Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
DC universe Online (Czytany 4740 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« : 23 Lipca 2012, 13:54:31 »
Witam.
Chciałem spytać, czy ktoś gra w tą ciekawą grę free to play.
Jeśli ktoś nie słyszał, to pokrótce przedstawię: tworzymy swojego bohatera w uniwersum dc, mamy go podzielonego na 3 podkategorie: moce: np. ogień, lód, przyroda. Styl poruszania się: szybkość, akrobacje, lot. Broń: pistolety, strzelba, topór, łuk, pięści...
Bohatera można oczywiście sobie dowolnie edytować, są różne możliwości kostiumów, oraz można edytować kolory, są również dostępne jakieś tam skóry tygrysa, pantery.
Naszym mentorem, zależnie od strony może być: Batman, Superman lub Wonder woman, a w źle: Joker, Luthor lub Circe.
Wykonujemy questy tak jak w normalnych mmo, z tym, że tutaj zamiast klikania po prostu, mamy combosy, są również niektóre  specjalne np. z połączenia lotu i walki bez broni, lub z mocami.
Oczywiście są mikropłatności, ale bez nich spokojnie da się grać. Na początku, gdy gra stała się darmowa były straszne lagi, ale teraz jest już dobrze, można spokojnie grać.
Ja gram na serwerze europejskim. Mam dopiero ok. 5-10 lvl ( nie wiem do którego dziś wbije xD ). Więc zachęcam do pobrania i pogrania. Gra troche waży (ok. 16 GB) więc lepiej zostawić kompa na noc z pobieraniem. Gdyby ktoś już miał, oraz chciał zagrać, to proszę o kontakt.

No to tyle.


IP: Zapisane
Hnbl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 23 Lipca 2012, 14:26:23 »
Ja gram na europejskim serwerze już od ponad pół roku, po stronie villiansów. Jak jesteś po tej samej stronie, to pisz w grze na nick Cordarone.

Nie chcę Cię zrażać, ale po 30 lvlu zaczyna się odczuwać różnicę między free a kontem chociażby premium, nie mówiąc o legendary. Gra jest jednak jak najbardziej warta polecenia, świetny system PvP i genialny pomysł z kolekcjonowaniem styli.



IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23 Lipca 2012, 17:48:35 »
Wiesz, jeśli będę miał 30 lvl to pewnie tak się wciągnę w gre, że kupie sobie zwykłe  premium ;) Bo rozumiem, że wtedy większe raidy są, pvp na pare osób i inne duperele?


IP: Zapisane
Hnbl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 23 Lipca 2012, 18:48:14 »
Bez odrobiny przesady mogę powiedzieć, że gra się zaczyna dopiero od 30 lvla :) To co teraz widzisz to wstęp, jakieś 10% zawartości. Po 30 lvlu, wyznacznikiem różniącym stopień trudności lokacji jest Combat Rating ( w skrócie CR), dzięki niemu będziesz mniej więcej wiedział co dalej robić. Więcej informacji chętnie udzielę w grze, jak grasz na herosach to rzuć ich w diabły, są wyjątkowi kiepscy na PvP, a 30 lvl można zrobić w jeden dzień :)

P.S. Dobrze trafiłeś z zaczęciem swojej przygody, obecnie trwa event z którym są związane featy. Następną szansę, żeby je wykonać miałbyś za rok :)


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 23 Lipca 2012, 18:59:18 »
No w sumie, to mogę się przekabacić. Lepiej wybrać Jokera czy Circe ?
I w ogóle ma to jakiś większy wpływ na coś? Chce grać pod shapeshifta.


IP: Zapisane
Hnbl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 23 Lipca 2012, 19:24:02 »
Wybór mentora ma marginalne znaczenie, pozwala Ci wchodzić po prostu do lokacji przynależnych do ścieżki questowej tego mentora. Jakiego mentora byś nie wybrał i tak w późniejszej części gry będziesz prosił kogoś aby Cię wpuścił do lokacji przynależnych innym mentorom, w celu zrobienia featów. To normalka, każdy tak wchodzi do tych lokacji które są wyjątkowe dla innych mentorów.

Osobiście jednak polecałbym Ci Jokera, w jego finałowej lokacji leci bardzo rzadki styl heada, a o ile pojedyncze wejście za pomocą kolegi do lokacji nie sprawia problemu, o tyle wchodzenie raz za razem ( tak się robi, jeżeli chce się dostać ten styl ) może już sprawiać problemy kolegom :)

Shapeshift znaczy Nature ? Dobry wybór moim zdaniem, rewelacyjny healer a forma wilka wymiata na PvP.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry