Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Beznadziejność gier on-line (Czytany 44173 razy)
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 04 Grudnia 2012, 16:22:20 »
Mam Runes of Magic, Guild Wars i trial WoW'a - żadna z tych gier nie przyciągnęła mnie na dłużej niż 2 dni, nie pomogły rozbudowane światy znanych uniwersów - jak Warcraft to tylko strategia RTS albo książka ew., a Guild Warsowi nie dałem szansy, i do dzisiaj tego żałuję, z braku czasu, tak się jakoś dziwnie złożyło. Nie wiem czy serwery zamykają/zamknęli - mam nadzieję, że nie, bo wszyscy czekają/czekali na GW2, a ja tutaj jedynki nie przeszedłem nawet, powiem, że przyjemnie mnie zaskoczyła muzyka ;8-) Z Runes of Magic też jakoś nie dane mi było się zbratać, może jeśli jest jeszcze szansa - nadrobię to kiedyś, kto wie? A na temat Tibii czy tego drugiego nie wypowiem się bo się nie znam, nie tykałem tego i nie zamierzam, ponoć to straszna kaszana jest. A jeśli to co mówicie o tych gościach którzy dżgają ludzi i sępią kasę na grę jest prawdą to Bogu dzięki, że nie zetknąłem się z Tibią jeszcze. I niech tak zostanie...


IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
valerie89

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #91 : 25 Kwietnia 2015, 13:41:46 »
największą zaletą gier on-line jest możliwość współpracy z innymi graczami, zatem osobom, które wolę grać w pojedynkę (jak ja) mogą one nie przypaść do gustu. jak na razie grałem w 4Story, Aion, Shards of War i w WoWa - dłużej, niż jeden dzień pozostałem jedynie przy Aion (po tygodniu też zrezygnowałem).


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry