Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
World of warcraft (Czytany 18293 razy)
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 14 Listopada 2008, 16:19:58 »
I dalej się trzeba płacić siano za granie?? Bobym spróbował ale nie wiem to się pytam ;)

Jeśli grasz na prywatnych serwerach nie trzeba płacić. Tylko na globalu bulisz kasę.


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Hirow

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 228


Call me crazy cause I loooooove the sounds of it!!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 18 Listopada 2008, 13:10:06 »
Ja słyszałem że około 500 rocznie się płaci na globalu


IP: Zapisane
10% Luck, 20% Skill 15% Concentrated Power Of Will, 5% Pleasure 50% Painan, And 100% Reason To Remember My Name!!
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 22 Stycznia 2009, 19:02:50 »
Bo kto ma oryginała to gra na globalu, a nie na lipnych pirackich serwerach. Tak, pirackich a nie prywatnych. Bo skoro wydawca życzy sobie abonamentu to go trzeba płacić. No, ale że gatunek ludzki skąpy, chytry i wredny - gra tedy na piratach...
Dla mnie WoW jest totalnym crapem z jednego powodu. Jakiego? Nie ma zupełnie fabuły...a nawet jak ma, to i tak jej nikt nie dostrzega. Pełen jest rożnych dziwnych - żeby nie powiedzieć idiotycznych - rozwiązań i nieścisłości. Za przykład niech posłuży sojusz trolli i krwawych elfów...
Swoją nadzieję pokładam w tym, że to coś jest non-canonical i Blizzard nie będzie musiał na to patrzeć, gdy będzie tworzył Warcrafta IV.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 23 Stycznia 2009, 14:20:39 »
ale niestety na pewno nie zrobią warca IV bo fabuła została ostatecznie zakończona jak śledziłeś fabułę 3 to powinieneś wiedzieć jak to się wszystko kończy... co do wow-a to jak się gra na piratach to jest mniej możliwości i gorzej się gra a jak na globie to się lepiej gra... i w ogóle ale w 2 dodatek nie da sięgrać na pirata bo mają dodatkowe zabiezpieczenia... czy coś w tym stylu tak słyszałem


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 23 Stycznia 2009, 16:26:12 »
SPOILER!!!
Dlaczego skończona? Arthas połączył się z Nehr'zulem i "sformowali" Króla Lisza. Illidan co prawda leży w śniegu, ale nic nam nie wiadomo o jego śmierci. Nocne Elfy też nie śpią. Horda się rozwija...Czemuż nie zawiązać kolejnego sojuszu - między Nagami, Krwawymi Elfami, Nocnymi Elfami i Hordą? I niech idą na Northrend...Zawsze mamy też w obwodzie Kiljadena, który widząc porażkę Illidana może wziąć sprawę w swoje łapy...
KONIEC SPOILERA
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 23 Stycznia 2009, 17:32:23 »
OFF TOP i SPOILER zarazem

Cytuj
Illidan co prawda leży w śniegu, ale nic nam nie wiadomo o jego śmierci.
Illidan żyje i ma się całkiem dobrze, tylko na umyśle trochę szwankuje i wydaje mu się, że to on pokonał Arthasa, a nie na odwrót.

Cytuj
niech idą na Northrend...
Są już w Northrend:)

Cytuj
...Zawsze mamy też w obwodzie Kiljadena, który widząc porażkę Illidana może wziąć sprawę w swoje łapy...
Chciał wziąć sprawy w swoje ręce, ale przegrał( zresztą dorobił się nowego sługi dobrze znanego z TFT).

Niestety w grach tego typu ciężko o jakąś w miarę zrównoważoną fabułę tak jak w ROC czy też TFT. Szczerze do pewnego momentu wątpiłem w coś takiego jak Warcraft IV, jednak pewien moment w WotLK napełnił mnie pewnego rodzaju nadzieją, że może jednak uda się stworzyć "czwóreczkę". No chyba, że doczekamy kolejnego dodatku do WoW'a. /SPILER OFF TOP

Co do grania na globalu to oczywiście, że niesie to ze sobą większe możliwości. Kasa, którą trzeba płacić też wcale nie jest aż tak duża( dla osób, które oczywiście pracują). Tylko oczywiście każdy musi sobie czy warto na grę wydawać te pieniądze, czy tez wydać na coś pożyteczniejszego.




IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 23 Stycznia 2009, 17:52:28 »
Cytuj
Illidan co prawda leży w śniegu, ale nic nam nie wiadomo o jego śmierci.
Illidan żyje i ma się całkiem dobrze, tylko na umyśle trochę szwankuje i wydaje mu się, że to on pokonał Arthasa, a nie na odwrót.

Cytuj
niech idą na Northrend...
Są już w Northrend:)

Cytuj
...Zawsze mamy też w obwodzie Kiljadena, który widząc porażkę Illidana może wziąć sprawę w swoje łapy...
Chciał wziąć sprawy w swoje ręce, ale przegrał( zresztą dorobił się nowego sługi dobrze znanego z TFT)

Owszem, owszem...tyle tylko, że WoW jest non-canonical!
SPOILER
Owszem, Illidan siedzi w Black Temple, ale jest tam wielkości...Infernusa? ROTFL po prostu...Podobnie jest z Lady Vash i księciem Kael'Thasem. Co do Northrend - są na nim tylko krwawe elfy i nagi. Cała reszta tałatajstwa siedzi u siebie...
KONIEC SPOILERA
O non-canonical WoWa świadczy też multum innych rzeczy. Niech za przykład posłuży Muradin (co on tam do cholery robi?!) czy królestwo Azerothu, zniszczone jeszcze podczas pierwszej wojny, dobite pod koniec drugiej...
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 23 Stycznia 2009, 18:14:08 »
Cytuj
Owszem, owszem...tyle tylko, że WoW jest non-canonical!
Niestety, to smutna prawda, ale jak mówiłem w tego typu grach stworzenie w miarę "normalnej fabuły" graniczyło by z cudem(przynajmniej w moim mniemaniu). Muszę się z tobą zgodzić również w tym, że większość postaci, które straciło życie, czy to w WCII czy też WCIII w cudowny i niewytłumaczalny sposób powróciło do życia. Dlatego mam nadzieję, że Blizzard nie zapomniał o starych wyjadaczach i wróci do dobrego motywu WarCrafta jako RTS'a. Jednak nie nam prostym zjadaczom chleba o tym decydować. Trzeba czekać.



IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 23 Stycznia 2009, 18:47:50 »
No nie wiem - to, że WoW jest non-canonical to dla mnie wielki plus. ;)
Jeszcze coś o mentalności graczy - grałem sobie u znajomego w WoWa. Tauren Shaman, lvl 5. Więc tak sobie radośnie kicam, wyżynając kolejne moby, wypełniając kolejne questy (przynieś 10 piór moba XXX...), podziwiam wcale ładne widoki - bo grafika to chyba jedyna zaleta WoWa, zwłaszcza krajobrazy - i w pewnym momencie kumpel ze zdziwieniem w głosie "Ej, co ty od*******asz?! Bij lvl a nie się gap na chmury jakieś"...Taa, nie ma to jak roleplay. Zresztą, gry MMORPG nie zasługują praktycznie nigdy na swoje trzy ostatnie litery.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 28 Stycznia 2009, 20:47:48 »
Ja OWSZEM grałem na piracie , całkiem fajnie było , exp razy 1 i wszystko realistyczne - nie miałem kasy gdy zacząłem grać w WoWa , tak to bym grał na Globalu ... Ja kasę sam muszę zbierać , żadnej nie dostaję ...


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 25 Lutego 2009, 15:27:48 »
Na priw. płaci się 50zł miesięcznie i za to jest obsługa utrzymanie serwera itd.

Należało by też sprostować nieco fabułę ale mi się nie chce :P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 04 Maja 2010, 12:07:15 »
Wiem, że ten temat już zdechł ale mam pytanko i wydaje mi się, że najlepiej jest tu je zadać. Otóż- czy ktoś może z graczów wotlk gra na serwerze nightwatch? Jeśli tak to mógłby mi ktoś napisać choćby nawet na pw.


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 04 Maja 2010, 12:58:44 »
Ja gram na serwerze Deathwing mam obecnie konto w stanie frozen:P
Grałem kiedyś na tym servie nightwatch jako ally ale już nie gram.
Mam wrócić do gry w lipcu lub w sierpniu i wyexpić do końca łowcę mam go na 74 lvli wyszkolić mininga do końca oraz zdobyć riding 300 i latanie po Northend. ;D


« Ostatnia zmiana: 04 Maja 2010, 13:05:05 wysłane przez Asir » IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
panmaslo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 27 Lipca 2010, 14:30:56 »
WoW to król MMORPG. Głupi jest tylko ten abonament. Nie grałem w to, ale raz podpatrywałem, jak mój przyjaciel z klasy pyka w Warcraft. Od razu widać, że to rzeczywisty król MMORPG i koniec, kropka! Chociaż myślę, że pobiję go niejakie Guild Wars II, które zostanie wydane w 2011...  :ok:


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 07 Sierpnia 2010, 10:34:40 »
( Sry za odświeżanie tematu)

A ja grałem dwa miesiące na privie i mi się znudził. Nic ciekawego, mało ludzi, zero fabuły, jak kiedyś powiedział Hells. Więc nawet nie mam co płacić za globala. Czekam na WC4


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.138 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry