://www.youtube.com/watch?v=ZniNpaix0NQ

Jak widać, grafika przypomina tą znaną z IC z tym wyjątkiem, że tutaj wydaje się być bardziej "komiksowa". Chodzi mi tutaj o to, że wygląda na bardziej narysowaną, niedokończoną wersję.
Natomiast wiele modeli postaci zostało zapewne wyciągnięte z gier mobilnych Marvela takich jak "Future Fight" co najdobitniej widać po postaci Black Panther. :)


« Ostatnia zmiana: 10 Maja 2016, 13:04:24 wysłane przez Hadras » IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10 Maja 2016, 12:21:03 »
Jak mówiłem wcześniej, zaciekawiła mnie ta gra. Chyba że nie mówiłem, to wybacz  ;>
Anyway, ciekawy jestem czy będą duże podobienstwa (skille itp.) do postaci z innych, znanych gier typu MOBA, np. Dr. Mundo = Hulk?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Maja 2016, 13:08:29 »
@up

Mnie również ciekawią podobieństwa do innych gier, ba takie na pewno będą, ale mam nadzieję, że nie będzie ich jednak na tyle by oskarżać grę o bycie niemal identyczną kalką znanego produktu. :)
Z tego co pisze na stronie to będzie można wchodzić z interakcję z otoczeniem. Liczę tutaj na krok dalej niż zrobiło to IC, gdzie owa interakcja ograniczała się jedynie do rzucania meteorytami, samochodami i wielkimi hot-dogami. :)


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 10 Maja 2016, 14:09:15 »
Z tego co pisze na stronie to będzie można wchodzić z interakcję z otoczeniem.
Jesli na klasycznej mapie 5v5, będzie coś w rodzaju dżungli to myślę że zostanie zaimplementowny system tworzenia nowych ścieżek, dróg itp. tak jak to w DotCie 2 jest. Chyba że wymyślą coś jeszcze innego.  ^_^


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 10 Maja 2016, 23:46:13 »
Mnie ciekawi punisher w roli tanka, to trochę do niego nie pasuje, przecież to normalny człowiek, a ma wytrzymać tyle co hulk? Ale cóż, to tylko alfa pewnie wiele sie pozmienia.

Sam projekt zamierzam obserwować. Bardzo mi brakuje IC i może to chociaż po części wypełni lukę.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 11 Maja 2016, 00:03:18 »
Mnie ciekawi punisher w roli tanka, to trochę do niego nie pasuje, przecież to normalny człowiek, a ma wytrzymać tyle co hulk? Ale cóż, to tylko alfa pewnie wiele sie pozmienia.
Grasz dalej w LoLa Andre? Kojarzysz chyba rework Gravesa? Myślę że mogą się wzorować na aktualnej jego formie, nie zdziwie się nawet jeśli będzie miał smoke screena czy też jakiegoś dasha/mechanikę kul w magazynku ;D


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 11 Maja 2016, 08:33:16 »
Tankowatość tej postaci głównie opierała się na dwóch itemach, które się łączyły ze sobą. Był to Sterak i Malmortius, których pasywki działały razem. Po patchu, bez możliwości budowy dwóch itemów Graves dużo mniej wytrzymuje.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 11 Maja 2016, 14:11:22 »
Sam projekt zamierzam obserwować. Bardzo mi brakuje IC i może to chociaż po części wypełni lukę.
Podpisuję się rękami i nogami. Z drugiej strony... to marketing tu jest nawet parę razy gorszy niż w IC. 5 tysięcy polubień na fejsie (w tym czasie IC miało chyba już paręnaście tysiecy polubień minimalnie...), a człowiek dopiero teraz zorientował się, że ta gra w ogóle istnieje, kiedy skończyła się alfa. Strona nie działa, ciężko się czegokolwiek dowiedzieć. Na większości wielkich serwisów nie ma o niej chyba nic, co pokazuje, że ta gra może być bardziej niszowa od IC, bo nie czarujmy się, dla gry o większym potencjale potrzebny jest konkretny marketing, tu zaś go nie ma i prawdopodobnie możliwe, iż jest za późno by ludzi zachęcić do tego tytułu. To byłoby baaaaaardzo złe i sama przygoda tej gry skończyłaby się jeszcze szybciej niż IC... No, ale pożyjemy zobaczymy, może będzie coś z tego ciekawego.


« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2016, 14:30:55 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 26 Sierpnia 2016, 17:18:50 »
OK! Mam nowe informacje!

Z niewiadomych dla mnie przyczyn, w dniu dzisiejszym zamknięto oficjalną stronę gry na FB (tę z dopiskiem PH), ale w dni wczorajszym utworzono nowy fanpage na którym zawarte są informacje o zamkniętej becie!!! Niestety, dostęp do gry obecnie będzie miała jedynie Korea Południowa. Spowodowane jest to pewnie tym, że Smilegate Entertainment (twórcy gry) mają tam swoją siedzibę, a zabezpieczenia internetowe w owym kraju są "za dobre", chodzi tutaj o pewną usługę dla obywateli, a mianowicie I-Pin bez którego nie jest możliwe zarejestrowanie się do gry. ;__;
Zapisy do zamkniętej bety trwają od wczoraj do 8 września, co oznacza, że otwarta beta ujrzy światło dzienne dopiero pod koniec tego roku (jeżeli będziemy mieli szczęście), albo na początku przyszłego.

Smutne wieści i małe zainteresowanie, ale czułem się zobligowany by napisać. :)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 26 Sierpnia 2016, 18:47:51 »
Oni na siłę próbują pogrzebać tę grę już przed startem. Jeśli nie zaczną promować w zamkniętej becie to kiedy? Jeśli oni nie wypromują tego jakkolwiek teraz to gra skończy żywot wcześniej od IC.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 26 Sierpnia 2016, 20:17:13 »
Niestety muszę się z Tobą zgodzić, sama zamknięta beta może nie jest jakąś idealną okazją do reklamy, bo ona ma służyć jedynie poprawie najbardziej krytycznych błędów i zbalansowaniu gry przed otwartą betą, ale kiedyś powinni zacząć to nagłaśniać.
Udało mi się znaleźć kilka stron, które wspomniały o tej grze, ale wszystkie, lub chociaż ogromna większość, zlokalizowane są w Azji. Nie jestem pewien dlaczego deweloperzy tak bardzo obawiają się rynku zachodniego, ale czuję, że to ich pogrąży, przynajmniej tutaj. Oczywiście może być tak, że rynek azjatycki jest "bezpieczniejszy" dla gier online, ale nie powinni przez to skreślać reszty świata.
Zaczynam obawiać się o losy tej gry, chociaż dobrze wiedzieć, że przynajmniej w Azji będzie znana. :P


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry